Bilevel فشار مثبت راه هوایی (BiPAP) دستگاه

[ad_1]

Bi-Level فشار مثبت دستگاه (BiPAP) تنوع در CPAP (فشار مثبت مداوم) ماشین آلات و هر دو تجویز می شوند برای استفاده با درمان آپنه انسدادی خواب (OSA). هر دو ماشین کار توسط پمپاژ جریان هوا از طریق آپنه خواب ماسک به بینی گذرگاه متصل است که از طریق لوله به BiPAP ماشین آلات. بر خلاف CPAP فراهم می کند که جریان هوا در یک نرخ ثابت و فشار در طول شب BiPAP تنظیم مقدار هوا مورد نیاز خود را بر اساس الهام و انقضا تغییر سطح فشار جریان هوا با توجه به ریتم تنفس خود را.

یک مطالعه انجام شده برای ایجاد اگر بیمار آپنه انسدادی خواب و به ارزیابی آن دستگاه خواهد بود مناسب برای آن شخص's درمان است. در بسیاری از موارد آن خواهد بود CPAP درمانی که تجویز شده پس از مطالعه خواب و این شکل از درمان تحت پوشش بیمه بیشتر سیاست های شرکت. به عنوان دو سطح فشار مثبت دستگاه های گران تر هستند برخی از شرکت های بیمه را پوشش نمی دهد و این شکل از درمان مگر اینکه از آن است که مقرر شده در صورت لزوم توسط پزشک.

برای ادامه پوشش هزینه های درگیر هر دو مدیکر درمانی خصوصی و شرکت های بیمه خواهد شد و اصرار بر پیگیری مشاوره با پزشک خود. این است که به منظور ایجاد و سند است که استفاده از هر دو دستگاه ارائه بهبود در علائم خود را. به عنوان هر دو CPAP و BiPAP در حال درمان است که نیاز به استفاده مداوم هر شب به بهبود علائم و کیفیت زندگی است. بسیاری از مردم پیدا کردن که آنها نمی توانند با استفاده از این فرم آپنه خواب درمان برای بسیاری از دلایل که در زیر مورد بحث. این مهم است که به پزشک خود بگویید اگر شما در حال پیدا کردن آن را دشوار است به پوشیدن دستگاه و آنها ممکن است قادر به ارائه های مختلف آپنه خواب ماسک است که راحت تر برای شما به پوشیدن و استفاده کنید.

مزایای استفاده از CPAP و BiPAP ماشین آلات

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که CPAP درمانی بهترین درمان موجود برای آپنه خواب شدید در حال حاضر در دسترس امروز است. هر دو سطح فشار مثبت و فشار مثبت مداوم در نظر گرفته شده از نظر پزشکی بی خطر و موثر برای استفاده در کودکان و بزرگسالان به طور یکسان. آپنه انسدادی است که به طور موثر درمان با استفاده مداوم و به طور کلی موثر تر از درمان از عمل جراحی.

فواید عبارتند از:

خواب آلودگی و یا خواب آلودگی در طول روز خواهد بهبود و یا درمان می شود

زمان واکنش و غلظت سطوح اغلب با افزایش درمان

هر دو علائم فشار خون بالا و عملکرد قلب بهبود مستمر با استفاده از

کیفیت زندگی مبتلا به آپنه انسدادی خواب را بهبود می بخشد

خطرات ابتلا به دیگر بیماری های جدی است که منسوب به آپنه خواب شدید کاهش می یابد

برخی از مطالعات نشان می دهد که امید به زندگی را می توان افزایش

مشکلات مرتبط با CPAP / BiPAP ماشین استفاده عبارتند از:

نه به خاطر دست و پا گیر ماشین آلات درگیر چند شب اول از استفاده اغلب دشوار است برای بسیاری از بیماران است. بیماران یا خواب کمتر از حد نرمال و یا پیدا کردن آن غیر ممکن است برای خواب به علت ناراحتی در پوشیدن آپنه خواب ماسک در ارتباط با هر دو ماشین.

دیگر عوارض جانبی احتمالی استفاده عبارتند از:

احساس ترس یا احساس خفگی کند

مشکل با بازدم

درد / خشک گلو احساس و یا چشم درد پس از بیدار شدن

احتقان بینی و یا سینوس مشکلات

سردرد

خونریزی بینی

ناراحتی قفسه سینه و عضلات است که با توجه به افزایش حجم ریه از جریان هوا مجبور

آپنه خواب ماسک مشکل مانند خارش پوست و سایش و کبودی و یا ورم ملتحمه از نشت هوا به دلیل نادرست و اتصالات سست از دستگاه

ناتوانی در به خواب مناسب در دراز مدت به علت یا ناراحتی و یا صدای دستگاه را از طریق شب

فکر شده است که به عنوان بسیاری از نیمی از بیمارانی که تجویز می شوند با این شکل از درمان را قطع این شکل از درمان برای یک یا چند دلیل

Bi-level فشار مثبت دستگاه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان Hypercapnia و برخی از انواع محدود ریه بیماری است.

در حالی که درست است که این شکل از آپنه انسدادی خواب درمان است و بیمار برای دریافت استفاده می شود مزایای استفاده از و پس از آن کیفیت زندگی را بهبود راه مشکلات مرتبط با CPAP / BiPAP درمانی است. به طور منظم پیگیری جلسات با یک پزشک می تواند کمک به غلبه بر مشکل در استفاده از و اتصالات این دستگاه و منجر به یک راه حل طولانی مدت برای مبتلا به آپنه خواب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.