Inground مقابل Aboveground فیلتر استخر – چه تفاوت است?

[ad_1]

است وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین فیلتر در بالای سطح استخر و inground استخر? آنها هر دو فیلتر آب مناسب است ؟ علاوه بر مشخصات سازنده به من بگویید که این فیلتر می توانید فیلتر استخر تا 20000 گالن. پس چرا من باید مجبور به پرداخت بیش از دو برابر قیمت ؟ جواب کوتاه بله است اما اجازه نمی پنی عاقلانه و احمقانه پوند.

کسانی که در حال معمولی مناسب سوال که بسیاری از صاحبان استخر بپرسید. بیایید نگاهی به برخی از تفاوت های عمده بین فیلتر در بالای سطح استخر و inground استخر. اما در ابتدا ما می خواهیم نگاهی به شباهت ها.

شباهت بین inground و aboveground, استخر, فیلتر بسیار ساده هستند. اولین شباهت این است که وجود دارد 3 انواع استخر فیلتر – شن و ماسه خاک دیاتومه (د) و کارتریج. دومین شباهت این است که آنها اساسا همان – یک پمپ تساوی آب از استخر از طریق کفگیر و سپس آب توسط پمپ از طریق فیلتر تانک و رسانه ها (شن و ماسه د یا کارتریج) و بازگشت به استخر شنا تمیز و فیلتر شده است.

تفاوت های مقابله با, استخر, لوله کشی یا لوله کشی جریان لازم و در نهایت اندازه. اجازه دهید بحث در مورد آنها را در جهت.

استخر, لوله کشی. بزرگترین تفاوت ممکن است به نظر می رسد مانند استخر و اندازه gallonage. اما در واقعیت آن است که بیشتر از یک تابع از استخر لوله کشی. اکثر aboveground استخر باید خود سیستم فیلتر درست در کنار استخر. علاوه بر فیلتر و پمپ و موتور به طور کلی واقع در زیر سطح آب است. به عبارت دیگر سیستم فیلتر است که معمولا بر روی زمین با شلنگ از کفگیر تغذیه به طور مستقیم به پمپ و فیلتر آب بازگشت تا به استخر بازگشت جت – جاذبه خوراک. اکثر aboveground استخر بیش از 6 تا 9 فوت (حدود 2 تا 3 متر) از شلنگ در هر طرف – در مجموع 12 تا 18 ،

Inground استخر از سوی دیگر می تواند و باید بسیاری از فوت لوله کشی و لوله کشی. در بالای آن وجود دارد معمولا چند کفگیر یا دیگر مکش خطوط – گاهی اوقات کار در پشت سر هم و گاهی نه. سپس چندین بازگشت اتصالات و یا “چشم” و یا جت. در اینجا یک مثال استخر من (با تنها حدود 16 ، 000 گالن) یک کفگیر پایین مکش و 2 بازگشت اتصالات. هر یک از اتصالات به دیوار خود را pluming خط. حتی اگر فیلتر نشسته فقط 15, پا, از, استخر, بیایید نگاه کنید که چگونه بسیاری از فوت لوله وجود دارد برای هر خط. کفگیر و پایین مکش نسبتا نزدیک به یکدیگر به طوری که آنها هر بار استفاده در مورد همان مقدار از لوله کشی – تقریبا 40 فوت در هر خط و یا در مجموع از 80 پا رفتن به پمپ. بازگشت اتصالات در طرف مقابل از استخر. یک خط بازگشت حدود 30 فوت از فیلتر دیگر در حدود 50 پا – یکی دیگر از 80 ، من پمپ و موتور را به جلو و فشار آب در مجموع بیش از 160 فوت یا ده برابر فاصله متوسط بالای سطح زمین ، به علاوه ما ذکر نشده بخاری دریچه آرنج و سایر اتصالات مورد استفاده در inground استخر.

جریان لازم. درک جریان است “راز بزرگ” از استخر میباشد. تعداد بسیار کمی از مردم به آن عمل خوب است. به سادگی اظهار داشت: جریان قرار دادن مقدار صحیح از آب را از طریق سیستم به اندازه کافی فیلتر آب است. آن را همه چیز در مورد اسب بخار. در واقع, ترین, استخر, سیستم کار با بیش از حد اسب بخار! و این اتلاف انرژی و پول است. از آن فکر می کنم این راه: تمام لوله یا شلنگ (با توجه به اندازه یا قطر) تنها می تواند مسئولیت رسیدگی به یک مقدار مشخصی از جریان آب – بیایید می گویند آن را 100 گالن در هر دقیقه (gpm) به عنوان مثال. شما یا استخر پسر تصمیم می گیرید که یک پمپ جدید مورد نیاز است. “اجازه دهید با استفاده از چیزی که کمی بزرگتر است که شما را ‘بهتر’ مکش,” او می گوید. در حال حاضر یک پمپ نصب شده است که پمپ 125 گالن در دقیقه ، نه اینقدر تند و سریع! لوله های خود را تنها می تواند رسیدگی به 100 گالن در دقیقه. آیا شما بهتر مکش? شاید. شما با استفاده از انرژی بیشتری برای اجرای بزرگتر پمپ ؟ قطعا. حدود 25 درصد بیشتر انرژی است. نه تنها این, اما این فیلتر به نظر نمی رسد به فیلتر و همچنین به عنوان قبل از. که چون آب در حال تحت فشار قرار دادند بیش از حد به سرعت از طریق رسانه ها (به ویژه از فیلترهای شن و ماسه) – سیستم فیلتر برای اجرا دیگر به این دلیل که خاک نمی تواند به راحتی به دام افتاده است.

اما این فقط یک بخش از جریان بحث است. بخش دیگر این است که چیزی به نام “سر.” سر این است که چگونه بالا پمپ به جلو و یا فشار آب ، اکثر inground استخر خود را فیلتر بالاتر از سطح آب است. گاهی اوقات در یک پا یا دو (کمتر از 1 متر). گاهی اوقات می توان آن را 10 تا 15 فوت است. پمپ به رسم همه از آن آب استخر 15 پا به فیلتر. فکر می کنم از این راه است که آن را آسان تر به نگه داشتن یک لیوان آب را روی سر خود بریزید و آن را به دهان خود را و یا استفاده از یک نی به sip (مکش) آن ؟ به علاوه پس از آن وجود دارد گرمایش خورشیدی پانل های (اغلب نصب شده بر روی سقف خانه یا استخر ریختن) و چشمه و یا دیگر ویژگی های آب.

اندازه. در نهایت ما به اندازه. استخر اندازه. فیلتر اندازه. این همه مهم است. می توانید یک aboveground سیستم فیلتر فیلتر از 20000 گالن آب استخر? بله. اما یک aboveground فیلتر سیستم قادر به درستی فشار آب از طریق 100 plus پا از لوله کشی و ایجاد گردش خون به اندازه کافی به فشار آب پایین 6 یا 8 پا در عمق و بازگشت دوباره ؟ و یا چگونه در مورد انجام همه که علاوه گرفتن آب 25 تا 30 پا در جهات مختلف? Inground پمپ های ساخته شده برای انجام تمام است که هل دادن و کشیدن آب است. بالای سطح زمین پمپ نمی تواند.

چگونه در مورد فیلتر اندازه ؟ Inground استخر به طور معمول 20 ، 000 40,000 گالن آب. همه از آن آب نیاز به فیلتر 2 تا 3 بار در روز برای بهترین عملکرد (نگاه کنید به ما مقاله ezine در گردش مناسب: “گردش خون – اولین کلید به خوبی مراقبت استخر” برای اطلاعات بیشتر). فیلتر بزرگتر مورد نیاز است برای حجم بیشتری از آب است.

به عنوان يک ضرورت در کنار بزرگتر در بالای سطح استخر ( 27 ft دور و بزرگتر و 18 x 33 بیضی شکل و بزرگتر ) باید در نظر با استفاده از یک درست به اندازه inground سیستم فیلتر. پس از فصل اول بسیاری زیادی در بالای سطح استخرهای تجربه مشکلات کیفیت آب با توجه به ناکافی سیستم های فیلتر. متاسفانه این استخر “مانع” با مشکل داشتن تنها یک کفگیر و یک بازگشت برش. محلی خود را بپرسید استخر حرفه ای برای پیکربندی سیستم خود را به درستی. آن را هزینه بیشتر ابتدا ؟ بله, اما شما خواهد شد بسیار راضی تر در سال به آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.