10 نکته برای عبور از BLS و CPR در امتحان

[ad_1]

در اینجا یک راهنمای برای کمک به شما در بهبود شانس خود را از گذراندن آزمون گواهینامه برای BCLS, BLS و CPR. اگر شما را مشاوره داده شده در اینجا به طور جدی شما را به خوبی در امتحان است. اما شما باید خودتان اجازه می دهد مقدار زیادی از زمان برای یادگیری همه از این مواد به خصوص اگر شما جدید به این.

1. مطالعه و حفظ study guides وجود دارد بسیاری از راهنماهای مطالعه در دسترس برای BCLS است که می تواند کمک می کند تا شما را به مطالعه نیاز به می داند و از آن آسان است را با شما به مطالعه در اوقات فراغت خود. راهنمای مطالعه است که جایگزینی برای این دست در تمرین و تست جلسات که CPR کلاس شناخته شده است. شما نیاز به پیدا کردن یک راهنمای مطالعه است که کمک می کند تا شما در حفظ کردن چیزهایی که مهم است که کمک به شما در انجام بهتر. دستورالعمل ها وجود دارد برای همه گروه های سنی با به روز ترین اطلاعات مبتنی بر شواهد و بر اساس تمرین و پژوهش است. نوزادان و کودکان – بزرگ و کوچک و بزرگسالان شامل چگونه به انجام یک و دو امدادگر CPR خفگی – خودآگاه و ناخودآگاه AED و پد نرم افزار و مدیریت راه هوایی.

2. خواندن و مطالعه BCLS گواهینامه دستی

3. لباس راحتی و آماده به کار بر روی زانو خود را (توضیح به استاد خود را و اگر این امکان پذیر نمی باشد)

4. تماشای آنلاین ویدئوها در BCLS AED و موضوعات دیگر

5. نگاهی به آزمون عملی و بیش از بیش تا زمانی که شما همه آنها را درست وجود دارد سوال در مورد بسیاری از موضوعات از جمله سن و سوالات خاص. مباحث امتحان عبارتند از AED استفاده, ایمنی در صحنه قربانی خودآگاه و ناخودآگاه خفگی قربانیان فیبریلاسیون بطنی و اوایل defibrillation یک و دو امدادگر CPR حالات اولیه ارزیابی نوزاد, تکنیک برای دو امدادگر CPR عمق و نرخ ماساژ برای تمام گروه های سنی و هوایی و ventilations.

6. عمل انجام سریع و سخت ماساژ (5 چرخه 30 ماساژ 2 تنفس) در یک عروسک یا کوسن برای 2 دقیقه, بنابراین شما می توانید با کیفیت بالا-CPR در کلاس می دانید نشانه برای ماساژ قفسه سینه و عمق و لگد از فشرده سازی 2-انگشت شست روش;

7. بررسی تفاوت بین گروه های سنی و BCLS مورد نیاز برای CPR نقد و بررسی خفگی AED پد ارزیابی سریع برای پاسخ ضربان قلب در نوزادان است که نیاز به شروع از ماساژ قفسه سینه, تنفس, نرخ 10 دوم پالس بررسی موقعیت هوایی و بازیابی موقعیت و غیره.

8. درک غیر روت “دست تنها” CPR مفهوم در مقابل بهداشت و درمان 30:2 CPR نسبت در نظر خرید خود را سپر صورت یا نقاب جیب را با یک شیر یک طرفه.

9. اطلاعات بیشتر در مورد کیسه-ماسک-شیر (AMBU کیسه) همچنین جیب ماسک موقعیت قربانی هوایی با یا بدون مشکوک به صدمه به گردن دیگر راه هوایی مکمل; کمک های اولیه. تشخیص است که تهدید کننده زندگی و مهم برای یادگیری در مورد و تشخیص علائم; نمونه انفارکتوس میوکارد (حمله قلبی) و سکته مغزی.

10. شرکت در کلاس و پرسش و پاسخ بسیاری از سوالات صحبت کردن و پرسیدن پرسش های بسیاری کمک می کند تا شما را در درک و به منظور تسهیل در کلاس های درس خود را بپرسید دقیق تر سوالات نیز هست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.