Wellicide: یک جایگزین برای یک درد بدبختی و ناامیدی و راه گران مرگ

[ad_1]

مقدمه

مرگ دریافت نمی کند توجه زیادی در سلامتی محافل به جز به عنوان یک هشدار است. مرگ زودرس را به تصویر کشیده است به عنوان نهایی عامل خطر برای عدم به زندگی عاقلانه است که در یک شیوه ای سازگار با سلامتی راه. (لازم به ذکر است من امیدوارم که این است که به تعویق انداختن مرگ است و نه حتی نزدیک به یکی از بهتر دلایل برای زندگی عاقلانه.)

چند سلامتی مروج باید با قرار دادن یک چرخش مثبت در مرگ به دانش من. تا به حال است. باید آن را نمی توان نادیده گرفت برای عواقب ناشی از انجام این کار می تواند به جای بسیار ناراحت کننده است. بنابراین سلامتی و مروج و هر کس دیگری-در نظر گرفتن امکانات واقعی سلامتی راه برای مردن وقتی که شما خوب و آماده و وقتی که زنده ماندن در گزینه های مناسب و معقول به اندازه کافی دولت را صفر هستند. وجود دارد, بعد از همه, سلامتی, گزینه, اگر شما برنامه ریزی برای آن و شرایط مناسب.

رابرت سبز Ingersoll در آغاز خود را تند و تلخ ژانویه 9, 1882, خطابه در یک کودک قبر این کلمات سخن می گفت:

چرا باید ما از ترس است که آن را به تمام است ؟ ما نمی تواند بگوید که ما نمی دانیم که بزرگترین نعمت زندگی یا مرگ. ما نمی توانیم بگوییم که مرگ خوب نیست.

که ایده مرگ به عنوان یک خوب است هرگز گرفتار. هیچ کس می خواهد به عجله اما گسترش زندگی اگر و هنگامی که آن را غیر قابل تحمل می شود و یا حتی وحشتناک با مورتال درد و رنج می تواند بسیار جذاب است.

در حال حاضر زمان آن رسیده است که به گسترش دامنه واقعی سلامتی به قانون نهایی از زندگی زمانی که شما در مشاوره با کارشناسان پزشکی نتیجه گیری کرد که هیچ بیشتر جواهرات از شادی را می توان برداشت و ارزشمند است. برنامه ریزی خود را در مرگ خود است که یک عنصر کلیدی در جدید و بهبود یافته مفهوم سلامتی. که واقعی سلامتی.

مرگ

بسیاری اگر نه اکثر مردم مرگ پس از یک بیماری طولانی در بیمارستان و آسایشگاه و یا در خانه پس از یک دوره کاهش و رنج و اغلب در راه است که دشوار است به حداقل می گویند. استثنا در حال مرگ است به طور غیر منتظره از یک حمله قلبی یا سکته مغزی اتومبیل و یا سقوط هواپیما و یا مد. برای بسیاری نسبتا مسالمت آمیز جوامع مرگ آهسته و تدریجی و ناخوشایند است. در زمان زندگی کمتر می شود و کمتر جذاب و شادی را کاهش دهد و از بدبختی افزایش می دهد. اغلب درد بدتر می به عنوان بدن تعطیل کوچک به طور اجتنابناپذیری بیرحمانه.

هنگامی که چشم انداز ارزشمند با کیفیت از وجود در نظر گرفته برای همیشه از دست رفته توسط شما, درد و مسالمت آمیز پایان باید واقعی سلامتی انتخاب کنید.

چون از ادیان این حق وجود ندارد به جز در چند مکان بر روی زمین (از جمله کانادا و شش ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا.) این است که عمدتا به دلیل, به عنوان آن را با تقریبا هر چیز دیگری دین سموم مرگ است.

سنگین دست از دین در حال مرگ در امریکا

همانطور که با برده داری ممنوعیت سنگسار در ازدواج توهین به مقدسات تعقیب و یکشنبه آبی قوانین منع تجارت به طور کلی و لذت خاص در این روز خداوند دولت اجرا تنگی مسدود کردن حق مردن گزینه های در حال فرسایش. در زمان ممنوعیت علیه حوثی ها و یا شخصا آغاز خودکشی در یک فرد تشخیص در نظر گرفته خواهد شد benighted و عجیب و غریب شبیه به بالا اشاره کرد نمونه هایی از گذشته کلیسا دخالت در امور فردی انتخاب است. اما احتمالا در زمان اگر شما می خواهید این حق اما نمی اقامت در اورگان, مونتانا, کلرادو, ورمونت, کالیفرنیا, واشنگتن, ناحیه کلمبیا و یا دیگر ایالات متحده در حوزه های قضایی که اجازه چه به نظر می رسد اساسی سکولار راست.

متاسفانه کسانی که هدایت تفاسیر از آیات کتاب مقدس و انواع تعصبات و اعتقادات اصرار دارند که هر کس مؤمن یا نه دنبال ایمان خود را بر اساس اعتقادات. فقط خدا می شود به بازی خدا می گویند دینداران مانند تهمت هدیه به دیوان نیل Gorsuch. جدیدترین عدالت نوشت: حتی یک کتاب در برابر انتخاب مرگ با استناد به کاتولیک سرود در مورد مصونیت از زندگی انسان است.

مسیحیان اصرار دارند که خود را تنها خدا می شود به تصمیم گیری زمانی که مسیحیان و هر کس دیگری مجاز به مرگ است. افسوس که خدا خود را به نظر می رسد به یک عادت تند و زننده اجازه می دهد اگر نه تحمیل مدت طولانی از مطلق و بدبختی و شکنجه در واقع قبل از گرفتن اطراف به تصمیم گیری, خوب, شما می تواند به توقف درد و رنج در حال حاضر.

استدلال در مورد مرگ در, مرگ, مرگ با عزت نهایی خروج/گزینه های همراه در آمریکا با کلیسا/دولت در تضاد است. وجود ندارد و ادیان وجود خواهد داشت کمی و یا بدون مخالفت به انتخاب برای زمانی که و چگونه می میرند.

انتخاب شما

افرادی که به تماشای یک دوست بمیرم دانم که چرا انتخاب در حال مرگ مهم است. به انکار پایان مسالمت آمیز از یک زمان به نظر می رسد اساسی حقوق بشر. اما آن را کمی تعجب ما مرگ را انکار جامعه داده شده مذهبی ، من زندگی می کنند در منطقه خلیج تمپا فلوریدا. در خواندن روزانه اعلامیه در Tampa Bay Times, یکی ممکن است فکر می کنم حتی کسانی که تصاویر به نظر می رسد در obit صفحات واقعا نمی میرند. آنها تصویب آنها رفت و به خود خداوند و نجات دهنده و یا آنها نقل مکان به بهشت به زندگی با یک دوست از دست رفته سال پیش (که احتمالا تبدیل شده تا در این خیالی اما جایی بهتر).

برای متنوع نظرات قانونی و یا نهی از انتخاب در حال مرگ شما ممکن است پیدا کردن 3 ژوئن 2017 نامه بخش نیویورک تایمز آموزنده است. حروف اشاره به مارس 28 سری تحت عنوان مرگ و زندگی از جان سپر.

یک شیوه زندگی سالم شامل, در علاوه بر این به انتخاب عاقلانه و اقدامات در زمینه هایی مانند ورزش و تغذیه, مدیریت استرس, استفاده, دلیل, دنبال سرزندگی و استقبال از آزادیهای فردی یک حس قوی از مسئولیت شخصی برای همه است که زندگی شما تاثیر می گذارد. به نظر می رسد منطقی است که همه کسانی که در آغوش این فلسفه برای زندگی خوب را می خواهید به درخواست همان سطح از خود و پاسخگویی در هنگام مرگ روش اگر شرایط اجازه می دهد.

به خوبی لذت بردن از زندگی و شرایط که در زمان ما همه باید بمیرد. در آمریکا ما باید حق تصمیم گیری اگر شرایط اجازه, چگونه و هنگامی که ما به پایان رسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.