Orthokine – درمان ورم مفاصل و اختلالات ستون فقرات

[ad_1]

Orthokine است antilogous مفهوم است که مورد استفاده برای درمان ورم مفاصل و اختلالات ستون فقرات. آرتروز و از دست رفتن غضروف در مفصل علل بسیاری است. عواملی مانند اضافه وزن استعداد سنگین بار توسط کار و غیره را می توان اصلی ترین علل آرتروز. در کشورهای غربی وجود دارد که حدود ده درصد از جمعیت مبتلا به آرتروز. یک پروتئین به نام اينترلوکين-1 (IL-1) نقش حیاتی در توسعه آرتروز و تخریب غضروف. آرتروز بیماران را بیش از حد IL-1 در حال حاضر در مفاصل خود را. IL-1 است که برجسته ترین عامل فعال است که خسارت غضروف و بنابراین طبیعی کمک فنر در مفصل دست می دهد و عملکرد آن است.

درمان آرتروز انجام شده است با استفاده از IL-1 blocker است که شناخته شده به عنوان اينترلوکين-1 آنتاگونيست گيرنده (IL-1Ra). IL-1Ra ضد التهابی و درد را کاهش می دهد و همچنین محافظت از غضروف. این orthokine روش انجام شده است با در نظر گرفتن خون از بیمار با استفاده از یک سرنگ به نام orthokine سرنگ. این orthokine سرنگ تصویب شده در اتحادیه اروپا و استرالیا. خون گرفته شده از بیمار است antilogous تزریق راه حل و آن را به عنوان نامیده می شود orthokine سرم. این اينترلوکين-1 آنتاگونیست گیرنده است که به طور طبیعی موجود در خون است. اما با تولید orthokine آن است که تولید و استخراج در غلظت های بالاتر. بنابراین برای افزایش غلظت IL-1Ra نمونه خون گرفته شده از ورید بازو با استفاده از ویژه EOT سرنگ. این دانه های شیشه ای در سرنگ باعث سلول های خون به سنتز افزایش مقدار پروتئین محافظ. درجه حرارت از 37 ‘ c در انکوباتور با دمای مطلوب محیط زیست برای سنتز پروتئین است.

در طول جوجه کشی, سلول های سفید خون موجود در خون تحریک بلافاصله به تولید IL-1Ra و دیگر ضدالتهاب و احیا کننده پروتئین است. آنها در حال افزایش در غلظت و “Antilogous مشروط سرم”(ACS) است که تزریق به داخل مفصل است. یک سانتریفیوژ جدا لخته خون از کهربا سرم حاوی پروتئین محافظ در غلظت بالا. محافظ پروتئین IL-1Ra جابجا آسیب دیده پروتئین IL-1 و التهاب روند مسدود شده است. پس از آن درمان شامل حدود شش تزریق خواهد شد که یک یا دو بار در هفته.

این orthokine روش استفاده می شود در سراسر جهان توسط جراحان ارتوپدی و rheumatologists. این روش نمی تواند نسبت به درمان با استفاده از خود بیمار خون است که اغلب استفاده می شود در طب جایگزین. در آلمان به تنهایی وجود دارد بیش از 20 ، 000 نفر درمان شده اند توسط این orthokine درمان است. مزایای استفاده از این درمان است درد در مفاصل کاهش خواهد یافت, بهبود عملکرد مفاصل و تحرک و ادامه روند تخریب غضروف مسدود خواهد شد. این درمان بسیار موثر و امن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *