INTEGRA Bilayer زخم ماتریس: یکی از بهترین مراقبت از زخم دستگاه های موجود در بازار

[ad_1]

Integra Bilayer زخم ماتریس است که یک دولت از هنر مراقبت از زخم دستگاه. Bilayer بدان معنی است که متشکل از دو لایه است. خواص فیزیکی آن را ساخته اند و آن را یکی از بهترین سس زخم است که در دسترس هستند در بازار.

آن ساخته شده است از یک ماتریس از cross-linked گاو تاندون کلاژن است که متخلخل در طبیعت glycosaminoglycan و polysiloxane لایه. این است که اساسا یک لایه سیلیکون است که اجازه می دهد تا برخی از مواد را از خود عبور اما مانع دیگران از انجام این کار. آن است که یک ماتریس است که فراهم می کند یک پلت فرم مطرح شده برای تلفن همراه تهاجم و توسعه مویرگ ها. آن نیز عمل به عنوان یک مانع برای ورود باکتری ها به محل زخم.

این مشخصه ویژه bilayer سیلیکون غشاء است که در تنظیم میزان بخار آب از دست رفته است که از زخم. آن را نیز فراهم می کند انعطاف پذیر پوشش چسبنده به سطح زخم و toughens تا دستگاه در برابر سایش و پارگی. کلاژن glycosaminoglycan می توانید شکستن به طور طبیعی و بدون هر گونه ویژه علمی, درمان و بنابراین می تواند پوسیدگی بدون ایجاد هر گونه آسیب به سلول های بیمار بازسازی سایت مجروح. این می تواند در حدود 14 تا 21 روز است.

زخم را شفا داده است به طور کامل زمانی که سلول های اپیدرم تغییر دور از لبه های زخم. این می تواند تا 30 روز اما نتایج آن را در شفا که رخ داده است به طور کامل از بيماران خود بافت بدن. برای بزرگتر زخم تکه ای از پوست سالم بیمار اپیدرم را می توان متصل به زخم منطقه برای کمک به پانسمان زخم در بستن زخم. این است که شناخته شده به عنوان پيوند پوست ،

مزایای متعددی از Integra bilayer ماتریس زخم پانسمان. برخی از آنها عبارتند از: ارائه فوری پوشش زخم و افزایش سطح راحتی را تجربه هنگامی که با استفاده از آن در انواع سایت ها در ساختار بدن است. آن ثابت شده است به کار به خوبی در سایت های کمک کننده نیز هست و فوق العاده نمایشگاه قدرت و نرمش. در ضمن از جمله مزایای آن را فراهم می کند پوشش عالی بیش استخوان تاندون و غضروف و مفاصل است که کشف و یا باز به عناصر.

وجود دارد یک مطالعه انجام شده در آن در 166 موارد Integra fruitfully بسته حدود نود درصد از در معرض ساختارهای داخلی است که به طور کلی بسته شده با فلپ. در دیگر کاملا متفاوت مطالعه 107 بيمار انتخاب شدند که تا به حال 158 اذعان فردی کاربران است. Integra موفق شد در شفا تا نود و دو درصد از این بیماران در بسیاری از موارد با Integra به تنهایی. تنها در موارد نادر کوچک بودند تابعه فلپ استفاده می شود در کنار bilayer زخم ماتریس. چنین آماری آمار و ارقام ثابت کند که Integra بسیار بهتر پانسمان زخم در مقایسه با دیگران است. برخی از افراد نیز این روند پوست درمان جایگزینی.

Integra Bilayer زخم ماتریس استفاده می شود برای درمان زخم ها با جزئی و ضخامت زخم های ناشی از دیابت و فشار طولانی مدت زخم و زخم های موجود در کانال ها و رگهای بدن. آن نیز استفاده می شود برای زخم های جراحی و تروما زخم که شامل مناطق از پوست خراشیده عمیق کاهش و اشک در پوست و سوختگی درجه دوم. زخم پانسمان اما قرار نیست استفاده می شود بارها و بارها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.