یک کیت اضطراری می تواند زندگی شما را نجات دهد

[ad_1]

بلایای طبیعی

اگر یک کیت اضطراری می توانید ذخیره کنید فقط یک بار زندگی را به ارزش داشتن. بلایای طبیعی را ناشی از بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده است. باید-دارا مانند مواد غذایی بقا اضطراری آب و سرپناه و کیسه خواب و لوازم کمک های اولیه را به شما شانس بهتری برای زنده ماندن بلایای طبیعی مانند طوفان و آتش و کولاک و زلزله. مقاله زیر تلاش خواهد کرد به طرح های مختلف و بسیاری با استفاده از یک کیت اضطراری ممکن است ارائه به شما و خانواده خود را در طول بلایای طبیعی ناشی از آب و هوایی شدید گرمای شدید و طوفانهای برف.

شدید آب و هوا

یک فاجعه کیت می تواند به نجات یکی از 6000 نفر است که از درگذشت شدید آب و هوا در ایالات متحده است. رعد و برق گردباد و طوفان و سیل شده اند مسئول کشتار مردم بیش از سایر بلایای طبیعی است. که گفت: داشتن یک کیت را به طور قابل توجهی کاهش بسیاری از غیر مستقیم مرگ و میر ناشی از آب و هوایی شدید. این نوع از کیسه بقا به شما می دهد 24/7 دسترسی به must-haves مانند:

  • اورژانس مواد غذایی
  • اضطراری آب
  • بقا پتو
  • کمک های اولیه لوازم
  • اورژانس دو طناب
  • بازتاب مثلث کیت
  • نوار مجرای
  • اضطراری ماشین بیل و
  • بلوز کابل.

این موارد را به شما شانس بهتری در تعمیر یک سوراخ, دوره نقاهت بعد از یک وسیله نقلیه شکست پرش شروع باتری ماشین خود را و ساخت یک سرپناه اگر شما همیشه مجبور به تخلیه.

گرمای شدید

محتویات کیت اورژانس ممکن است مانع یکی از برآورد از 4000 مرگ و میر است که ناشی از گرمای شدید. اکثر بقا بسته شامل آب به عنوان بخشی از جیره غذایی. همچنین, شما باید در پیدا کردن آب تصفیه قرص داخل کیت اضطراری. اینها ایده آل برای تبدیل آب از دریاچه ها و نهرها و رودخانه ها به آب آشامیدنی. باید-دارا از این قبیل کمک به جلوگیری از گرما مربوط به شرایط اضطراری مانند سکته گرما یا خستگی گرما با نگه داشتن شما را هیدراته و سرد است. نکات دیگر برای جلوگیری از سکته گرما عبارتند از: از بین بردن محدودیت پوشاک و ریختن آب بر روی بدن خود را و اجازه می دهد آن را برای تبخیر کردن پوست خود را. شما همچنین می توانید با استفاده از یک فن برای سرعت بخشیدن به فرایند خنک کننده و همچنین به دنبال سرپناه در زیر سایه چادر خود را و یا اورژانس tarp.

طوفانهای برف

کیت های اضطراری که شامل آب و هوای سرد دنده می تواند به طور بالقوه نجات داد یکی از 3,600 مردم که گذشت از snowstorm. خطر کولاک شرایط ممکن است باعث حوادث رانندگی و همچنین افزایش شانس خود را از سرمازدگی یا هیپوترمی. کیت اورژانس اشکال از کیسه چادر بقا پتو گرم بسته اضطراری کیسه خواب کبریت و شمع برای نگه داشتن شما را در زمستان گرم. آن همچنین می تواند شامل موارد خاص برای وسیله نقلیه خود را مانند یک بازتابنده یک تایر, پمپ باد, یک بیل کابل بلوز و اورژانس دو طناب. این موارد تبدیل خواهد شد و از همه مهم تر اگر شما به دام افتاده در یک رشته ،

کیت اورژانس نیست فقط یک دسته از چیزهای; آن را آخرین خط دفاعی در برابر مرگ ناشی از بلایای طبیعی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.