که بهترین درمان برای آپنه خواب?

[ad_1]

شما آگاه باشید که اگر کسی شکایت در مورد خروپف خود آنها انجام شود ممکن است شما به نفع است که می تواند صرفه جویی در زندگی خود را? چند بار مزمن خروپف می تواند نشانه بروز آپنه انسدادی خواب و یا خواب. آپنه خواب یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی اختلال ناشی از انسداد راه هوایی مانند زبان و بافت نرم است که به طور کامل از بلوک های باز که باعث می شود تنفس به در واقع برای جلوگیری فواصل کوچک. در طول شب این cessations تنفس رخ می دهد تا 30 بار در هر ساعت jolting از خواب بیدار زمانی که آنها در نهایت برای هوا کشیدن.

اگر این اختلال درمان نشود می تواند منجر به عملکردی و ساختاری قلب آسیب است که مشابه که در ارتباط با فشار خون مزمن. برخی دیگر و گاهی اوقات کشنده خطرات مرتبط با آپنه خواب عبارتند از: نارسایی قلبی, بیماری قلبی, سکته مغزی و آریتمی. اکثر مردم نمی خواهد لینک یک مطب دندان با این نوع از درمان اصلاحی, با این حال محلی دندانپزشکان کار کرده اند و در کنار کلینیک مایو به منظور توسعه یک پاسخ موثر به معکوس OSA. کلینیک مایو آن مشهور است خواب مرکز و افزايش علمی تشخیص OSA به هنر است.

پس از کلید بازیابی موثر است تشخیص صحیح محلی دندانپزشکان اصرار دارند در این بررسی که انجام می شود در خانه انجام می شود به عنوان اساس یک برنامه درمانی موثر. در اپورته خواب آلودگی در مقیاس نیز استفاده شده است که یک ابزار ارزیابی ریسک استفاده می شود به عنوان یک غربالگری اولیه آزمون. یک اختلال خواب است که معمولا همراه با یک امتیاز 11 یا بالاتر که اجازه می دهد تا حرفه ای آیا می دانید بیشتر یک ارزیابی کامل نیاز است. نیز موثر ابزار غربالگری خواب ناظر فروش استفاده می شود توسط مردم مورد دیگری که در خواب بوده با اختلال بیش از حد خروپف.

هنگامی که آپنه خواب تشخیص داده شده است وجود دارد چند درمان موثر شما می توانید سعی کنید. با توجه به بنیاد ملی خواب اغلب تجویز شده است CPAP یا فشار مثبت مداوم دستگاه به بیش از 18 میلیون آمریکایی مبتلا به OSA. ماشین CPAP ثابت شده است به معکوس اختلالات مرتبط با آپنه خواب ظرف شش ماه با وادار کردن هوا به داخل ریه ها از طریق یک ماسک صورت از طریق آرام زبان و عضلات گلو است که مسدود کردن معابر هوا هنگام خواب. اگر چه جامعه پزشکی است که در توافق در مورد اثر بخشی آن را نیز پشتیبانی از این فکر می کردم که ماشین CPAP است مورد استفاده قرار گیرد هر شب برای جبران خطرات قلبی و عروقی سیستم. بسیاری از مردم مشکل دارند تحمل ماسک صورت, به طوری که آنها دست کشیدن از این پروتکل.

محلی دندانپزشکان باید یک جایگزین برای سفارشی کردن دهان و دندان لوازم خانگی است که کمتر تهاجمی است اما به همان اندازه ماهر در نگه داشتن آن راه های هوایی باز و معکوس بیماری خود را در حالی که افزایش موفقیت خود را از طریق زیر با درمان. درمان های دیگر شامل کاهش مصرف الکل در شب اجتناب از آرام بخش ها, تغییر خواب استقرار و از دست دادن وزن است. شدید درمان از طریق جراحی دهان از بین بردن خود و زبان کوچک و کام نرم.

بدیهی است که وجود دارد چند درمان بسته به تشخیص شخصی و نیازهای. اجازه دهید محلی خود را دندانپزشک به شما کمک کند پیدا کردن آنچه که بهترین است برای شما یا کسی که شما را دوست دارم که تحت تاثیر خروپف بیش از حد که ممکن است در نتیجه جدی تر بیماری زمینه ای مانند OSA.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *