کولاک و زلزله: راننده بدهی در بلایای طبیعی

[ad_1]

امن ترین رانندگان اغلب نمی تواند جلوگیری از بودن در یک تصادف زمانی که آنها برخورد طبیعی شرایطی فراتر از کنترل خود. با وجود بهترین تلاش خود را در توجه و در کنترل وسایل نقلیه خود را رانندگان ممکن است برخورد با رانندگان دیگر به دلیل آب و هوای بد و یا بلایای طبیعی است که باید منفی نهفته شرایط جاده.

هنگامی که چنین شرایطی بوجود می آیند, مردم ممکن است تعجب که چه کسی مقصر است برای خراب کردن و چه کسی باید پاسخگو منجر به خسارت مالی. رانندگان و اغلب شرکت های بیمه باید مراقب باشید به در نظر گرفتن این حقایق زمانی که شناسایی مسئول حزب زمانی که حادثه رخ داده است به دلیل ضعیف شرایط رانندگی ناشی از شرایط آب و هوایی و یا بلایای طبیعی.

سرعت معقول و شرایط جاده

بسیاری از موارد حادثه می باشد و با تعیین سرعت که در آن مردم رانندگی قبل از برخورد. اگر یکی از رانندگان شد و سرعت است که فرد به طور کلی می تواند پاسخگو برای خراب است. اما زمانی که wrecks ناشی از آب و هوای بد و یا حوادث طبیعی مانند گردباد و یا زلزله, سرعت ارقام به پست-بررسی حوادث متفاوت است.

بسیاری از بیمه adjustors خواهد سعی کنید به کشف کردن اگر رانندگان رانندگی شد فراتر از محدودیت های منطقی برای شرایط جاده و یا اگر آنها در رانندگی منطقی با توجه به عوامل طبیعی. برای مثال اگر یک فرد در حال رانندگی در این نوشته محدود در شرایط یخ زده و در عین حال هنوز هم برخورد با رانندگان, او هنوز هم می تواند پاسخگو باشند حتی اگر راننده از نظر قانونی بود و نه سرعت. این adjustor می گویند که این رانندگان باید آهسته در حالی که رانندگی در چنین آب و هوا.

شرایط ماشین

این وضعیت از یک's, ماشین, قبل و بعد از حادثه و نوع و میزان خسارت دریافت کرده است نیز در نظر گرفته شود که adjustors تعیین علل چنین حوادث است. اگر یک فرد است که رانندگی در آب و هوا باد می وزد با لاستیک است که در حال طاس و در مورد آماده برای ضربه و این رانندگان می تواند در بر داشت در گسل برای حادثه زیرا ماشین او رانندگی بود امن نیست به خارج در چنین آب و هوای بد.

حالت فیزیکی یک فرد's ماشین است که گاهی اوقات هدف از اختلافات حقوقی و آن را لازم برای افرادی که به استخدام یک ماشین تصادف دادستان به دفاع از آنها را با شرکت های بیمه و در دادگاه. با یک ماشین تصادف وکیل می تواند امن اثبات این که مردم خودرو شد یا نا امن به درایو و یا جا به رسیدگی در جاده ها است. به عنوان ذکر شده در تصویری از یک ماشین تصادف وکیل دایرکتوری “وکلا دقیقا می دانند که چگونه به برقراری ارتباط با شرکت های بیمه برای کمک به مجروح راننده دریافت های پزشکی مناسب غرامت به عنوان به خوبی به عنوان هر نوع دیگر از جبران آن ضروری می باشد.”

مسئولیت به دیگر رانندگان

اکثر مردم درک کنند که زمانی که آنها در حال رانندگی در آب و هوای بارانی و یا در طول زمانی که آن می تواند دشوار است برای دیدن اتومبیل های دیگر در جاده آنها باید همه چیز را در قدرت خود را به منظور ارتقاء وسیله نقلیه خود را's دید. اگر کسی موفق به روشن کردن ماشین's چراغهای جلو و یا مردد به رانندگی با یک یا هر دو چراغ ترمز که فرد می تواند به خوبی برگزار خواهد شد از نظر قانونی مسئول حادثه. مردم باید یک الزام قانونی برای اطمینان حاصل کنید که سایر رانندگان می توانید آنها را در همه زمان ها.

شرایط گاهی بوجود می آیند که آن را دشوار است برای مردم را به درایو. چون آنها نمی توانند کنترل آب و هوای بد و یا حوادث طبیعی از وقوع رانندگان ممکن است نیاز به کمک های حقوقی به شکل از چه کسی مسئول حوادث رخ می دهد که در چنین شرایط است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.