10-آوردن چیزهایی که در هنگام سفر

[ad_1]

سفر یکی از ارزشمند ترین فعالیت های هر کسی می تواند در تمام عمر. بازدید از مکان های مختلف تجربه فرهنگ های مختلف به اطلاع مردم تازه – این تنها برخی از چیز پر زرق و برق یکی می شود به تجربه در هنگام سفر. و اجازه دهید آن صورت, با hustles و bustles از زندگی روزانه هر کس نیاز به یک زمان کمی برای پاک کردن سر خود و به دور از آن همه است.

بسته بندی یکی از مراحل اصلی است که مردم پس از سازماندهی و تصمیم گیری که در آن به سر در. و گاهی این سخت ترین بخشی از آماده سازی به دلیل تعطیلات اشتباه هستند چه برای قرار دادن در داخل کیسه های خود را. بیش از دو بسته با توجه به غرور بی معنی بیت ها و قطعه در حالی که برخی از چشم پوشی از چیزهای مهم را به ارمغان بیاورد چرا که آنها بیش از حد بی حال به حمل سنگین توشه.

اما نگران نباشید که آیا شما در حال رفتن به جایی شنی و سر بالایی و یا معاصر, من ذکر شده در پایین 10 چیزهایی که شما باید برای عقب نشینی خود را.

دوام مرسوم چرخ کیسه/ کوله پشتی – کیسه خود را خانه همه چیز را که شما خواهید بود در آوردن در طول تعطیلات خود را. و درست مانند هر خانه باید امن و قادر به شامل همه چیز می رود که در آن است. در هنگام انتخاب یک کیسه همیشه در نظر گرفتن دو چیز است: یکی این است که اندازه و قابلیت و سبک است. بیشتر از این دو چیز دست به دست. را به حساب که در آن شما در حال رفتن به سعی کنید به آمده تا با یک لیست کوتاه بر اساس مقصد سفر خود را. برای مثال اگر شما از رفتن به کوه مطمئن شوید که شما یک کوله پشتی خوب با تمام فایل پیوست لازم و مکان های که در آن شما می توانید خود را آویزان چراغ قوه و بطری آب. اگر شما اقامت در یک هتل بالا پایان مطمئن شوید که شما را جلا چمدان سفر خواهیم کرد که شما را در ترکیب. هر کجا که شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که شما رو مناسب کیسه مناسب محل.

گرد daypack – برخی از مهم ترین چیزهایی که می آیند در یک بسته کوچک در طول سفر. حمل اضافی حمل و نقل کردن نمی خواهد صدمه دیده است به خصوص اگر این حاوی نقشه, اسنک بطری آب و چیزهای دیگر که شما می خواهید به کلاچ اطراف خود را به عقب شانه و یا در حالی که چک کردن این منطقه است.

امن-کمربند و کیف پول جیب: به خوبی برنامه ریزی شده سفر مستلزم یک برنامه ریزی و بودجه. هر کسی که می رود در یک سفر و یا تعطیلات بدیهی است که به پول نیاز دارد. شما نیاز به پول برای خرید مواد غذایی و نوشیدنی به پرداخت کابین و یا اجاره اتومبیل و احتمالا به خرید برخی از take-home یادگاران از محل شما بازدید. و خود را به امن پول, پیشنهاد می شود برای حمل آنها را در یک کمربند و کیسه. نه تنها آن را امن تر بلکه خود سبک وزن, بنابراین شما می توانید آن را حمل در هر نقطه بدون فکر که در آن شما آن را ترک کردن.

کیت کمک های اولیه: ما نمی توانیم جلوگیری از حوادث اتفاق می افتد بنابراین همیشه یک کیت ایمنی در هنگام سفر. لوازم آرایش, داروها, بانداژ, و غیره. فقط تعداد کمی از چیزهایی که شما باید به بسته قبل از اینکه شما را ترک. همچنین باید با شما شماره تماس بیمارستان های محلی/ کلینیک به عنوان به خوبی به عنوان شرکت بیمه خود را در مورد هر گونه حوادث را می گیرد. بهتر است به امن تر از متاسفم.

مناسب سر به پا ملزومات – اینها تنها بخشی از انسان های اصلی نیاز دارد بلکه یکی از اساسی سفر ضرورت است. می شود آن را برای شنا می پوشند و یا سنگین, کت, داشتن ایده آل لباسهای یک قاعده کلی در هنگام سفر. به علاوه مصرف برخی از راحت کفش نیز باید در لیست مهم نیست که اگر پای خود را به راحتی تعریف شده توسط یک جفت از چکمه های خزدار و یا یک جفت رنگارنگ فلیپ فلاپ.

ابزارهای ضروری: همراه با باتری عمل مسائل را نیز تجهیزات اضطراری از قبیل تلفن همراه خود را و لپ تاپ هنوز قادر به در تماس گرفتن با شما عزیزان. اکثر هتل ها و یا مسکونی تعطیلات دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در حالی که در آن فوق العاده بهشت, شما هنوز هم می توانید به روز رسانی دوستان و خانواده خود را در Facebook و یا توییتر. و در مورد شما حوصله شما همچنین ممکن است بخواهید به همراه قابل حمل دی وی دی و mp3 بازیکنان; آن ممکن است در مفید آمده است اگر شما انتخاب اتاق ندارد مجموعه تلویزیونی.

آب اضافی به صورت الکترونیک خود را: آن را ضروری برای حمل در اطراف تبادل نظر در هنگام سفر مانند چراغ قوه اضطراری, ساعت زنگ دار و دوربین برای گرفتن عکس از نمایش با شکوه. برخی از رسانه های سازگار با خود را الکترونیک ولتاژ و ممکن است باعث آسیب قابل توجهی. برای جلوگیری از این من پیشنهاد می کنم شما حمل در اطراف باتری عمل, ابزارهای, از, باتری, بسیار مقرون به صرفه و قابل دسترس در هر فروشگاه. علاوه بر این بسته همراه باتری اضافی در خود حمل در اطراف کیسه های حمل و نقل در مورد شما اجرا از قدرت در حالی که در جاده ها است.

تحقیقات یادداشت ها و نقشه های ذهن-چرخ دنده ها همیشه بخشی از سفر-دنده. راهنمای نقشه و حتی اشاره می کند که شما نوشتن در تحقیقات خود را قبل از سوار راه خود را به محل های مختلف قابل توجهی هستند. مطمئن شوید که شما تمام اطلاعات چاپ شده در مورد شما آنها را فراموش کرده ام. به یاد داشته باشید که خرید نقشه های هزینه ای کمتر از خرید راه خود را از از دست داده و در یک منطقه خاص.

آب و هوا سپر: اگر شما در حال رفتن برای یک یا شنی داغ-اب و هوای محل هرگز فراموش نکنید که به درخواست آفتاب/لوسیون ضد آفتاب برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد قهوهای مایل به زرد و یا گرفتن یک بیماری پوستی در حالی که سفر. با گرمایش جهانی گرمایش جهان هرگز خود را فراموش عینک آفتابی و چتر برای جلوگیری از سکته گرما. برای گردشگران به سرد و سرد نقطه را به یک کلاه و ژاکت های ضد آب برای جلوگیری از مرطوب در مورد باران.

بازگشت-اسناد – مهم است که به تولید کپی پاسپورت و بلیط و بیمه و مدارک و کارت های اعتباری و شناسه و نگه داشتن آنها را در یک محل حفاظت شده در توشه خود را. شما همچنین می توانید ترک برخی از موارد تکراری در صفحه اصلی برای سهولت در کل فرآیند جایگزین در مورد شما از دست دادن آنها را در طول سفر خود را.

سفر باید تعداد زیادی از سرگرم کننده است. و از آن خواهد شد اگر شما را به خوبی بسته بندی شده و آماده برای هر چیزی. پس از آن کیسه های بسته و همراه با آن است که نگرش خوش بینانه و حس ماجراجویی. به یاد داشته باشید شما در حال انجام این کار به دور از همه سويه از زندگی روزمره بنابراین اجازه ندهید بی دقتی خود را به نوبه خود escapade به منبع دیگری از اضطراب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.