13 ملزومات برای کمپینگ در فضای باز دنده – تجربه طبیعت در بهترین حالت آن است!

[ad_1]

قبل از تنظیم در سفر کمپینگ خود را چک کنید و پس از آن دو خود را بررسی کنید و کمپینگ دنده برای بیشتر مربوط به موارد شما باید در این سفر. این مهم است که به بیش از بار خود را بسته بازگشت با اقلام غیر ضروری که شما در واقع نیاز است. این موارد تنها اضافه کردن به وزن کوله پشتی و تایر شما را. لطفا برای نیازهای اساسی و انجام دور با عجایب.

صرف نظر از طول مدت سفر خود را, شما باید اطمینان حاصل شود که شما دنده کمپینگ موارد زیر بسته بندی شده و به راحتی در دسترس در طول سفر.

1. چند جغرافیایی نقشه های ذخیره شده در یک ظرف آب.

2. یک قطب نمای مغناطیسی اگر نه GPS ابزار.

3. لباس کافی.

4. مواد غذایی مناسب.

5. مناسب ظرف آب.

6. مجهز کیت پزشکی.

7. اضطراری باتری عمل چراغ قوه.

8. آتش روشنایی تجهیزات از قبیل فندک.

9. جمع و جور اجاق گاز است.

10. چند چاقو تنظیم شده است.

11. چادر های کمپینگ و تجهیزات مرتبط مانند طناب و گیره.

12. کیسه خواب.

13. قرص های کلر برای تصفیه آب است.

حمل نقشه و قطب نما در ضد آب ظروف بسیار ضروری است در حالی که در یک سفر کمپینگ. اکثر سفرهای کمپینگ بهترین لذت می برد در مکان هایی که هرگز بازدید قبل از شما. حتی در مناطق آشنا شما می تواند فقط به عنوان به راحتی از دست داد و هرگز به شما می دانم که کیفیت چاپ بر روی نقشه به طوری که خطر ابتلا به نقشه های شسته شده و یا smudged توسط باران و یا رطوبت. انجام یک معامله خوب از لباس بیش از حد شما هرگز می دانم زمانی که آب و هوا ممکن است تغییر کند. برخی از مواد غذایی اضافی و آب است فقط به عنوان مهم است به طوری که سهام تا قبل از اینکه شما را ترک و دوباره پر کردن سهام خود را در هر نقطه ای از تمدن است. مطمئن شوید که شما را خوب کیت کمک های اولیه بیش از حد. گزش مار نیست نادر در سفرهای کمپینگ نه در حال سقوط و کبودی. همچنین مطمئن شوید که شما انجام کمک های اولیه دوره هنگامی که شما به زمان قبل از تنظیم خود را در کمپینگ ماجراجویی.

تصفیه آب قرص هستند که باید در هر سفر کمپینگ. آن را خوب است به فکر می کنم که آب از یک چشمه یا جریان خوب است به نوشیدن هیچ چیز اشتباه است با در نظر گرفتن برخی از اقدامات احتیاطی. یک قرص مخلوط را در یک ظرف آب واصل از یکی از این منابع طبیعی را تنها در جلوگیری از بیماری های زیادی رنج می برند.

اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر کمپینگ که در آن حیوانات وحشی مانند خرس شناخته شده برای بازدید از اماکن دنبال غذا بهتر است آن را برای نگه داشتن مواد غذایی خود را در مناسب سازی ظرف که در آن بوی غذا به دام افتاده است در داخل. همچنین نگه داشتن یک سوت یا دیگر دستگاه هشدار دهنده با شما, این می تواند کمک به شما در بالا بردن زنگ کسی که در یک مکان از راه دور را می شنوید در مورد شما به دام افتاده و یا از دست داده است. جدا از این ابزارهای ساده مانند سوت و عطر اثبات ظروف برای مواد غذایی وجود دارد بسیاری از موارد شما ممکن است بخواهید برای بررسی در فروشگاه های ورزشی محلی و یا به طور کلی بازار است. اما آنها را انتخاب کنید عاقلانه و نگاهی به آنچه شما واقعا نیاز دارید و نه چیزی به آن تازگی ارزش. نگه داشتن پشت خود را بسته به عنوان نور به عنوان امکان پذیر است و لذت بردن از سفر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.