کیت بقا توضیح داد

[ad_1]

زنده ماندن تعدادی از چالش های زندگی است که ریشه دوانده در انسان از زمان تولد. برای اکثر بقا میباشد. بسیاری از آن را در نظر انجام تقریبا هر چیزی را به منظور زنده ماندن و یا فرار از یک وضعیت اضطراری. آیا اردو زدن, پیاده روی و یا مواجهه با یک بحران جهانی نیاز به پیدا کردن مواد غذایی, سرپناه و گرما همه عناصر حیاتی در هنر فنون زنده ماندن. بسیاری از انجام کاشفان و کوهنورد هستند و آگاه چگونه برای زنده ماندن. برای تجربه کمتر می توان آن را یک چشم انداز دلهره آور. آماده شدن برای شرایط اضطراری و دانستن اینکه چه ابزارهای مورد نیاز به منظور زنده ماندن می تواند گیج کننده برای بسیاری از. این مقاله به نظر می رسد در کیت بقا و کدام موارد را شامل است.

آیا آماده یک سفر کمپینگ و یا پیاده و یا با بحران مواجه بقا مهم است که برای همه درگیر. مواد غذایی, سرپناه و گرما نیاز روزانه در هر وضعیت داده شده است. آن است که اغلب توصیه شده است که نگه داشتن یک انبار مواد غذایی, لوازم آرایش, جایگزین روشنایی و پخت و پز لوازم همراه پتو اضافی در خانه می تواند کمک به بقا باید یک بحران بزرگ رخ می دهد. اکثر افرادی که نیاز به یک کیت به منظور زنده ماندن عمدتا کسانی که پیاده روی را کشف و اردوگاه به طور منظم. این افرادی که با آن آشنا هستید ضروری بقا ابزار.

وجود دارد تعدادی از موارد است که اختیاری شامل ظرف یک کیت بقا. اما برای همه بقا کیت کمک های اولیه و ملزومات در قالب یک کیت کمک های اساسی اول همراه با آب یا آب تصفیه قرص ترین و مهم ترین آیتم های مورد نیاز.

دیگر اغلب موارد گنجانده شده در یک کیت بقا می تواند متفاوت باشد اما همه در خدمت این هدف است که برای آنها در نظر گرفته شده. یکی از رایج ترین ابزار شامل یک چاقو از برخی از مرتب کردن بر اساس. یک pocketknife به ویژه در یک اتفاق معمول است. دلیل این است که آنها به راحتی می تواند به دور خورده و ذخیره شده در جیب آنها را آسان به حمل نیز هست. کوچک کیت ابزار همچنین می تواند شامل یک کیت بقا به عنوان آنها می تواند در شکار برای مواد غذایی و ایجاد سرپناه.

قطب نما, نقشه منطقه, چراغ قوه یا چراغ پیشانی, پول نقد, پتو, لباس مناسب برای زمان از سال و ارتباطات دستگاه ها همه با ارزش و ضروری در هنگام قرار دادن با هم یک کیت برای بقا است. تلفن های همراه نیز می تواند به عنوان یک دستگاه ارتباطی اما عملی نیست اگر هیچ سیگنال تلفن همراه در دسترس است. باتری یدکی برای چراغ قوه یا چراغ پیشانی مورد نیاز خواهد بود به منظور حفظ نور است.

سایر موارد اغلب در بر داشت در بقا کیت شامل یک پایه شروع آتش کیت یا کوچک کمپینگ اجاق گاز است. این ضروری نیست اما می تواند صرفه جویی در وقت و انرژی است. مواد غذایی به عنوان ذکر شده قبل از حیاتی بسیاری از کیت حاوی یا کنسرو شده و یا یخ خشک مواد غذایی. ظروف آب یا بطری آن را آسان تر برای ذخیره و حمل آب است. برخی از کیت همچنین شامل سنگین کیسه زباله. این انواع استفاده می کند و می تواند در موارد ضروری هنگامی که در تلاش برای زنده ماندن. توالت کیسه های اختیاری دیگر ابزار شامل یک کیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *