چه کاری باید انجام دهید وقتی که اکنون نمی توانید از آنفولانزا استفاده کنید

همه ما هنگامی که سگ خود را قدم می زنیم ، آرزو می کنیم که یک کیسه شیروانی سگ باشد. ما از نگه داشتن وسایل مورد نیاز خود در دست آزاد یا پر کردن آنها در جیب خسته شده ایم. ما به یک کیسه زباله نیاز داریم که به زباله سگ ما وصل شده باشد و همه چیز را برای ما نگه می دارد. لوازم جانبی سگ زیادی وجود دارد و ما آرزوهایی داریم که باید برآورده شوند. چند مورد از این نیازها در زیر ذکر شده است.

دهان خود را با بازوی خود بپوشانید – نه دست خود. معمولاً به بچه ها آموزش داده می شود که هنگام عطسه ، دهان و بینی خود را بپوشانند. دست بهترین ابزار برای کار نیست. آموزش کودکان برای پوشاندن دهان و بینی خود با بازو به جلوگیری از شیوع باکتری ها و عفونت هایی که می توانند باعث ایجاد بیماری در مراقبت روزانه و محیط مدرسه شوند کمک می کند. بعد از عطسه یا سرفه ، دست و بازو را بشویید.

ماده ضد عفونیاتر دست دتول

تمام محصولات بهداشتی دست Purell در فرمول ژل دستی قرار دارند. بهترین ضد عفونی کننده دست چیست؟ ترین راه برای خرید ژل دست Purell در هر 8 اونس است. بطری پمپ Purell دارای 5 محصول اصلی است که آنها تولید و فروش می کنند. آنها عبارتند از: ضدعفونی كننده فوری Purell ، Purell با آلوئه ، رطوبت درمانی Purell ، شکوفه بهاری Purell و غبار اقیانوس Purell. Purell یک مارک معروف است که محصولات آن را می توانید در اکثر فروشگاه های مواد مخدر و مواد غذایی پیدا کنید. در حالی که بطری های فله به ازای هر استفاده نسبتاً ارزان هستند ، اما بطری های اندازه مسافر بسیار گران قیمت می شوند.

اتاق رختشویی نیز یک منطقه جوانه زا است. چند پیشنهاد هرگز اجازه ندهید لباس های کثیف جمع شود. لباس زیر را در آخرین روز در لباسشویی بشویید ، سپس ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید. چرخه خالی آب گرم و سفید کننده را اجرا کنید. حتماً به طور مرتب و همچنین تمام سطوح ، لباس خود را ضد عفونی نکنید. اوه ، و مطمئن شوید که لباس ها قبل از ریختن کاملاً خشک هستند.

آیا اغلب در ورزشگاه کار می کنید؟ اکثر دستگاه های بدنسازی حتی اگر به نظر می رسد تمیز نیستند کثیف هستند. افراد عرق هر چند دقیقه یکبار در آنها کار می کنند این معیار را اطمینان می دهند. اما می توانید با پاک کردن آنها و از بین بردن آنها از قبل ، به راحتی تمرین کنید و نفس بکشید.

این محصول نسبتاً جدید است که بسیار مناسب است. بسیاری از افراد بطری های کوچک را درون کیف یا جیب خود حمل می کنند تا در صورت عدم دسترسی به سینک ها از محافظت در مقابل میکروب ها کمک کنند. برخی در مورد آن متعصب شده اند و هر وقت در را باز می کنند یا هر کالایی را لمس می کنند از آن استفاده می کنند.

آیا روزانه پول را لمس می کنید؟ آیا می دانید که پول کثیف ترین چیز در جهان است که می توانید آنرا لمس کنید. زیرا بسیاری از مردم همیشه آن را لمس می کنند؟ با دستمال مرطوب ، می توانید پس از پرداخت مناقصه ، رنگ سبز را تمیز کنید.

بنابراین چه آن را بنوشید ، چه بخورید ، یا آن را روی پوست خود مالش دهید ، آلوئه ورا فقط یک ماده افزودنی عالی است! با استفاده های بسیار زیاد ، جای تعجب نیست که این گیاه به یک گیاه خانگی تبدیل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *