Weck فولاد ابزار – جهان رهبر با کیفیت بالا کلیپ های

[ad_1]

Weck فولاد ابزار یکی از مهمترین و بسیار ترجیح داده محصولات توسط بسیاری از حرفه ای بهداشت و درمان در سراسر جهان است. اینها به خوبی طراحی شده و با دقت ساخته شده به منظور تسهیل سریع تر و موثر تر اجرای برنامه در طول جراحي. به عنوان یک اثبات برتری خود را و نوآورانه طرح Weck ابزار جراحی شده اند دریافت متعدد recognitions از های مختلف پزشکی جایزه دادن بدن در طول سال است.

تاسیس در سال 1884 Weck U. S. A. شناخته شده است در سراسر جهان برای خود پیشگامانه و بسیار خلاقانه بستن سیستم و خارجی پوست منگنه ابزار. قبل از آنها خریداری شده توسط Teleflex Inc. در سال 1993 آنها موفق به تغییر تاریخ انتشار اولین ligating, کلیپ, که آنها را به عنوان Hemoclip در سال 1963. و در سال 1999 Weck به دنبال این است تا با تولید به خوبی پذیرفته شده سجاف-o-lok کلیپ استفاده می شود که در پشت سر هم با appliers.

این Hemoclip سیستم که از نزدیک شبیه به شکل یک علامت سوال است که محبوب شناخته شده به عنوان اولین در نوع خود است. این توسعه داده شد به عنوان یک جایگزین و یا جایگزینی سنتی بخیه-کراوات مواد برای کمک به توقف خونریزی (هموستاز) از رگ های خونی در بدن به خصوص در طول جراحي. با این جراحان قادر به رسیدن به آن سخت برای دسترسی به عروق خونی و به سرعت خود را متوقف خونریزی تقریبا بلافاصله. این Hemoclip در حال حاضر به بازار عرضه شده در سه گزینه های مختلف – تیتانیوم ضد زنگ و تانتال کلیپ.

به عنوان یک پیگیری به خود بسیار موفق Hemoclip دستگاه Weck در نهایت به معرفی خود سجاف-o-lok کلیپ به بازار در سال 1999. این پلیمر تکنولوژی دستگاه عمدتا در باز و لاپاروسکوپی عمل جراحی است که در یک عمل جراحی است که شامل ساخت یک دقیقه قطع در لگن یا شکم. سجاف-o-lok در دسترس است در چهار اندازه های مختلف استفاده می شود که برای رگ های خونی با 2 میلی متر تا 16 میلی متر قطر اندازه. آن را نیز طراحی شده برای جلوگیری از کلیپ سقوط استراحتی و به منظور تسهیل در عمل صاف از CT (Computed Tomography) و MRI (تصویربرداری رزونانس مغناطیسی) تجهیزات.

این Visistat پوست منگنه کمی نقطه منگنه تغذیه لبه و آسان گرفتن دسته که گارانتی درست و ثابت قرار دادن در هر زمان استفاده کنید. آن را با استفاده از 35 قطعه از استاندارد درجه فولاد ضد زنگ محصولات اساسی است که بسیار با اشاره به مطمئن شوید که روش انجام شده است در یک سریعتر رای با کمتر بافت آسیب و درد کمتر درگیر طول حذف. این Visistat پوست منگنه دستگاه همچنین دارای مداوم اصلی تغذیه تابع برای جلوگیری از کالاهای اساسی از گیر کرده در نتیجه سریعتر و بدون هیچ زحمتی رایگان روش دست یافتنی است.

امروز شما می توانید پیدا کردن مرکز اصلی عملیات Weck بسته شدن سیستم Research Triangle Park, North Carolina. خود را کامل خط تولید شامل انتخاب زیادی از ligating کلیپ – افق Hemoclip سجاف-o-lok – و دیگر گسترده تخصص ابزار جراحی است که عمدتا مورد استفاده در بیماریهای قلبی عروقی و مغز و اعصاب برنامه های کاربردی. Weck فولاد ابزار همچنان قوی در بازار به عنوان نشان خود را به منظور بالا حجم آن به حدود 100 میلیون کلیپ در هر سال برای Hemoclip دستگاه به تنهایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.