یک شیوه زندگی با رویکرد درمان خروپف

[ad_1]

اگر شما می خواهید برای درمان خروپف شما باید برای پیدا کردن علت زمینه ای. خروپف یک رنج مانند سرماخوردگی که در آن شما از خواب بیدار یک روز صبح و شما've فقط آن را کردم. آن چیزی است که به طور معمول می رسد به آرامی در طول زمان است. اکثر مردم می't به یاد داشته باشید روز و تاریخ که خروپف خود را آغاز شده است. آن را مدتی در اواسط 30's یا برخی از چنین مبهم شرح عادی پاسخ به سوالی درباره ورود خود را.

سبک زندگی به روش درمان خروپف خود را ندارد و درمان آن به عنوان یک بیماری و یا یک بیماری است. اما به جای درمان خروپف به عنوان یک نشانه و یا یک هشدار است که بدن از تعادل خارج است.

من می خواهم به فکر می کنم از خروپف مانند زمین, نزدیکی, زنگ در, مدرن, جت هواپیما. (که می رود “WOOP! WOOP! بالا بکشد! بالا بکشد!”, اگر این هواپیما می شود بیش از حد نزدیک به زمین که آن را's قرار نیست). اگر شما یک خلبان شما'd ترجیح می دهند به آن را بشنوند. اما اگر شما, شما سپاسگزار خواهد بود برای هشدار قبل از عواقب وخیم وارد شده است. I'm مطمئن هشدار آژیر باید بسیار آزار دهنده است هنگامی که آن را فعال است اما بسیار کمتر از جایگزین. به همین ترتیب خروپف آزار دهنده است اما نه در پاسخ به این هشدار ممکن است عواقب جدی تر شده اند.

مثال بالا ممکن است به نظر می رسد اما واقعیت این است که شده است وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در سال های اخیر ارتباط خروپف به طیف وسیعی از شرایط جدی مانند فشار خون بالا و بيماری عروق کرونر.

بدن انسان است که واقعا شگفت انگیز ماشین. آن است که توانایی به خود تنظیم یک مجموعه پیچیده ای از تعامل فرآیندهای شیمیایی و الکتریکی در داخل خوب تحمل. این توانایی هموستاز این معنی است که بدن می تواند نگه داشتن سیستم های داخلی (به عنوان مثال فشار خون و درجه حرارت بدن, تعادل اسید و باز) در تعادل با وجود تغییرات در محیط خارجی است.

با این حال اگر بدن در معرض مداوم شرایط خارج از عادی مرزهای تابع و سپس آن را ممکن است قادر به اصلاح این وضعیت بدون کمک کند. به عنوان مثال اگر بدن شما سرد می شود, آن شروع به لرزیدن به حفظ هسته ی اصلی آن درجه حرارت بدن. اما اگر بدن شما است که به قرار زیر صفر درجه حرارت بدون هیچ خارجی گرمایش سپس لرز به تنهایی قادر نخواهد بود برای متوقف کردن اجتناب ناپذیر مرگبار نتیجه گیری. اما در عمل و لرز است که در خود یک هشدار برای شما به گرفتن برخی از اقدام; قرار دادن برخی از لباس گرم برای مثال.

خروپف می تواند مجموعه ای خاموش توسط تعداد مختلف تعادل عبادی مانند رژیم غذایی خود را تنفس و سطح استرس خود را و خود را با محیط فیزیکی. اگر شما به طور سیستماتیک کار را از طریق این عوامل دو چیز مهم می رویم به اتفاق می افتد. You're در نهایت به توقف خروپف و شما'll تا پایان با یک بدن سالم.

هنگامی که شما شروع شما ممکن است بطور دلپذیر شگفت زده به عنوان اغلب خروپف حل کند't همیشه نیاز به یک تغییر بزرگ در شیوه زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.