4 غیر متعارف مراحل را به آلت تناسلی خود را رشد می کنند (و یا نگاه) بزرگتر: بدون قرص و جراحی و یا ابزار

[ad_1]

هزاران نفر بر هزار نفر از مردان را به حواس خود می آیند این روزها و در حال حاضر انجام دور با قرص و جراحی و ابزار و سایر غیر طبیعی روش ساخت آلت تناسلی خود را بزرگتر شده است. بسیاری از مردان متوجه می شوند که این رویکرد طبیعی است بهترین روش… دوره. این است زیرا هنگامی که شما را دائم دریافت نتایج بهتر در نتایج جستجو وجود دارد که بدون عوارض جانبی و یا درد به نگرانی در مورد شما نیز به دست آوردن مزایای اضافی نیز هست. در این مقاله اینجا, من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما 4 غیر متعارف گام به آلت تناسلی خود را “نگاه” بزرگتر و دوم در واقع افزایش اندازه مردانگی خود را. ادامه مطلب برای یادگیری بیشتر.

دو ترفند برای مردانگی خود را “نگاه” بزرگتر…

اگر شما مانند من هستید شما می خواهید معامله واقعی. این بدان معنی است که شما نمی خواهید هر چیزی را که جعلی است و یا فریبنده. برای مثال شما می خواهید یک سازمان دیده بان طلا, یک, برنج, پخش, شما می خواهید یک نام تجاری کت و شلوار و نه بد گویی کردن و…. و غیره. دلیل که چرا بسیاری از ما مردان می خواهند معامله واقعی است زیرا ما می دانیم که داشتن یک کارتیه سازمان دیده بان می تواند باعث مشکلات پوستی و به نظر می رسد قشنگ و بد گویی کردن کت و شلوار به نظر می رسد ارزان و مناسب مانند تلخه! اما در مورد مردانگی, شاید ما ممکن است استثنا به کمی فریب با چگونه ما واقعا مردانگی است! LOL

یک زن و شوهر از کلاهبرداری های شما می توانید انجام دهید را به آلت تناسلی خود را به نظر می رسد بزرگتر از آنچه در آن است به:

1.) اولین باریک کردن. در حال اضافه وزن گرایش ساخت مردانگی خود را نگاه کوچکتر از حد معمول است. بیشتر باریک شما بزرگتر مردانگی خود را می تواند به نظر می رسد.

2.) دوم, تراش, خود موهای زهار می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر به نظر می رسد به عنوان به خوبی.

دو مرحله برای ساخت مردانگی خود را در واقع رشد بزرگتر…

اگر شما می خواهید برای اطمینان حاصل شود که شما را به رشد بزرگتر و مردانگی بدون هیچ گونه عقب نشینی بدون صرف یک تن از پول و بدون نیاز به مقابله با هر گونه مشکلات آزار دهنده و سپس آن را کاملا میباشد که شما با چوب, طبیعی, روش بزرگ شدن.

با استفاده از روش غیر طبیعی مانند قرص افزایش پمپاژ/گسترش ابزار و آلت تناسلی مجلسی, بست, تکه, کرم, و غیره. هیچ چیز انجام خواهد شد را برای شما به جز تخلیه کیف پول خود را, علت درد, علت, عوارض, نه به شما هر گونه نتایج واقعی و قطعا نمی آورد شما هر دائم یا نتایج. این فقط یک شرم است که بسیاری از مردان نه حقیقت در مورد این است و آنها در نهایت به هدر رفتن یک تن از پول را فقط برای پیدا کردن راه سخت است.

اگر شما می خواهید که برای دریافت 7 تا 9 اینچ آلت تناسلی نعوظ بزرگتر شل “حلق آویز اندازه” یک سخت تر و طولانی مدت نعوظ, قدرتمند, انزال انتشار و توانایی گذشته تا 20 دقیقه قبل از انزال, سپس شما باید تکیه بر روش های طبیعی برای به دست آوردن این مزایای باور نکردنی.

دو چیز است که من پیشنهاد می کنم شما به طور طبیعی بهبود تمام مناطق از مردانگی خود را عبارتند از:

3.) مطمئن شوید که برای دریافت مواد مغذی مناسب در رژیم غذایی خود را. وجود مواد غذایی و یا مکمل های که شما می توانید کمک خواهد کرد که با سرعت بخشیدن به جریان خون به آلت تناسلی خود را محور. با بیشتر جریان خون به آلت تناسلی خود را محور بیشتر آلت تناسلی خود را قادر خواهد بود به گسترش است. این مواد مغذی توصیه می کنم شما هم از طریق مواد غذایی (که من توصیه ترین راه) و یا مکمل نیاسین درخت چهل سکه بیلوبا, روغن ماهی, آنتی اکسیدان ها و میوه های خام و سبزیجات.

4.) ورزش آلت تناسلی خود را اتاق رباط و عضله PC خود را با دست. با انجام, طبیعی, ورزش روال در مردانگی خود را, شما باید توانایی برای ضخیم شدن, طول, تقویت و سخت شدن آلت تناسلی خود را خیلی بیشتر به طور موثر به راحتی مقرون به صرفه و به طور دائم در مقایسه به هر شکل دیگری در حال رشد بزرگتر وقف.

یک مثال از یک دست ورزش برای آلت تناسلی خود را در حال jelqing روال. Jelqing روال مبتدی تمرین. این روال در حال انجام گرفتن نعوظ به 50 درصد دوم, فرم, O. K. ثبت نام خود را با دست غالب و سوم جای دست خود را در پایه آلت تناسلی خود را, و چهارم, حرکت دست خود را به سمت سر آلت تناسلی خود و درست قبل از شما در رسیدن به سر آزادی دست خود را. این کامل یک تکرار. تکرار این مراحل بالا برای 20 تکرار برای یک مبتدی تمرین.

وجود دارد در حال پیشرفته تر روال است که کمک خواهد کرد که ایجاد یک دیگر ضخیم تر و سخت تر نصب شود.

طبیعی دست تمرینات موثر ثابت شده توسط بسیاری از مردان (از جمله خودم) به طور طبیعی رشد آلت تناسلی مرد بزرگتر از اندازه نسبتا به سرعت. من زخمی تا گسترش من مردانگی به 7 1/2 اینچ از 5 1/2 اینچ در کمتر از 8 هفته استفاده از این روش همراه با بهبود رژیم غذایی با اضافه کردن در کسانی که مواد مغذی بالا.

خط پایین: اگر شما می خواهید به شما مردانگی “ظاهر می شود بزرگتر, دو چیز شما می توانید انجام دهید در حال اصلاح خود موهای زهار و/یا لاغری پایین. اگر شما می خواهید به واقع گسترش اندازه خود از جمله کسانی که مواد مغذی مهم در بالا اشاره کردم به رژیم غذایی روزانه خود را همراه با انجام روال طبیعی خود را مردانگی دو چیز است که می تواند کمک به شما در افزایش اندازه خود را. آن را بسیار آسان تر برای انجام خیلی بیشتر سالم به انجام این نتایج آمده بسیار بهتر وجود دارد بسیاری از مزایای دیگر که در حال به دست آورده و نتایج دائمی هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *