5 شير پمپ لوازم جانبی شما باید

[ad_1]

شير پمپ لوازم جانبی ضروری برای خرید یک مادر جدید در برخورد با تغذیه با شیر مادر برای اولین بار. اما آنها نیز با ارزش با تجربه مادرانی که پیدا کنید که لوازم جانبی موثر و مقرون به صرفه ارائه کودک خود را با مزایای طبیعی شیر مادر است.

با توجه به مواد از آنها ساخته شده و خود را به طراحی نوآورانه و شکل شير لوازم جانبی ذکر شده در میان بیشتر قابل اعتماد و حرفه ای و آنهایی که در بازار در حال توصیه می شود نه تنها مادرم بلکه توسط متخصصان اطفال و زایمان.

داشتن برخی از اضافی شير پمپ لوازم جانبی همیشه در دست است بهترین استراتژی برای کاهش زمان مورد نیاز برای پمپاژ شیر, تمیز کردن تمام پمپ قطعات و ذخیره سازی این مایع قبل از تغذیه یکی از کوچک خود را. بنابراین در اینجا پنج پمپ قطعات شما نباید بدون انجام:

1. سینه سپر

تمیز کردن سینه سپر پس از هر بار استفاده و استریل آن را بسیار وقت گیر بنابراین بهتر است به برخی از اضافی سپر آماده می شود متصل به پمپ هر زمان که شما نیاز به تغذیه نوزاد و یا پمپ شیر. قطعات ساخته شده از سیلیکون نرم افزاری است که تضمین می کند یک لمس ملایم و آنها بسیار راحت شکل به جای هر سینه آناتومی. هنوز مطمئن شوید که به اندازه مناسب به عنوان این نیست یکی از اندازه متناسب با تمام.

2. بطری اضافی برای ذخیره سازی شیر مادر

بعدی در لیست “باید” شير پمپ لوازم جانبی اضافی بطری برای نگهداری شیر پس از پمپاژ آن است. این نیز در دسترس هستند در اندازه های مختلف بنابراین سعی کنید برای خرید یک بزرگتر و یکی کوچکتر. کودک شما اشتها را تغییر دهید به سرعت بنابراین شما نیاز به بطری های بزرگتر در دسترس است. نگران نباشید در مورد نیاز به جایگزینی آنها را بیش از حد اغلب: تمام قطعات ساخته شده از پلی پروپیلن مقاوم در برابر و کاملا بهداشتی و امن است.

3. اتصالات

این PersonalFit اتصالات از Medela نیز بسیار مهم است به عنوان آنها استفاده می شود همراه با سینه سپر هر زمان شما نیاز به پمپ شیر. داشتن برخی از قطعات اضافی همیشه تمیز و آماده برای استفاده و موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان, اما لطفا توجه داشته باشید که فقط مانند سپر کانکتور باید استریل قبل از استفاده از آنها را برای اولین بار.

4. فوق العاده غشاء و سوپاپ

غشاء و شیر آلات به فروش می رسد همراه با پمپ و یا به طور جداگانه در کیت حاوی متفاوت شير پمپ لوازم جانبی. صرف نظر از این بسته شما را انتخاب کنید شما می خواهید برای دریافت با کیفیت بالا و مقاوم در برابر ابزار استریل برای استفاده ایمن و شامل یک طراحی هوشمندانه برای نصب سریع و حمل و نقل آسان.

غشاء در دسترس هستند در دو مدل یکی شامل افست کوه در حالی که ویژگی های دیگر یک محور سوار. هر دو به همان اندازه کارآمد و کاملا سازگار با دریچه زرد و تضمین شده است برای اطمینان از یک تجربه لذت بخش در حالی که پمپاژ.

5. تمیز کردن با دستمال مرطوب ضد باکتری خواص

آخرین لیست از “باید” لوازم الکل سفید کننده-رایگان دستمال مرطوب برای ایجاد سریع ضد عفونی پمپ قطعات که آیا مراجعه کننده به سینه سپر شیر یا غشاهای.

ظریف برای پوست و عطر و بوی این دستمال مرطوب نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن جدول تغییر آنها به عنوان کار کاملا در تمام غیر متخلخل و سطوح بدون نیاز به اضافی شستشو یا soaping.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *