CPR صدور گواهینامه – یک کمک های اولیه CPR برنامه به زودی و با ایجاد یک تغییر واقعی!

[ad_1]

اگر شما می خواهید برای رسیدن به CPR گواهینامه شما را به یک CPR اولین دوره کمک های اولیه بلافاصله! آیا می دانید که کمتر از 10 درصد از افرادی که دچار ایست قلبی در حالی که در بیمارستان برای زنده ماندن ؟ است که در ایالات متحده آمریکا و نه هیچ کشور جهان سوم. که تکان دهنده است! چرا ؟ همانطور که اگر کسی در مجاورت کسانی که قربانیان در حال شروع CPR و یا می دانستند روش برای استفاده از یک AED مناسب نرخ بقا خواهد بود بسیار بیشتر است.

کمتر از یک سوم از تمام ایست قلبی قربانیان دریافت CPR از یک غیر نظامی. در حالی که ما خدمات اضطراری قابل توجه هستند در آن طول می کشد زمان برای آنها برای رسیدن به صحنه و یکی از چیزهایی که مردم ممکن است. در عین حال زمانی که CPR اعمال می شود به درستی این مردمان احتمال بقا می تواند دو برابر شود. دانستن این نکات شما می توانید ببینید که چرا شما نیاز به دریافت گواهی?

شما می توانید اولین دوره کمک های اولیه تقریبا در هر نقطه تا زمانی که آن را گواهی شده توسط صلیب سرخ یا انجمن قلب آمریکا. آنها پر هزینه نیست و نمی کشد تا مقدار زیادی از زمان. شما نمی نیاز به هر گونه قبلی دانش پزشکی و اگر کودکان و نوجوانان می توانند یاد بگیرند روش برای انجام این کار نجات بخش استراتژی بنابراین می توانید هر فیلم یادگیری اساسی CPR مراحل.

این زمان داروها کاربر پسند با مفید بصری و صوتی نشانه ای که چه باید بکنید بعد. اما شما نمی توانید با استفاده از یک ضفبرلترس مگر اینکه شما به خوبی آموزش دیده به عنوان شما می تواند باعث مشکلات اضافی. به شما خواهد آموخت که چگونه به استفاده از این دستگاه است که می تواند در بر داشت در بسیاری از مناطق عمومی هنگامی که شما را به CPR کلاس.

ایست قلبی نه تنها اتفاق می افتد به مردم است. کودکان و نوجوانان بیش از حد رنج می برند. چه خواهد شد اگر آن کودک خود را که زده بود ، عذر خواهی به آنها را به عنوان آنها در حال مرگ هستند به گوش دادن به شما روشن کردن چگونه شما به معنای یک دوره CPR اما هنوز رو دور است ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *