کدام ضدعفونی کننده دست برای شما مناسب است؟

چگونه محلول ضدعفونیور دست شخصی

ویروس آنفولانزای خوکی (H1N1) این روزها در ذهن بسیاری از ما است. چه فرزندان كوچك و چه افراد مسن در اطراف خود داشته باشید ممكن است بخاطر امنیت و امنیت شما و خانواده ، احتیاط كنید. محلول ضدعفونی کننده دست epimax می شود که آنفولانزای خوکی مجموعه ای از چهار سویه شناخته شده ویروس آنفولانزا است: یکی در اندمی در انسان ، دیگری در پرندگان و دو مورد در خوک ها / خوکی. انتقال سویه جدید به صورت انسانی به انسان است. در اواخر ماه مه و اوایل ژوئن ، آنفولانزای خوکی در سطح جهان گسترش یافت و حتی روزها مکزیکو سیتی ، مکزیک را تعطیل کرد. سازمان بهداشت جهانی (WHO) شیوع آنفولانزا را یک بیماری همه گیر اعلام کرد.

رژیم غذایی سالم بخورید – خوردن رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات تازه یکی از بزرگترین کارهایی است که می توانید برای تقویت سلامتی خود انجام دهید. محصولات تازه سرشار از آنتی اکسیدان هایی هستند که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و کمک به مبارزه با بیماری می شوند. ضروری نیست که به خانواده خود مکمل های ویتامین بدهید ، به خصوص ویتامین ث اضافی ، اگرچه برخی از افراد در مورد تأثیر ویتامین ها بحث می کنند ، اگر مکمل هایی مصرف کنید که صددرصد طبیعی هستند ، اما مصنوعی نیستند ، می توانند بسیار مفید باشند.

این دقیقاً به همین دلیل است که ضدعفونی کننده دست به سرعت بهترین دوست شما خواهد شد. از این مایع مفید هنگام استفاده از لوکس بودن صابون و آب استفاده نکنید (تقریباً در هر لحظه از روز) و بعد از شستشو با آب و صابون از آن استفاده کنید تا از شر همه چیزهایی که از دست رفته اید خلاص شوید. واقعیت این است که میکروب ها می توانند برای سلامتی شما بسیار مضر باشند ، زیرا بسیاری از بیماری ها را با خود به همراه دارند. نه تنها می توان به شایع شدن سرماخوردگی ، سرماخوردگی ، گرگرفتگی و ویروس های دیگر از طریق تماس صرفاً با جهان خارج ، بلکه می توانید انواع مختلفی از بیماری های خارجی را نیز فقط با بغل کردن یا بوسیدن کسی که می شناسید منقبض کنید.

در اینجا نکته جالبی وجود دارد که فهمیدم: هر بار که دستشویی می رود ، قطرات آب آلوده در هوا بیرون می ریزند و بر روی همه چیز در حمام ، از جمله مسواک شما فرود می آیند. برای وخیم تر شدن این شرایط ، این میکروب ها می توانند حداقل دو ساعت پس از هر بار شنا کردن در حمام های عمومی و خصوصی شناور شوند.

سرفه خود را بپوشانید. در حالت ایده آل سر راه آستین خود را در کج آرنج خود سرفه می کنید (از دستی به دست جلوگیری می کند ، و دست به سطح ، گسترش می یابد). بافت ها را به درستی دور ریخته و سپس دستان خود را بشویید.

آشپزخانه احتمالاً بزرگترین زمین پرورش میکروب است. بیایید آن را “زمین صفر” بنامیم. در هر آشپزخانه متوسط ​​بیش از 7 میلیارد میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا ایجاد می شود. خیلی از میکروب هاست آنها در همه جا هستند: روی میز و سایر سطوح سخت ، تخته های برش ، دستگیره درب یخچال ، دربهای سوئیچ ، سوئیچ های روشنایی ، منطقه اطراف تخلیه سینک آشپزخانه و شیر آب های آشپزخانه ، به جز چند مورد.

اگر این چند نکته را تمرین کنید ، یک خانواده سالم تر خواهید داشت. ممکن است همه از بیماری جلوگیری نکنید ، اما از ابتلا به بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کنید و اگر بیمار شوید ، راه بهبودی آسان تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.