SmartLipo – عصر جدید لیپوساکشن

[ad_1]

SmartLipo است, عصر جدید, لیپوساکشن: لیپوساکشن با عوارض جانبی کمتر و کمتر زمان بهبودی از لیپوساکشن معمولی, و, که نیاز به یک واقعا دقیقه برش. این روش بهترین برای افرادی که نمی پاسخ به تمرینات و رژیم غذایی کنترل و درمان.

علاوه بر اینکه مورد تایید FDA این روش لیپوساکشن است که تفاوت بودن به کمک لیزر. SmartLipo وعده موفق حذف چربی بدن, تقویت و سفت کردن پوست برای افرادی که از انواع مختلف بدن. مناطق بدن است که می تواند درمان شود با این روند شامل چانه, ران, بازو, مرد سینه و زانو و صورت و بازوها و شکم و پشت و گردن.

روش

پزشک معرفی یک لوله کوچک (کانول) که در آن از یک فیبر لیزر کم انرژی موجود است مستقیم به هدف قرار دادن چربی های سپرده. لوله با قطر بین 1 و 2 است به تصویب رسید و به یک دقیقه می گیرد. این minuteness از برش بدان معنی است که هیچ بخیه نیاز به آن نزدیک یک بار این روش است. از طریق به جلو و عقب حرکت کانول انرژی لیزر به سلول های چربی و در ساخت آنها پارگی و زحمت تخلیه در حالی که بافت های اطراف بی پیرایه است. لیزر نگه می دارد خونریزی ، تورم و کبودی را به حداقل آن را به عنوان باعث فوری انعقاد کمی رگ های خونی در تماس است.

است SmartLipo برای شما ؟

شما می تواند یک نامزد مناسب برای SmartLipo اگر شما:

o سالم هستند

o انجام ورزش منظم

o باید محلی بدن ذخایر چربی که حاضر به ترک با وجود سازگار ورزش و وزن تماشای

حرکت نزولی

یک حرکت نزولی از SmartLipo است که در نظر گرفته شده است به انجام دور با تنها مقدار کمی از چربی (حدود 8 پوند). دلیل دیگری برای تجدید نظر در SmartLipo درمان خواهد بود هزینه بالا است. SmartLipo بودن لوازم آرایشی و بهداشتی روش توسط بیمه پوشش داده نمی.

چشم انداز

جنبه های منفی در مورد یک SmartLipo جلسه چند در مقایسه با مزایای. وجود دارد چند نمونه از افرادی که تا به حال این روش انجام می شود و تحت تاثیر نتایج درخواست درمان از دیگر مناطق است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *