1CC سرنگ

[ad_1]

اگر شما مبتلا به دیابت و انسولین وابسته هستند این مهم است که شما باید سرنگ که می تواند به جای دوز که شما نیاز به تزریق. سرنگ که استفاده می کنید نیز باید آسان به رسیدگی و به عنوان خوانده شده به طوری که شما می توانید مطمئن شوید که شما همیشه به درستی دوز انسولین خود را. اگر شما در حال گرفتن بیش از حد یا بیش از حد کمی از دارو این می تواند تاثیر منفی بر سطح قند خون خود را. یادگیری بیشتر در مورد یک 1cc سرنگ تضمین می کند که شما دانش لازم برای تعیین اینکه آیا این بهترین سرنگ اندازه برای شما.

خواندن یک سرنگ پلاستیکی

هنگامی که شما خود را دریافت کنید سرنگ انسولین, مهم این است که نگاه به نشانه دقت کنید. تولید کنندگان مختلف ممکن است طراحی سرنگ و متفاوت باعث نشانه گذاری به نگاه متفاوت است. این مهم است که شما می توانید به عنوان خوانده شده نشانه گذاری به وضوح به طوری که شما در حال طراحی مناسب دوز انسولین در هر زمان. اگر شما تبدیل به یک نام تجاری مختلف نگاه یک سرنگ زمانی که شما هنوز هم در داروخانه به طوری که اگر شما سوالی داروساز می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که شما در حال خواندن نشانه درستی.

یک سانتیمتر مکعب (سی سی) معادل یک میلی لیتر (mL). هنگامی که شما در قرعه کشی یک سی سی از انسولین شما در حال طراحی یک میلی لیتر انسولین. پس از انسولین به طور معمول اندازه گیری در واحد های آن مهم است که بدانید چگونه این اعداد ترجمه برای واحد انسولین است. هنگامی که شما در قرعه کشی یک واحد انسولین و این برابر است با 0.1 میلی لیتر. یک سی سی یا میلی لیتر انسولین برابر است با 100 واحد انسولین است.

توسط سرنگ انسولین خود را در اندازه ی مناسب ؟

یک سرنگ انسولین است که می تواند نگه دارید 1cc است ایده آل برای کسانی که نیاز به تزریق 50 تا 100 واحد انسولین در یک دوز واحد. برای تعیین اگر 1cc است که اندازه مناسب برای شما را توجه داشته باشید از دوزهای انسولین که شما تزریق به طور منظم. اگر شما به طور متوسط دوز 30 به 50 واحد انسولین برای مثال یک و نیم سی سی سرنگ به طور کلی کافی است. اگر شما تجویز دوزهای بالاتر حداقل چند بار در هفته آن را حس می کند به حرکت به یک سرنگ که دارای 1cc به دلیل این خواهد شد در نتیجه شما نیاز به انجام کمتری تزریق.

چه شده است بهترین سوزن سرنگ انسولین خود را?

یک سرنگ و سوزن با هم کار کنند به شما اجازه می دهد برای تزریق انسولین خود را پس از آن ضروری است که آنها سازگار است. هنگامی که شما با استفاده از یک 1cc سرنگ, شما باید گزینه های مورد بهترین نوع سوزن. عوامل متعددی را در نظر بگیرید در مورد سوزن و هنگامی که شما تعیین که عوامل اعمال شما از آن خواهد شد بسیار ساده تر برای انتخاب یک سوزن و درستی تزریق انسولین خود را.

سوزن انسولین آمده در طول های مختلف با میانگین حدود هشت تا 12.7 میلی متر است. پس از انسولین است که به منظور تزریق به بدن شما زیر جلدی بافت یک سوزن که توسط هشت میلیمتر است که معمولا کافی است. اما بزرگسالان که در حال بزرگتر ممکن است نیاز به یک سوزن دیگر به اطمینان حاصل شود که انسولین می شود به مناسب منطقه است. پزشک شما کمک خواهد کرد که شما انتخاب می کنید یک سوزن ظهر که با این نسخهها کار بهترین با نوع بدن شما.

عامل بعدی در نظر گرفتن عرض سوزن است که اندازه گیری آن سنج. زمانی که سنج اندازه گیری بالاتر است و این بدان معنی است که سوزن در واقع نازک تر است. برای مثال 31 سنج نازک تر از 30 سنج. سوزن انسولین به طور معمول 28 تا 31 سنج. این طیف سنج را با هر سرنگ که دارای 1cc از انسولین بنابراین شما می توانید انتخاب کنید سنج است که راحت ترین برای شما.

نحوه قرعه کشی به یک سرنگ انسولین

آن را ضروری است که شما در قرعه کشی انسولین به داخل سرنگ خود را به درستی. با انجام این کار شما با استفاده از یک روش امن و حصول اطمینان از که شما در حال گرفتن کامل دوز انسولین است. مناسب طراحی خود انسولین نیز آن را آسان تر برای اطمینان از که شما در حال کشیدن دوز مناسب به سرنگ. این مراحل را دنبال کنید زمانی که شما در قرعه کشی انسولین خود را وارد سرنگ کنید:

• شستشو و خشک کردن دست های خود را

• محل ویال انسولین را بین دست های خود را و رول آن را حدود 10 بار

• استفاده از الکل برای پاک کردن گرد و خاک بالای انسولین ویال

• ضمیمه خود سرنگ و سوزن اگر آنها در حال حاضر متصل

• قرعه کشی هوا به داخل سرنگ که برابر است به چه مقدار انسولین شما را جلب به سرنگ (به عنوان مثال, اگر شما خواهد شد با تزریق 10 واحد انسولین قرعه کشی 10 واحد از هوا به داخل سرنگ)

• محل سوزن را از داخل ویال انسولین و تزریق هوا

• روشن کردن ویال وارونه و با دقت رسم مناسب واحد انسولین به داخل سرنگ خود را

• برداشت از سوزن و سرنگ از امپول

• بازرسی سرنگ به صورت حباب های هوا و حذف آنها را با زدن سرنگ پلاستیکی در منطقه که در آن حباب ها در حال حاضر

مراحل مناسب برای تزریق انسولین خود را با استفاده از سوزن و سرنگ

هنگامی که شما باید دوز انسولین خود را کشیده به دیابت سرنگ, از آن زمان به آن تزریق. شما نباید پر کردن سرنگ خود را تا زمانی که شما آماده برای تزریق. شما نیاز به استفاده مناسب از روش تزریق به این فرایند را به عنوان راحت که ممکن است. این نیز خواهد شد مطمئن شوید که شما در حال گرفتن کامل دوز انسولین در سرنگ. با استفاده از مراحل زیر برای تزریق انسولین خود را:

• انتخاب یک محل بر روی بازوی خود را سمت خود ران یا شکم به تزریق انسولین خود را

• اجتناب از مناطق که در آن شما باید کبودی یا زخم

• استفاده از الکل برای تمیز کردن سواب را پوست در محل تزریق

• با استفاده از انگشت اشاره و شست و خرج کردن محل تزریق به آرامی (با استفاده از خود را در دست غیر غالب برای این)

• نگه داشتن سوزن و سرنگ مستقیم و درج آن را به باریکش پوست (استفاده از دست غالب خود را به نگه داشتن سوزن و تزریق انسولین خود را)

• فشار پیستون در سرنگ برای تزریق انسولین به بدن شما

• * * * ترک سوزن در پوست خود را برای حدود پنج ثانیه

• خروج سوزن از پوست شما

• اعمال فشار ملایم به محل تزریق برای حدود 10 ثانیه به طوری که هیچ یک از انسولین است که شما فقط تزریق خواهد نشت

• دور خود سرنگ و سوزن مناسب

نتيجه گيری

اگر شما زمان 1cc سرنگ بیش از حد بزرگ است یا کوچک, صحبت کردن با دکتر خود را بی درنگ. آنها می تواند کمک به شما برای ارزیابی خود را متوسط دوزهای انسولین برای تعیین اگر شما نیاز به ایجاد یک تغییر به سرنگ انسولین که شما با استفاده از. شما می خواهید به قادر به کشش کامل خود را دوز انسولین را در یک سرنگ بدون بیش از حد فضای اضافی. فضای اضافی می توانید آن را سخت تر برای حذف حباب های هوا. اگر شما دیابت سرنگ خیلی کوچک است شما نیاز به انجام بیش از یک تزریق است که می تواند ناراحت کننده باشد. به اشتراک گذاشتن این مقاله در رسانه های اجتماعی و ارسال یک لینک به آن را در وب سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.