10 مشکلات بهداشتی مشترک از Pomeranians

[ad_1]

کوچک decedents بزرگتر قطب شمال اسپیتز نوع نژاد مانند American Eskimo Dog و Samoyed, Pomeranians, پر جنب و جوش, هوشمند, افتخار و رفو زیبا! یک بار hard-working dogs, اما در حال حاضر در نظر گرفته شود “دامان سگ” این خرم کمی پودر پاف شادترین زمانی که نازپرورده و مشغول نگه داشته.

اگر نه اطاعت روت یا نامناسب درمان آنها می تواند تبدیل به بیش از حد barkers و فندق شکن. Pomeranians نیاز جدی جامعه با افراد جدید تجارب و دیگر حیوانات. صبور باشید. می توان آنها را دشوار است به خانه قطار!

همچنین آماده برای بسیاری از ریختن!

بسیاری از Pom صاحبان تمایل به دیدن آنها لحظه سگ اصحاب بیشتر به عنوان یک وسیله جانبی از یک حیوان خانگی. که اشتباه است! حمل نیست Pom خود را در اطراف مانند یک کیف پول…آنها قرار دهید و آنها را به راه رفتن!

معمولی انتظار می رود عمر سالم سگ پشمالوی سیاه پومرانیا است 12 تا 16 سال است. با آموزش مناسب و توجه پزشکی این 3 تا 7 پوند بسته نرم افزاری از انرژی و کرک خواهد شد شما را با ارائه ساعت های بی شماری از سرگرمی خود را با لوده وار و رفتارهای عاطفی.

مشکلات بهداشتی مشترک در ارتباط با Pomeranians:

مشکلات ارتوپدی – به دلیل اندازه کوچک و ظریف استخوان آنها مستعد ابتلا به شکستگی استخوان ها و دررفتگی; به خصوص Luxating کشکک است که دررفتگی زانو ، مراقب باشید زمانی که کودکان آنها را اداره کند. تنها اجازه می دهد تا آن زمانی که کودک نشسته بر روی زمین!

کم کاری تیروئید – کم تولید هورمون تیروئید است. سازمان دیده بان برای بی حالی غیر قابل توضیح وزن, ریزش مو و هیپوترمی.

شدید, بی مو, سندرم (SHS) – کت از دست دادن. سیاه پوست بیماری در مردان شایع تر است.

سقوط نای – به علت از بین رفتن سفتی در نای حلقه های نای را می بندد ، چندین اسباب بازی نژاد از جمله Poms هستند مستعد ابتلا به توسعه جدی مشکلات تنفسی از یک سقوط نای. سازمان دیده بان برای بوق و عق زدن برای تلفن های موبایل. چاقی نیز یک عامل مشترک. اگر رها شود سقوط نای می تواند کشنده باشد.

Patent Ductus Arterious مادرزادی قلب و ریه اختلال است. اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد.

قند – قند خون پایین. اغلب در بر داشت در جوان و بسیار فعال سگ. اکثر توله سگ می تواند بزرگ تر شدن آن است. آن را جدی اختلال متابولیک در سگ مسن تر به خصوص سالمندان است. سازمان دیده بان برای خالی خیره لرز بیحالی و تشنج. نگه داشتن شربت Karo دستی. مالیدن آن را بر روی لثه در زیر زبان و در سقف دهان سگ. و یا با استفاده از یک قطره چکان یا سرنگ به آنها Gatorade یا Pedialyte. پوشش حیوان خانگی خود را با یک حوله یا پتو و آنها را به نزدیکترین دامپزشک برای گرم دکستروز IV.

بیماری کلیه – نارسایی در کلیه توابع. سازمان دیده بان برای کاهش و یا عدم دفع ادرار بیش از حد آب مصرف خون در ادرار کاهش اشتها, زخم در دهان, کاهش وزن و بی حالی و عدم درخشش در کت. نیاز به توجه فوری توسط دامپزشک خود را.

اختلال تشنج – صرع ایدیوپاتیک معمولا رخ می دهد در سگ 3 تا 7 سال سن داشتند. نشانه هایی برای قبل از تشنج هستند بی قراری بیش از حد نیاز به توجه ناله ترشح بزاق بیش از حد و یا پنهان کردن. تماس با دامپزشک خود را.

مشکلات چشم – گلوکوم و پیشرونده شبکیه آتروفی (PRA) مشترک هستند مشکلات چشم با Pomeranians. سازمان دیده بان برای شب کوری. اگر رها شود, کوری ممکن است رخ دهد. Distichiasis یک فرورفته مژه است که خود را پاره می Poms قرنیه باعث موجب ترس و از دست دادن بینایی. Endotropion است که پایین پلک رول به سمت داخل باعث اشک قرنیه. هر دو را می توان با جراحی اصلاح شود.

مشکلات دندانی – Pomeranians بسیار کوچک دهان است که اغلب به علت ازدحام بیش از حد دندان. برای جلوگیری از مشکلات تمیز کردن دندان های خود را روزانه و به ترتیب به صورت حرفه ای سالانه معاینات دندانپزشکی با دامپزشک خود را.

خط پایین: با آموزش مناسب و به طور منظم پزشکی/دندانپزشکی توجه این مینیاتور ترشیده به دنبال موجودات می تواند یک ایده آل و بسیار مهربان پت; به ارمغان می آورد که شما سال های بسیاری از لذت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.