گزینه های مختلف برای درمان هموروئید ترومبوزه

[ad_1]

هموروئید خارجی هستند ورم در رگ های اطراف مقعد است. آنها شبیه به واریس در پاها. یک ترومبوزه خارجی هموروئید دردناک است عوارض ناشی از این است. هموروئید ترومبوزه درمان شامل استفاده از اقدامات پیشگیرانه داروهای خانگی و درمان های جایگزین و عمل جراحي برای برداشتن خون از هموروئید ترومبوزه.

پیشگیری از هموروئید ترومبوزه بهترین راه برای جلوگیری از هزینه درمان برای این بیماری دردناک. این وضعیت باعث درد شدید به خون به هموروئید قطع شده است با توجه به تشکیل لخته خون.

شما به راحتی می توانید جلوگیری از بیماری های زیر در رژیم غذایی احتیاطی استفاده از یک رژیم غذایی با فیبر بالا و منظم روده تخلیه عادت. بیشتر روش های پیشگیری از, شما می توانید سعی کنید در صفحه اصلی شامل نمی نشستن برای مدت طولانی در توالت و نه زور زدن سخت به اجابت مزاج. داروهای خانگی برای بواسیر خارجی شامل استفاده از یک گرم وان حمام و بلند کردن وزنه های سنگین اگر شما مستعد نسبت به این بیماری است.

اگر شما می توانید تمام اقدامات فوق شما را پیدا خواهد کرد که شانس توسعه ترومبوزه خارجی هموروئید تبدیل خواهد شد قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. اما آن را به تدریج توسعه. در اوایل دوره رشد آن حداقل شما می توانید با استفاده از همه موارد فوق اقدامات لازم برای جلوگیری از شکوفایی به یک بیماری دردناک.

اما اگر آن را نشانی از رسیدن به یک مرحله عمل جراحی تنها گزینه برای تخلیه خون عجین هموروئید و از بین بردن شما را از درد شدید. این روش جراحی است که شناخته شده به عنوان hemorrhoidectomy. در این روش یک برش کوچک با حذف فولاد چاقو ساخته شده است در ترومبوزه خارجی هموروئید تحت بی حسی موضعی. این کمک می کند تا تخلیه هموروئید خون و بلافاصله فراهم می کند تسکین درد است.

فوق سریع روش ممکن است در نتیجه اصلاحات از لخته شدن خون و تداوم درد است. بنابراین پزشکان گاهی اوقات استفاده از این گزینه کامل hemorrhoidectomy تحت دوباره بی حسی موضعی. این گزینه کمک می کند تا حذف لخته و رگ های خونی در هموروئید و بازده نتایج بهتر است. این روش کامل طول می کشد تا اجرا و نیاز به بخیه برای بستن زخم تشکیل شده به دلیل عمل جراحی است.

درد و خونریزی از عوارض بعد از عمل. اما استفاده از فشار مستقیم به سایت و یا cauterizing سایت با نيترات نقره و یا با فولاد کوک است که لازم است برای کنترل خونریزی. به درد یک رژیم ایبوپروفن و گرم وان حمام فرم موثر بعد از عمل جراحی درمان.

یکی دیگر از روش جراحی برای تخلیه یک ترومبوزه خارجی هموروئید با لیزر عمل جراحی است. این روش برای درمان هموروئید ترومبوزه است که کمتر دردناک و نتایج بسیار کمتر تروما به بافت اطراف. آن است که گران تر از یک hemorrhoidectomy.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.