HM نیروهای مسلح اسباب بازی – 10 چیزهایی که هر پدر و مادر نیاز به دانستن

[ad_1]

پس از موفقیت قطع در حال حاضر اقدام ارقام toymakers شخصیت گروه به تازگی ساخته شده است یک پیشنهاد برای یک سهم از عمل شکل بازار راه اندازی شده توسط خود HM نیروهای مسلح محدوده. این طیف نظامی است که مصرف آمازون شکل عمل پرفروش لیست توسط طوفان با 4 ورودی در 10 صفحه در زمان نوشتن. پس چه هستند آنها همه در مورد هستند و آنها ارزش خرید را دارد ؟

1. چه HM نیروهای مسلح اسباب بازی ؟

تاجیکستان و نیروهای مسلح اسباب بازی شامل طیف عمل چهره های وسایل نقلیه و نقش بازی کردن اسباب بازی با الهام از های مدرن نظامی انگلیسی. اولیه محدوده نه ارقام اقدام به فروش شامل سه نفر از هر یک از خدمات – ارتش, نیروی دریایی سلطنتی و نیروی هوایی سلطنتی. وسایل نقلیه هستند کسانی که با استفاده از خدمات و برای الهام بخشیدن به نقش بازی واقع گرایانه کیت کپی در دسترس هستند. در مجموع وجود دارد 32 اسباب بازی ها در محدوده.

ارقام اقدام از ویژگی های معتبر دنده و سلاح:

  • ارتش پیاده نظام همراه با بدن زره کلاه و تفنگ حمله.
  • نیروی دریایی سلطنتی غواص می آید با کت و شلوار غواصی و تنفس و دستگاه و یک آچار.
  • RAF سریع خلبان جت می آید با یک پرواز با توجه به طرف بازو و جلد چرمی قرار دادن یک کلاه و ماسک صورت.

و همچنین به عنوان پایه آمار و ارقام نیز در فروش لوکس نسخه که با اضافی مانند اضافی اسلحه, قایق رانی یا یک برانکارد.

2. برای چه گروه سنی هستند HM Armed Forces, اسباب بازی مناسب است ؟

طیف وسیعی است که در درجه اول با هدف پسران در سن 4 تا 9.

3. در حال HM Armed Forces, اسباب بازی هر گونه خوب است ؟

پس از مرگ عمل انسان هر کودکی که عاشق بازی کردن با اسباب بازی سربازان به احتمال زیاد گیر شده است با کوچک سبز پلاستیک انواع. خوشبختانه برای آنها این جدید نیروهای مسلح در محدوده طول می کشد ارتش نقش بازی به یک سطح جدید.

این اسباب بازی ها دقیق و کوچک نسخه از چیزی که واقعی است. آنها طراحی شده اند که با توجه بسیار زیاد به جزئیات از لباس و سلاح. لباس و تجهیزات دقیق نسخه هایی از زندگی واقعی حتی به آدم سیب!

به طور کامل بیان اکشن ارقام بسیار بزرگ در 25 سانتی متر است اما به خوبی ساخته شده و قوی. این قابلیت جابجایی قطعات را چهره های بسیار واقعی و شما را قادر به آنها مطرح در تمام انواع موقعیت حتی به انگشت روی ماشه! بسیاری از لباس و لوازم جانبی را جدا شدنی نیست که باعث کاهش از دست قطعات اگر چه دست و پا هستند در معرض ابتلا به شل شدن. زندگی مانند تجهیزات نظامی خواهد بود جذاب برای هر پسر.

4. چقدر HM Armed Forces, اسباب بازی, هزینه ؟

ارقام اقدام باید هزینه بین 15 پوند و پوند 25. وسایل نقلیه هزینه تا £50.

5. که بهترین HM نیروهای مسلح ،

توجه به جزئیات در ارقام اقدام باعث می شود آنها را ایستادگی کردن به عنوان بهترین از این محدوده تا کنون. برای نسخه لوکس با چند اضافی برای ذخیره پول در خرید جداگانه وسایل نقلیه یا تجهیزات.

6. که بدترین HM نیروهای مسلح ،

قیمت وسایل نقلیه و نقش تجهیزات به نظر می رسد یک مانع اما ممکن است شما دریافت آنچه شما برای پرداخت اگر این اسباب بازی ها به اثبات می شود از کیفیت و دوام. با طیف وسیعی تنها با داشتن راه اندازی شده است در ماه مه سال 2009 از آن است که کمی زود است برای گفتن اما سازمان دیده بان این فضا به عنوان ما خواهد شد به روز رسانی آن با تحولات است.

7. چه اسباب و کالا می کند HM Armed Forces, ابزار جنسی, محدوده شامل?

این محدوده شامل ارقام اقدام وسایل نقلیه و نقش بازی کردن اسباب بازی.

عمل شکل محدوده امکانات: پیاده زرهی پیاده نظام, Royal Marines Commando, Royal Marines Commando با مخفیکاری قایق رانی نیروی دریایی سلطنتی غواص ملات و سنگین ملات راف سریع خلبان جت RAF شاهین چتر باز RAF وینچ و برانکارد.

وسایل نقلیه از محدوده در حال حاضر ویژگی های یک جستجوی سریع تانک های نیروی دریایی سلطنتی R/C حمله هواناو و یک بردار رانش سریع جت.

نقش بازی, اسباب بازی شامل تجهیزات از جمله مخفیکاری کیت (از جمله دید در شب و قطب نما), دستگاه مخابره فیلم ناطق, Metal Detector, چادر استتار توری, لباس برای پانسمان و انواع چیزهای دیگر اما هیچ ماکت سلاح.

وجود دارد در حال حاضر هیچ سربازان زن در محدوده اما یک راه اندازی خواهد شد قبل از پایان سال همراه با یک تبه کار برای تکمیل نقش بازی تجربه.

8. چه آموزشی ارزش آیا HM Armed Forces, ابزار جنسی, محدوده فراهم شده است ؟

بازی با اسباب بازی سربازان فراهم می کند قوی, نقش الگوهای مثبت برای کودکان. این کمک می کند تا توسعه خود استدلال اخلاقی با شناسایی خوب از بد شخصیت. هنگامی که استفاده می شود برای ارتباط برقرار کردن با دیگر کودکان آنها را در تعامل تعاونی ها و بازی مهیج. طیف وسیعی از اسباب بازی ها را آموزش کودکان در دقیق رزمی از نیروهای ما چه نیروهای مسلح انجام دهید و آنها را نشان می دهد که وجود انواع مشاغل و فرصت ها در بسیاری از زمینه ها.

9. که اسباب بازی باید بخرم برای یک کودک است که بسیاری از HM Armed Forces, ابزار جنسی, محدوده در حال حاضر ؟

نگاهی به پاپ تا چادر زمینه و یا ابزار کمربند.

10. از کجا می توانم خرید HM نیروهای مسلح اقدام چهره های آنلاین?

آمازون ToysRUs و Argos.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.