5 توابع یک Bandana که ثابت کند که این یک کمپینگ Multi-Tool

[ad_1]

بسیاری از اعضای کمپ مراجعه به bandana به عنوان “سوئیس چاقو کمپینگ”. در حالی که آن را به عنوان بیانیه مد بزرگ و یا برای حفاظت از آفتاب استاندارد اندازه bandana دارای مقدار زیادی بیشتر در خارج از منزل است که شما می توانید تصور کنید. برخی از outdoorsmen حتی استفاده از آن به عنوان ابزار بقا. بنابراین دفعه بعد که شما در حال رفتن در خارج از منزل می باشد که برای حمل با شما در یک دستمال یا دو!

در اینجا 5 شگفت انگیز با استفاده از یک دستمال گلدار است که باعث می شود آن را یک کمپینگ multi-tool:

حفاظت از آفتاب

یک bandana می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه تنها به عنوان حفاظت از خورشید اما سایر عناصر محیطی نیز هست. شما می توانید آن را به یک پیشانی بند به عنوان به خوبی به عنوان یک سر و یا گردن بسته بندی به صورت گرما یا نور خورشید و عرق حمایت می کند. بیشتر برای محافظت از خودتان شما همچنین می توانید استفاده از آن به عنوان موقت دست دادن زانو پد و ماسک گرد و غبار.

کمک های اولیه ابزار

یک bandana می تواند بسیار مفید کمک های اولیه ابزار هنگامی که شما لازم نیست که ابزار لازم با شما در مورد شرایط اضطراری (اما همیشه مطمئن شوید که برای بسته کامل کیت کمک های اولیه زمانی که شما در حال رفتن به خارج از منزل). شما می توانید آن را به یک گرم و یا سرد فشرده سازی یک زنجیر آتل کراوات مچ بند مچ پا قرار دادن فشار پانسمان, کراوات, انگشت آتل یک تورنیکه و بیشتر!

اورژانس ابزار

اگر شما تا کنون در جنگل از دست داده و یا نیاز به سیگنال برای کمک در مواقع اضطراری یک bandana می تواند مفید بیش از حد! شما می توانید با استفاده از آن به بداهه نوازی زمین سیگنال پانل یک سیگنال پرچم یا یک دنباله نشانگر.

فیلتر آب

اگر شما در بیابان و اجرا از آب آشامیدنی شما نیاز به شروع به فیلتر کردن. در حالت ایده آل شما باید دارای فیلتر آب قابل حمل با شما, اما اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید در مورد پاکیزگی از آب شما می توانید به پاک کردن آن بیشتر با استفاده از یک دستمال گلدار. ریختن آب فیلتر شده بیش از یک دستمال گلدار را در یک ظرف می تواند کمک به حذف رسوبات و تمیز کردن آن بهتر است برای نوشیدن!

Multi-Tool

جدا از فوق با استفاده از یک دستمال گلدار, هنوز هم وجود دارد بسیاری از توابع است که آن را ارائه می دهند از جمله یک قابلمه دارنده لیف آتش شیشه های بسته بندی مواد غذایی یک صافی چای کیسه زنجیر (سلاح) آتش استارت و بیشتر!

هرگز فراموش نکنید که به را به یک زن و شوهر از bandanas دفعه بعد که شما رفتن به کمپینگ و یا خارج از منزل – توابع ذکر شده در بالا تنها اثبات این اردو چند ابزار! آن را به صورت یک بیانیه مد بیش از حد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *