نکاتی برای جلوگیری از ویروس کشنده – آنفولانزای خوکی

محلول ضد عفونیاتر دست garni

در طول فصل وینتری ، بسیاری از ما در خانه های بسته ، دفاتر یا محل های کار ما همکاری می کنیم. این زمانی است که به نظر می رسد میکروب ها خارج از کنترل ظاهر می شوند و همه افراد در اطراف شما بیمار می شوند. ساخت ضدعفونی کننده دست خانگی بدون الکل می شوید که یک کارگر سرفه کرده یا بینی خود را پاک می کند. فرزند شما به خانه عطسه می آید. در حقیقت ، میز متوسط ​​بیش از 10 میلیون میکروب دارد. انتقال آن میکروب ها از دستان به دهان شما بسیار آسان است.

نگرانی دیگر ممکن است رفتن به کنسرت یا هر رویداد دیگری باشد که در آن ممکن است با افراد زیادی روبرو شوید. دست زدن به وسایل رایج مانند راه آهن دستی یا پیشخوان اعطایی ممکن است در انتقال میکروب از یک شخص به فرد دیگر کمک کند. با برداشت نکردن این میکروارگانیسم ها یا تمیز کردن دست ها پس از انجام کار ، می توانید از خود محافظت کرده و سالم تر بمانید.

میزان الکل پاک کننده های دستی ممکن است به شکل اتیل الکل ، اتانول یا ایزوپروپانول باشد. مهم نیست که کدام نوع الکل ذکر شده است ، غلظت آن باید بین 60 تا 95 درصد باشد. هر چیزی کمتر از 60 درصد برای پاک کننده موثر کافی نیست. در حالی که استفاده از الکل رایج است ، برخی از گروهها از دور نگه داشتن مواد حاوی الکل از کودکان حمایت کرده اند. ممکن است آنها ژل ها را از روی دست خود لیس بزنند و این می تواند باعث مسمومیت با الکل شود!

تلفن همراه. افراد زیادی تلفن همراه را در کامیون رها می کنند. یا آنها آن را رها کرده و باتری را تخلیه می کنند. وسایل جانبی دستکش پشمی ، داخل یک کیسه فریزر Ziploc را بسته بندی کنید. این باعث می شود خشک و خراشیده نشود. برای صرفه جویی در مصرف باتری ، حتما آن را خاموش نگه دارید.

6) کیف دستی ماشینی سگ باید جیب مخصوص ضدعفونی کننده دست ما باشد. با درک خطرات زباله سگ ، ما از اهمیت ضدعفونی کردن دست خود پس از دست زدن به کیسه زباله سگ خود آگاه هستیم. ما به لوازم جانبی نیاز داریم که ضد عفونی کننده ما را نگه داشته و آن را همیشه در دسترس ما قرار دهد.

این مناسبت به معنای تجارت برای برخی شرکتها است. آنها با تهیه محصولات خود که مربوط به شستشوی دست مانند ضد عفونی کننده ها ، صابون ها و الکل ضدعفونی کننده هستند ، حمایت مالی می کنند. اگر می خواهید با وجود اینکه فقط یک شهروند ساده هستید ، مشارکت کنید ، غیرممکن نیست. اکنون ، می توانید دست های خود را به روش های مختلفی درست کنید مثل درست کردن هدیه ارزان قیمت خود.

اگر من تمایل به خارش صورت یا چشم خودم را خیس می کنم ، دستان خود را بشویید ، قطعاً نمی خواهم این کار را انجام دهم پس از لمس چیزی که عطسه شده است. بنابراین من دستانم را اغلب می شستم و اگر حمام ندارم ، از ضدعفونی کننده دستم استفاده می کنم. اگر من از ضد عفونی کننده خارج نیستم ، تمایل دارم در صورت لزوم از آستین ژاکت یا پیراهن خود استفاده کنم تا چشمم را مالش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.