IV مایع کیسه های گرم: نحوه استفاده در شرایط اضطراری

[ad_1]

کارشناسان پزشکی با استفاده از یک چهارم مایع کیسه برای حفظ و یا افزایش یک بیمار دمای بدن هنگام دادن خون یا دیگر مایعات از طریق وریدی لوله. آنها نیاز به ماده گرمتر قبل از آنها اداره آن را به بدن بیمار. این مواد ممکن است در قالب خون و راه حل های شور و یا پزشکی. قبل از گرم شدن این عناصر قبل از تجویز اضافی را فراهم می کند راحتی به بیمار و آن جلوگیری از هیپوترمی ناشی از معرفی مایعات سرد.

قابل حمل داخل وریدی دستگاه استفاده می شود برای گرم مواد مخدر یا خون مورد استفاده در انتقال خون و آنها نیز شاغل پزشکی بیماران که در حال حاضر توسعه هیپوترمی. یکی دیگر از استفاده از آن در است عمل جراحی به دلیل تحت این فرایند حرارت بدن کاهش می یابد با توجه به خونریزی سرد مواد و یا از بدن در معرض نقاط به سردی. هیپوترمی است به احتمال زیاد به رخ می دهد در افرادی که دما کاهش یافته و به کمتر از 35 درجه سانتیگراد و یا از 95 درجه فارنهایت است. یک ماده کیسه دستگاه نگه می دارد و درجه حرارت بدن طبیعی, جلوگیری از عوارض بیشتر. اگر هیپوترمی ناشی از آن باید توجه شود اول قبل از هر درمان است. این خطرناک است برای یک فرد که نیاز به مراقبت های فوری.

هنگامی که داخل وریدی مایع دستگاه مورد نیاز است ؟

گرم ظرفیت برای افزایش این ماده در دمای بالا به حدود 37 درجه سلسیوس یا 98.6 درجه فارنهایت است. این ابزار متصل به داخل وریدی لوله در نزدیکی تزریق نقطه. هر مدل که می تواند متصل و نزدیک به تزریق نقطه ای مفید تر است. مواد از قبل گرم قبل از عبور از لوله و آنها تحویل داده شده به طور مستقیم به فرد خون. برخی از موارد اضطراری نیاز به ترکیبی از ماسک و گرم شدن پتو. گرم شدن دستگاه های موثر در نگه داشتن بیمار از هیپوترمی. معمولا آن است که انتخاب اول مورد استفاده توسط پزشکان در درمان بیماران تحت عمل جراحی یا تروما است. کمک های اولیه پاسخ دهندگان خدمات اورژانس پزشکی و کارکنان ارتش با استفاده از دستگاه های گرمایش در برقراری ثبات در بیماران در حالی که ارائه درمان ضروری است.

تخصص و خدمات مانند دندانپزشکی, مراقبت در منزل, شرایط و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی استخدام این دستگاه برای ارائه راحتی فوق العاده برای بیماران. در سریع نرخ مایعات سرد می تواند باعث یک افت دما. شروع درجه حرارت پایین باعث هیپوترمی است که مانع حمل IV مایع کیسه. با به کارگیری این تجهیزات حرارت بدن نگهداری می شود در حالی که تحت درمان است. خون سرد در نتیجه شانس بیشتری از شوک و ایست قلبی و سایر شرایط خطرناک. IV ماده دستگاه هوا قطره خون قبل از تزريق خون. این همان شرایطی اتفاق می افتد در طول دولت از مایعات یا مواد مخدر از طریق داخل وریدی لوله.

این دستگاه محدود به موقعیت های اضطراری بلکه برای بعد از عمل نیاز بیماران. مواد نیز گرم گرم با استفاده از صفحات حمام گرم و یا دیگر تکنیک های پیشرفته. آخرین مدل موثرتر هستند و آنها بیشتر سازگار و آسان برای استفاده و قابل حمل است. بیشترین بار این وریدی کیسه های باتری عمل اجازه می دهد کارکنان پزشکی به کار به راحتی حتی در مناطق دور افتاده. آنها شاغل هستند و توسط تکنسین های اورژانس و بیمارستان و کمک های اولیه داوطلبان و نظامی است. IV مایع کیسه مفید است در هر شرایط اضطراری پزشکی سناریو.

پزشکی بيماران تحت روش پزشکی یا تزریق خون نیاز IV دستگاه. قابل حمل آنهایی که گرم داخل وریدی مایع قبل از ورود به بدن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.