Evac صندلی و برانکارد حمل مصدوم در نبرد

[ad_1]

یکی از اولین برای استفاده از برانکارد و اساسی evac صندلی بود برای تخلیه تلفات در طول جنگ است. ناپلئون و آمریکا جنگ داخلی شاهد افزایش ساده اما موثر برانکار که طراحی شده برای حمل و نقل به کشته و مجروح به ایمنی.

اساسی قطب برانکارد حمل مصدوم شد اولین تولید انبوه لیتر به عمل را در میدان جنگ. قبل از این هر چه آمد به دست آمده به طور معمول استفاده می شود. اغلب مزرعه, دروازه, درب و یا کابینت آشپزخانه جمع آوری می شود تا به حذف مجروح شدند. بعد نمونه هایی از قطب برانکارد بودند مجهز به واگن چرخ را پوشش می دهد و به حفاظت اضافه به تلفات و اجازه می دهد سریع نجات زخمی شدند.

جنگ جهانی اول برانکار

آن بود که در فضاهای محدود از سنگرها در جنگ جهانی اول که کاملا روش جدید برای حمل زخمی ها از طریق تنگ و باریک, فضاهای در خط مقدم استفاده شد. فرانسه Nimier برانکارد ایجاد شده به طور خاص برای کار در محدود اطراف بودند که شايع در طول این جنگ است. این برانکارد قرار داده و قربانی در یک حالت نشسته با زانوان او جمع شده تا به قفسه سینه خود را. این ساخته شده آن را آسان تر برای پزشکان به حرکت در معابر و تونل ها که آشغال حومه فرانسه.

برانکارد حمل مصدوم در جنگ جهانی دو

اساسی قطب برانکارد ادامه داد: به عنوان اصلی خط مقدم بستر در جنگ جهانی دوم اما پاها طراحی شده بودند به جا به سوراخ قرار داده شده در خارج به تخلیه سریعتر و به نگه داشتن بیمار امن در سوار شدن.

مدرن برانکار

مدرن روز جنگ است فقط به عنوان وحشیانه مثل همیشه و حذف سریع مجروح است به عنوان مهم است. پزشکی امروز سپاه با استفاده از فوق العاده سبک و با دوام سبد برانکارد و برانکار تاشو که گهواره مصدوم نگه داشتن آنها را ایمن و به حداقل رساندن جنبش که ممکن است باعث بدتر شدن هر گونه آسیب.

در هرج و مرج محیط زیست از میدان جنگ برانکار نیاز به نور برای تمیز کردن آسان است و اغلب به عنوان یک تخت موقت تا زمانی که شخص مجروح می تواند حمل و نقل به مناسب امکانات پزشکی است. فضای اغلب می تواند به یک موضوع خیلی medevac برانکار باید به راحتی ذخیره شده و به سرعت در حال مستقر و به اندازه کافی قوی برای مقابله با لرز از هر محیط زیست است.

ارتش پزشکی سپاه مجهز به آخرین جمع و جور و سبک وزن برانکار است که می تواند مستقر در شش ثانیه و انقلابی قفل ساز به کمک مونتاژ هستند و به اندازه کافی قوی برای حمل تا 570 کیلوگرم و بدون آسیب است. وزن 6.5 کیلوگرم و اندازه گیری تنها 55 سانتی متر که سقوط آنها ایده آل برای حمل به مناطق درگیری انجام شده در هیئت مدیره یک هلیکوپتر و یا ذخیره شده در زمینه پزشکی اردوگاه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *