CPAP, BiPAP, APAP – چه تفاوت است?

[ad_1]

در جهان از آپنه خواب درمان فشار مثبت راه هوایی (PAP) پادشاه است. اما چه تفاوت بین دستگاه های که ارائه این فشار ؟ آنها نیز استفاده می شود برای درمان hypopnea و خروپف است.

وجود دارد CPAP, BiPAP و APAP. همه آنها ارائه فشار راه هوایی به نگه داشتن آن را باز کنید در حالی که شما're خواب. اما راه آنها تنظیم (یا don't به عنوان مورد ممکن است) فشار است و آنچه آنها را متمایز.

CPAP

ساده ترین (و حداقل هزینه) گزینه ماشین CPAP. “C” مخفف ثابت .

هنگامی که شما یک ماشین CPAP خواب خود را متخصص تعیین می کند که کمترین فشار محیط است که شما را با امداد خود را از آپنه خواب تحت بسیاری از شرایط. سپس دستگاه خود را تنظیم خواهد شد به این فشار (که می تواند بین 4 و 20 میلی متر جیوه).

وجود اشکالات عمده به CPAP. اول این است که فشار همیشه برای بدترین حالت. که بدان معنی است که آن را اغلب بالاتر از آن را باید فقط در مورد.

دومین اشکال این است که برخی از مردم مشکل دارند بازدم هنگامی که فشار در محدوده بالاتر. فشار کمک می کند تا نگه داشتن راه هوایی خود را باز کنید اما آنها را به مبارزه به نفس است.

BiPAP

برای مبارزه با اشکال دوم در بالا توضیح داده BiPAP ماشین آلات استفاده می شود. این “بی” مخفف دو سطح .

یک BiPAP دستگاه دارای 2 تنظیمات فشار به جای فقط 1. آنها به عنوان IPAP و EPAP ( دم PAP و بازدم PAP به ترتيب). دستگاه سوئیچ بین IPAP و EPAP تنظیمات به عنوان شما آن را تشخیص تنفس در داخل و خارج.

این باعث می شود آن را آسان تر برای تنفس کردن از طبیعی با ماشین CPAP.

APAP

که ما به ارمغان می آورد به APAP. در اینجا “یک” مخفف اتوماتیک . یک APAP در واقع می تواند به صورت خودکار CPAP یا اتوماتیک BiPAP. این ماشین آدرس این واقعیت است که بدن شما نیاز فشارهای مختلف به ارائه امداد در طول زمان است.

عواملی مانند وزن و سطح استرس و الکل و یا استفاده از دخانیات و حتی خستگی می تواند میزان فشار مورد نیاز برای جلوگیری از آپنه خواب است. فشار نیاز بدن خود را می توانید تغییر دهید و از نفس به نفس در طول شب.

با APAP دستگاه های فشار تنظیم برای هر نفس بر بدن شما چگونه پاسخ دهد. هنگامی که یک آپنه رویداد شناسایی شده است دستگاه را افزایش می دهد فشار است.

نتيجه گيری

وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر که در دسترس هستند برای ماشین آلات CPAP اما این دستگاه را به یکی از این 3 دسته. بعضی از آنها تا سطح شیب دار (شروع به فشار کم و به آرامی افزایش می دهد به شما در تنظیم فشار) و یا انعطاف پذیری تنظیمات (که به شما اجازه می دهد برخی از انعطاف پذیری برای تنظیم فشار).

هنگامی که شما از خواب مطالعه انجام می شود, شما می توانید به صحبت خود دکتر در مورد کدام گزینه به بهترین متناسب با نیازهای شما.

رویاهای شیرین!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.