یک راهنمای به ملزومات خود را برای اولین بار خارج از جاده ماجراجویی

[ad_1]

آفرود ورزشی است که سرشار از آدرنالین و ماجراجویی است که باعث می شود آن فوق العاده خطرناک بیش از حد به خصوص اگر شما هرگز در یک جاده قبل از سفر. حتی با تجربه ترین off-roaders بودند آماتور در یک نقطه و آنها تا به حال به نگه داشتن برخی از ملزومات آفرود در ذهن خود تجربه هیجان به عنوان به خوبی به عنوان امن است.

اگر شما می خواهید به دنبال آفرود, شما نیاز به پرداخت ذهن به آن دسته از ملزومات نیز که برخی از آنها در زیر ذکر شده!

یک 4×4 در شرایط بالا

خود را به طور متوسط هر روز ماشین نمی خواهد شانس ایستادن در برابر off-road, محیط, بنابراین شما قطعا نیاز به سرمایه گذاری در یک وسیله نقلیه است که به اندازه کافی ناهموار را به مسیرهای پیاده روی از آفرود جهان است. 4x4s هستند ارجح ترین گزینه برای آفرود و اگر شما در حال حاضر خود را, شما نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را در بهترین وضعیت ممکن خود را قبل از اول جاده تجربه. باید آن را به طور کامل بررسی و توسط افراد حرفه ای و تمام مشکلات آن ثابت شده است. شما همچنین باید سرمایه گذاری تخصصی در خارج از جاده تجهیزات مانند بالا پایان فنر off-road, لاستیک و چراغ.

سرمایه گذاری در محافظ لوازم جانبی

4x4s واقعا قوی وسایل نقلیه. اما حتی قوی ترین وسایل نقلیه در معرض آسیب به ویژه در شرایط غیر قابل پیش بینی مسیرهای جاده. به منظور کاهش آسیب 4×4 خود را حفظ, شما باید سرمایه گذاری در لوازم جانبی است که محافظت از وسیله نقلیه خود را نه فقط از خارج بلکه از داخل بیش از حد. برخی از محبوب ترین محافظ لوازم جانبی شامل aftermarket ضربه گیر است که از خارج از تاثیر و snorkels که ارائه حفاظت از زمانی که شما نیاز به حرکت را از طریق آب های عمیق است.

فراموش نکنید که کیت کمک های اولیه

مسیرهای جاده تمایل به واقع در مناطق دور افتاده که فرسنگ ها دور از هر گونه موسسات پزشکی. بنابراین قبل از اینکه شما سر کردن در یک روز چند آفرود ماجراجویی شما نیاز به ارزیابی سطوح تناسب اندام خود را. صرف نظر از سلامت خود را, شما باید همیشه یک کیت کمک های اولیه. با توجه به طبیعت غیر قابل پیش بینی از مسیرهای جاده و استرس درگیر بسیاری از مردم تجربه مشکلات سلامتی. در چنین شرایطی یک کیت کمک های اولیه تبدیل به بهترین دوست شما. آماده کیت با اورژانس لوازم پزشکی و نگه داشتن آن را در بخشی به راحتی قابل دسترس از ماشین.

بازرسی دنباله اول

شما ممکن است برای حل و فصل یکی از ساده مسیرهای پیاده روی برای اولین بار در خارج از جاده را تجربه کنند. اما شما هنوز هم نیاز به دانستن به همان اندازه به عنوان شما می توانید در مورد دنباله قبل از شما در تنظیم کردن. بهترین راه برای ارزیابی یک دنباله شامل صحبت کردن به off-roaders که وجود داشته اند و البته رفتن به دنباله و آشنایی خود را با نه فقط جاده اما شرایط آب و هوایی نیز هست.

حمل سوت با صدای بلند

شما نمی توانید انتظار اتصال تلفن همراه در مسیرهای جاده به عنوان خوب به عنوان آن را در شهرستان. اگر شما تا به حال اجرا به یک مشکل که در آن شما به سادگی نیاز به کمک شما نیاز به برخی از ابزار رسیدن به افراد دیگر. خوب سوت باید به اندازه کافی برای انجام این ترفند. یک سوت اغلب جذب توجه مردم محلی و ممکن است تفاوت بین شما خارج شدن از یک وضعیت مهم شود و یا در گیر شدن در یک.

آیا فقط به دنبال لرزش در اولین آفرود تجربه به دنبال ایمنی بیش از حد با نکات ذکر شده در بالا. خرید off-road قطعات جیپ برای سفارشی کردن جیپ خود را در سبک خود را با جمجمه krushers.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *