Intramural فیبروم – چگونه به خلاص شدن از شر یک Intramural فیبروم

[ad_1]

یک intramural فیبروم است که رشد می کند در وسط رحم دیوار. Intramural فیبروم می تواند رحم به نظر می رسد بزرگتر از آن واقع است و نگاه زن باردار یا یک گلدان شکم که نمی تواند برود با رژیم غذایی و یا ورزش.

علائم معمول شامل بیش از حد قاعدگی, خونریزی قاعدگی لخته قاعدگی دردناک احساس حجیم ثابت لگن درد یا فشار مثانه و روده بزرگ و مشکلات مانند تکرر ادرار, مشکل در ادرار یا یبوست که ناشی از فیبروم رحم با فشار دادن بر روی اندام های مجاور.

زمانی که فیبروم ها بسیار بزرگ و آنها حتی می تواند بلوک عرضه خون و اکسیژن و مواد مغذی به ارگان های دیگر مانند کلیه ها و در برخی موارد زیادی intramural فیبروم می تواند باعث آسیب دائمی به کلیه.

Intramural فیبروم می تواند اثر منفی روی باروری و کوه سینا دانشکده پزشکی در نیویورک گزارش داد که زنان مبتلا به این نوع فیبروم با تجربه 11 درصد کمتر بارداری نسبت به زنان با زير مخاطی فیبروم و 58 درصد بیشتر سقط جنین. آنها همچنین گزارش داد افزایش خطر سزارین و زایمان زودرس.

یک مطالعه انجام شده در دانشگاه والنسیا در اسپانیا به این نتیجه رسیدند که intramural فیبروم نیست بر میزان حاملگی در زنان رفتن را از طریق IVF. اما Baskent دانشگاه در ترکیه یافت می شود که IVF داروهای تحریک تخمک گذاری در واقع افزایش اندازه فیبروم های intramural.

رایج ترین گزینه برای درمان فیبروم های intramural است شکم myomectomy. آن است به خصوص توصیه می شود زمانی که فیبروم بزرگتر از 5 یا 7 سانتی متر و یا زمانی که چند فیبروم نیاز به برداشته شود.

شکم myomectomy یک روش که در آن فیبروئید جراحی برداشته شده و از طریق یک برش در ناحیه شکم. جراح می کشیدن رحم از طریق برش و فیبروم رحم قطع شده است. رحم است و سپس با تعمیر بخیه قرار داده و سپس بازگشت به محل. همانطور که با تمام اعمال جراحی آن را حمل خطر خونریزی و عفونت اما چیزی به آگاهی از چسبندگی و بافت اسکار. بعضی از زنان دریافته اند که بافت اسکار پایبند اندام و می تواند منجر به مشکلات بیشتر مانند انسداد لوله های فالوپ.

یکی دیگر از گزینه این است که رحم Artery Embolization یک روش جراحی برای جلوگیری از رگ های خونی است که عرضه فیبروم به طوری که تبدیل شدن آنها به سر خون و اکسیژن و مواد مغذی و بافت می میرد.

لیدز آموزش بیمارستان انجام یک مطالعه بر روی 10 زنان مبتلا به فیبروم های intramural 11 سانتی متر بزرگتر. هر یک از آنها تا به حال یک رحم Artery Embolization و پزشکان به دنبال پیشرفت خود را پس از 12 و 36 ماه. آنها دریافتند که بسیاری از زنان علائم فروکش کرده بود اما دو تا از آنها هنوز هم احساس بزرگ و دو مورد نیاز اضافی عمل جراحی به علت آسیب به کلیه ها. پس از 7 ماه یکی از بیماران نیاز به هیسترکتومی. اگر چه پزشکان به این نتیجه رسیدند که رحم Artery Embolization یک روش امن اگر شما نگاهی به آمار 20 درصد از زنانی که رفت و از طریق عمل جراحی نیاز به عمل جراحی اضافی. من نیز در بر داشت دیگر آمار نشان می دهد که 30 درصد از زنانی که این عمل جراحی را تجربه بازگشت از نشانه های خود را در عرض پنج سال.

یکی دیگر از عوارض رحمی Artery Embolization سنگین است خونریزی واژینال. از دانشگاه مک گیل در کانادا مورد مطالعه دو زن بودند که دچار خونریزی غیر طبیعی پس از رفتن را از طریق این روش برای intramural فیبروم. جراحان انجام بیوپسی و متوجه شد که هر دو از زنان دچار نکروز فیبروم (این زمانی است که بافت مرده است به دلیل کمبود عرضه خون).

مدت کوتاهی پس از بیوپسی هم زنان توسعه سپتیک رحم و نیاز به یک عمل جراحی هيسترکتومی. در گزارش خود پزشکان به این نتیجه رسیدند که رحم Artery Embolization – به ویژه هنگامی که انجام intramural فیبروم واقع نزدیک به دیواره رحم در انجام یک خطر عفونت. این را حس می کند به عنوان بافت مرده می تواند به جذب تعداد زیادی از باکتری ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.