Umbilicoplasty – تغییر شکل ناف

[ad_1]

ناف, ناف, یا پزشکی شناخته شده به عنوان umbilicus است اسکار از بند ناف که در هنگام تولد. این نتایج در یک افسردگی در پوست است که متصل به زمینه ای فاسیای عضله و یا پوشش غلاف عضلات. این تقسیم بند ناف زخم به طور معمول به شکل یک حفره یا یک “شورت”. در برخی موارد یک “mom” توسعه توجه به پوست اضافی در پشت سمت چپ از بند ناف. بسیاری از مردم احساس می کنید که یک “شورت” است جذاب تر در ظاهر از یک “mom.”

شکل شکم دکمه می آید از چه اسکار متصل به زمینه ای فاسیا لقی از اطراف شکم پوست و چربی زیر پوست و چگونه مسطح و یا بر امده یک شکم است. به عنوان یک نتیجه شکم دکمه های متفاوت است تا حد زیادی در اندازه و شکل خود را. در حالی که خبر برای چند دهه, bellybutton تا اخیرا جذاب و ویژگی های فیزیکی با روند مد در حال حاضر که جولان دادن باز midriff و در معرض یک حلقه را فشار دهید. اخیر آن مد اهمیت است که نشان داده شده تخمین می زند که حدود یک سوم از زنان در حال حاضر پر سر و صدا حلقه کنید. من می بینم بسیاری از زنان میانسال در عمل نیز چنین سوراخ تلاش به نظر می رسد جوان و سکسی.

جذاب حلقه دکمه شده اند در نظر گرفته می شود کوچک و عمودی در جهت گیری و یا T شکل با یک عمودی نازک توخالی دربسته در محیط با بالا هود از پوست است. حلقه دکمه که افقی هستند یا نامنظم اغلب از عوارض بارداری کاهش وزن یا سن و یا اگر یکی یک mom گرفته و غیرجذاب است.

اکثر مردم آگاه نیستند که وجود دارد پلاستیک, فولاد تکنیک های حجاری belly button, شناخته شده به عنوان یک umbilicoplasty. Umbilicoplasty عمل جراحی را می توان به تنهایی و یا به عنوان یک بخش ضروری ترین پهلو شکم جراحی. هنگامی که انجام می شود به تنهایی آن را انجام می شود و تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی روش. همه برش قرار داده شده در داخل حلقه را فشار دهید. پوست داخل شکم دکمه پنجره است و اغلب مقدار کمی برداشته شده برای کمک به شکل دهی مجدد. پوست است و سپس مجسمه توسط بخیه به عنوان یک شکل حلقه را فشار دهید. این نتیجه دائمی خواهد بود پس از شفا. یکی می تواند بازگشت به کار در همان روز و شروع تمرینات فقط در چند روز. همه بخیه داخل شکل حلقه دکمه dissolveable. در برخی از موارد که در آن معمولا یک برآمدگی وجود دارد کوچک فتق در حال حاضر است که می تواند ثابت در همان زمان. در این موارد من ترجیح می دهم به رفتن به اتاق عمل و انجام عمل تحت بیهوشی عمومی. ناف فتق اغلب تحت پوشش یک بیمه پزشکی.

به عنوان بخشی از یک کامل tummy tuck که در آن پوست و چربی اضافی را برش می رود بالاتر از خروج از حلقه دکمه جدید belly button باید پس از تشکیل پهلو شکم بسته شده است. جدید, خارجی, سوراخ ساخته شده است (من ترجیح می دهم یک قلب وارونه-الگوی شکل) و ساقه شکم فشار آورده و دوخته شده به آن است. من می خواهم به نگه داشتن شکم دکمه ساقه کوتاه به طوری که زمانی که آن را دوخته و به پوست بیرونی آن را می کشد پایین و ایجاد یک ‘تخلیه در مرکز زمین” اثر کمک می کند که در ساخت یک ظاهر جوان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.