کوله پشتی این بهار ؟ 10 باید موارد

[ad_1]

کوله پشتی است که یک راه فوق العاده برای لذت بردن از خارج از منزل, فعال ماندن و صرف زمان با کسانی که نزدیک به شما. اما ما نیست مطرح شده در پیشاهنگی پسر و حتی کمتر از ما عقاب پیشاهنگی به دنیا آمد و نان برای خارج از منزل بزرگ. برای بار اول تازه کار backpacker, خیال بافی در مورد ماجراجویی خود را در یک چیز است در واقع برنامه ریزی آن و گرفتن خود را در خارج وجود دارد یک بازی توپ متفاوت است. بدون آماده سازی مناسب با شکوه خود را ماجراجویی می تواند تبدیل به یک مشکل شدید تاسف ظروف سرباز یا مسافر. اما با کمی برنامه ریزی و دوراندیشی شما می خواهد بشود و آماده برای یک تجربه منحصر به فرد است که واقعا بر خلاف هر چیز دیگری.

در این روز و سن از کار مداوم گسترش تکنولوژی و افزایش موجودی تسلی بیشتر از ما هزینه کمتر و زمان کمتر در خارج از منزل. اما تجربه طبیعت, خارج شدن از خانه و به دور از استرسهای روزمره است که بخش مهمی از تجربه انسانی و خود را به سطح جدیدی از هیجان را به زندگی شما. در اینجا این است آنچه شما نیاز دارید برای شروع ده ملزومات به جمع آوری قبل از رفتن کوله پشتی سفر ماجراجویی:

1 – کوله پشتی خود را

واضح است اولین گام خود را در کوله پشتی خود را حامل و محافظ خود بقا و سفر-لذت بردن از ملزومات است. یکی به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری از وسایل خود را برای طول سفر خود را به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر این دادگاه ها از دنباله و حتی با برخی از مواد باغچه خانهها مانند آب مثانه برای هیدراتاسیون.

2 – کفش مناسب و جوراب

پیاده روی بزرگ جوراب انتقادی خود را برای سفر کوله پشتی. برای جلوگیری از تاول و عرق پا مشکلات اصلی چیزهایی که به دنبال راحتی کنترل رطوبت و شوک کاهش. هرگز در برآورد اهمیت بزرگ, جوراب! بیش از این شما می خواهید چرم ضخیم چکمه های پیاده روی با ضخامت بافت تنها که پیشنهاد بالا مچ پا و قوس پشتیبانی می کند.

3 – لباس

همیشه اضافی به ارمغان بیاورد تی شرت. شما هرگز می دانم آنچه اتفاق می افتد و شما می خواهید برای اقامت راحت در پیاده روی خود را. همچنین شامل نازک و سبک وزن پشم گوسفند وجانوران دیگر; شما هرگز نمی دانید چه درجه حرارت در حال رفتن به تغییر. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم پلاستیکی ponchos برای آن غیر منتظره دوش باران. یک پانچو نجات داده است بیش از یک سفر برای من.

4 – بطری آب

این یکی بسیار مهم است! آب دست پایین ترین عنصر ضروری از سفر خود را, بنابراین شما نمی خواهد می خواهید به انجام آن در برخی ارزان از فروشگاه های پلاستیکی. بالا تاثیر پلاستیک یا فولاد ضد زنگ (که شما می توانید استفاده کنید برای گرم کردن آب برای پخت و پز و یا چای). متناوبا, شما می توانید یک آب مثانه است که نشستن در خود بسته است. بسیاری از کوله پشتی با ساخته شده است در سیستم های آبرسانی در حال حاضر یک روز.

5 – مواد غذایی

تغذیه در دنباله حیاتی است پس از شما خواهد بود سوزاندن کالری بیشتر در روز از آن استفاده می شود. در میان مورد علاقه های شما از تجربه اعضای کمپ نامنظم رونده گوشت گاو (پروتئین بالا) میوه های خشک (ویتامین, پتاسیم) گرانولی را کنار بگذارید و میله انرژی و دنباله مخلوط آجیل و نان و میوه ها.

6 – پناهگاه

دوام چادر با مناسب خواب اقامت برای دو یا بیشتر افراد ضروری است برای محافظت از شما را از عناصر. پس از کار سخت در تمام طول روز خود را به شام و بازنشستگی برای شب, شما می خواهید به ماندن گرم و خشک و محافظت از حشرات و حیوانات.

7 – دوربین دیجیتال

دوستان و خانواده شما می خواهید به شنیدن همه چیز در مورد سفر خود را و مانند آنها می گویند یک تصویر ارزش هزار کلمه است. اگر شما یک عکاس آماتور و یا شاید یک حرفه ای تصاویر خود را به ارمغان بیاورد شما خاطرات به زندگی دوباره و دوباره.

8 – کیف دوربین

اگر شما محافظت نمی کند که دوربین دیجیتال شما به سرعت آن را پشیمانی. خاک و گرد و غبار و باران و غیره می تواند خراب کردن الکترونیک. شما می خواهید ناهموار و با دوام کیف دوربین ساخته شده از سخت ترین, نایلون, شما می توانید پیدا کردن و ترجیحا تقویت شده با تاثیر بالا و پانل های پلاستیکی. کیف دوربین حتی در دسترس هستند به عنوان یک کوله پشتی از یک زنجیر کوله پشتی است که متناسب با مقدار بیشتر که فقط دوربین خود را.

9 – چاقو

ثابت تیغه چاقو را با یک تقویت شده رسیدگی و یا یک ابزار چاقو (چرا هر دو؟) تبدیل خواهد شد به سرعت خود را به نزدیک ترین متحد خود در هر سفر کوله پشتی.

10 – کیت کمک های اولیه

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, همیشه برای بدترین آماده در حالی که امید برای بهترین سفر قابل تصور است. پایه کیت کمک های اولیه شده است که اغلب تفاوت بین بقا و فاجعه برای بسیاری از برگشت و ماجرا کوهنورد. همین نه اشتباه فکر شما می توانید با هیچ چیز زمانی که پیاده روی خود را و به دور از تمدن و حتی کوچکترین خراش می تواند به سرعت تبدیل شدن به آلوده و تبدیل به چیزی است که بی ضرر است و کمی آزار دهنده در خانه به یک مشکل جدی است. گذشته از خراش و بریدگی اشکال نیش زنبور نیش مار نیش-شما نام آن را-می تواند به همه به طور بالقوه ناخواسته شرکت کنندگان در ماجراجویی بزرگ. آماده می شود!

در حال حاضر شما در حال حاضر آماده را به زنجیر را بر خود بسته توری تا چکمه های خود را و نگاهی به تپه. به یاد داشته باشید, آماده سازی مهم ترین چیز است! فکر می کنم سفر خود را از طریق طرح درآمده و شما زمان زیادی را با شما و شما در یک کوله پشتی های ماجراجویی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.