کمک های اولیه مراقبت در مدارس

[ad_1]

سلامت و ایمنی افراد در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر برجسته در همه چیز ما را به این روز است. آن است که در حال حاضر رایج برای کارگران به تحت اساسی ایمنی و بهداشت دوره قبل از آنها حتی مجاز به پا مجموعه در داخل یک دفتر و یا فروشگاه برای شروع کار جدید خود را. دست در دست با این عمل در دسترس بودن کمک های اولیه ایستگاه در محل کار و دیگر اماکن عمومی. اما مدارس احتمالا به احتمال زیاد مکان عمومی که در آن جزئی کمک های اولیه انجام شده است در هفته اگر نه روزانه. قانون و ارائه این کمک های اولیه و خدمات ایمنی و سلامت نیز گسترش به مدارس و انجام داده است برای برخی از زمان.

با بچه های ما صرف حدود یک سوم از روز در مدرسه آن را غیر معمول نیست برای این کار به یک محل که در آن آنها تجربه آسیب دیدگی جزئی و در نتیجه داشتن کمک های اولیه لوازم در دست ضروری است.

کودکان بیشتر در تلفن همراه و پر انرژی است که بزرگسالان و صرف زمان بیشتری را در حال اجرا در اطراف به صورت روزانه از ما. به عنوان یک نتیجه آنها به طور مداوم گرفتن برخی از ورم و کبودی از فعالیت های خود را در زمین بازی. در بسیاری از موارد فقط با داشتن یک گروه کمک به اعمال جزئی برش یا خراش در آرنج یا زانو است که همه آنها نیاز دارند و باید آنها را به احساس خوب در هیچ زمان و در همه.

بسته به اندازه از مدرسه کمک های اولیه مراقبت های مستقر خواهد شد در یکی از بسیاری از روش های مختلف. اگر شما در نظر بگیرید یک مدرسه کوچک با فقط چند کلاس های درس پس از آن کیت کمک های اولیه ممکن است ذخیره شده در یک مکان مشترک برای دسترسی به هر یک از کمک های اولیه مراقبین در مدرسه. اما بزرگتر مدارس با بسیاری از کلاس های درس ممکن است به طور معمول یک کیت کمک های اولیه در هر کلاس درس با هر یک معلم آموزش دیده در آموزش کمک های اولیه مراقبت از. به این ترتیب اگر یک آسیب مواجه است در داخل و یا نزدیک به یک خاص کلاس درس و سپس درمان اداره می شود به سرعت و بدون معلم نیاز به پوشش فاصله زیادی برای پیدا کردن و بازگرداندن کمک های اولیه لوازم.

مدرسه خود را در کیت کمک های اولیه نمی خواهد بیش از حد بی شباهت به آنچه که شما ممکن است (باید) را در خانه – به طور معمول اگر از آن بزرگتر خواهد بود با توجه به اندازه جمعیت در مدرسه. مدرسه کیت کمک های اولیه باید شامل اندازه های مختلف از گاز پد رول گاز اندازه های مختلف از گروه-ایدز, چسب, ضد عفونی کننده, لاتکس, دستکش, سوختگی, کرم, کرم آنتی بیوتیک و ضدعفونی کننده دستمال مرطوب لخته خون اسپری یا پودر و دستمال مرطوب.

آن یک ویژگی مشترک در مدارس است که ما با تجربه خودمان که مسخره دریل انجام شده برای آتش گردباد و دیگر حوادث بالقوه. به همان اندازه مهم است هر چند که کارکنان مدرسه خود آموزش دیده در مقابله با جزئی فوریتهای پزشکی از قبیل بریدگی و خونریزی به اطمینان حاصل شود که این اصلا جدی تر مشکلات پزشکی است. علاوه بر این آموزش پزشکی باید شامل آموزش CPR. نیاز به این آشکارتر که از نظر ما فعالیت های فیزیکی در مدارس مانند شنا و تمرین.

خوشبختانه تصادفات منجر به مرگ در مدرسه نادر هستند و آن عهد به مناسب کمک های اولیه مراقبت از در دسترس بودن و تجویز زمانی که مورد نیاز است. این می تواند تمام تفاوت در دقیقه است که در آن طول می کشد برای پزشکی حرفه ای برای پاسخ به چنین وضعیتی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *