یک دست بلند می تواند تبعید یکنوع بازی شبیه لوتو بال از سلاح های خود را

[ad_1]

یکنوع بازی شبیه لوتو بال n: یک بیماری از جذابترین ها در میان افراد مسن و کسانی که از دست داده اند مقدار زیادی از وزن. بنابراین نام این پدیده منحصر به فرد که در آن عمه کسی برنده در یکنوع بازی شبیه لوتو و پرتاب سلاح های خود را در هوا و در نتیجه زدن او بال یکنوع بازی شبیه لوتو. همچنین به عنوان شناخته شده بت بال سست حمكس خاله اسلحه nanna تلو تلو خوردن, fadoobadas یا نان های تصویه هوا.

“یکنوع بازی شبیه لوتو بال” اشاره به یک شرط که هیچ کس می خواهد به بحث در مورد. این اتفاق می افتد به مردمی که در سال و یا افرادی که فقط از دست یک مقدار جدی از وزن. آن را نیز می تواند ارثی در میان کسانی که “یکنوع بازی شبیه لوتو بال ژن است.”

یکنوع بازی شبیه لوتو بال غیرجذاب و شما احساس می کنید بدن شما مسن تر از آن باید باشد. آنها همچنین به شما یک حس ناامیدی پس از از دست دادن همه که وزن و هنوز هم گرفتار لرزان کون fadoobadas. اغلب این بیماری دیده می شود در میان معلمان است که تبدیل به یک منبع از خنده در میان کودکان مدرسه.

وجود دارد چند گزینه برای مقابله با آنها. شما می توانید ورزش آنها را خاموش. بسیاری تلاش کرده اند تا این دست آورد بزرگ عضلات زیر بال. بدون بال نمی خواهد برود که به راحتی. یکی دیگر از گزینه انتخاب قطعی و بدیهی است: لیپوساکشن. اما nanna تلو تلو خوردن است ناشی از پوست بیش از حد چربی ، این به این معنی است که لیپوساکشن نمی خلاص شدن از آنها.

گزینه ای که واقعا کار می کند یک روش جراحی است که به نام یک بازوی بلند. مشخصات فنی این است که به نام “brachioplasty.” به این معنی ساخت یک برش فقط در زیر بازو و از بین بردن چربی اضافی پوست و بافت. جراح اغلب سفت شدن بافت زیر به اطمینان حاصل شود که یکنوع بازی شبیه لوتو بال نمی خواهد دوباره ظاهر می شود.

یکنوع بازی شبیه لوتو بال دائمی هستند. صحبت کردن با یک جراح پلاستیک برای مشاوره و اما آگاه باشید که یکنوع بازی شبیه لوتو بال حذف جدی عمل. آن را به یک معامله بزرگ به عنوان لیپوساکشن یا لیفت صورت, اما آن را ترک زخم و نیاز به یک دوره بهبود.

یک جراح ماهر می تواند پنهان کردن زخم اما آنها را نمی توان پنهان به طور کامل. این تجارت از یک brachioplasty و به این معنی است که شما تنها باید این گزینه را انتخاب کنید اگر خود بال خفاش ها واقعا شما را آزار. شما همیشه می توانید یک نگاهی به یک جراح گذشته کار خود را بررسی کنید مهارت های زیبایی.

پس گفت که, brachioplasty یکی از ساده ترین و سریعترین روش های جراحی پلاستیک. در آن طول می کشد فقط چند دقیقه و تنها با استفاده از بی حسی موضعی. بعد از عمل شما را به آن را آسان برای مدتی. این بسیار مایه تاسف است, اما شما نمی خواهد بود قادر به انجام هر بلند کردن. هیچ کار سنگین در اطراف خانه و این بدان معنی است که همسر خود و یا خانواده باید انجام تمام کار سخت است.

در طول دوره بهبودی خود را به دنبال دستورالعمل های پزشک را با دقت. آنها ممکن است توصیه می کنند که شما صرف برخی از زمان هر روز خود را با بازوی تکیه بر بالش. چند ساعت وحشتناکی کشش طولانی به استراحت خود را با بازوی تکیه بر بالش بنابراین شما ممکن است برای پیدا کردن برخی از تلویزیون های جدید نشان می دهد و یا ورزشی به تماشای. از آن آسان نیست.

شما را به مسکن برای چند روز و در 2 تا 3 هفته شما باید به حالت عادی بازگشت. شما ممکن است مجبور به نگه داشتن بر روی هر سخت بلند کردن اجسام برای چند هفته دیگر و شما می توانید احتمالا التماس چند هفته بیشتر اگر شما بازی کارت های خود را راست و همسر خود بگویید, “دکتر گفت تا.”

اولین گام این است که برای پیدا کردن یک دکتر که دارای تجربه انجام بازوی آسانسور و رفتن به آنها را برای مشاوره. مطمئن باشید به درخواست بسیاری از سوالات و نگاهی به نمونه ای از کار گذشته خود را. موفق بازوی بلند خود را تنها راه برای دور کردن بال یکنوع بازی شبیه لوتو برای همیشه لطفا برای!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.