کمک های اولیه لوازم – بخش مهمی از پایه Emergency Kit

[ad_1]

همه ما می دانیم اهمیت داشتن یک کیت اضطراری و نقش آن در صرفه جویی در زندگی ما در مواقع اضطراری. یک بخش بسیار مهم از اساسی اورژانس کیت کمک های اولیه لوازم. مهم این است که افرادی که داروهای روزمره باید خود را شخصی و کمک های اولیه لوازم در کیت اضطراری.

چند بطری از کلی آنتی بیوتیک ها و درد قاتلان باید قرار داده در هر ست. اگر یک فرد در خانواده خود را در هر روز دارو مطمئن شوید که به اضافی بطری از هر پزشکی که در کیت. نکته مهم در اینجا این است که به چرخش بطری در یک فاصله زمانی منظم به طوری که داروهای جایگزین می شوند و مورد استفاده خود را قبل از تاریخ انقضا.

شما همچنین می تواند شامل یک بطری کوچک از ید قرص به عنوان بخشی از کمک های اولیه خود را تامین کنند. اگر چه آنها طعم وحشتناک آنها بسیار موثر به عنوان یک زخم شستشو در حفاظت از تیروئید از تابش و در ساخت آب لب شور امن تر است. برای افرادی که اجتناب از استفاده از دارو و شما می توانید نگه دارید خود را گیاهی یا طب هومیوپاتی در اورژانس کیت.

یک جعبه فوری باند یک نیاز بسیار مهم از لوازم کمک های اولیه. همچنین سوزن و نخ باید در کیت شامل. آنها عمدتا به معنای برای تعمیر لباس, اما در بدترین حالات آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت اضطراری قطع تعمیر. اگر چه آن را بسیار ظریف آن را انجام دهد در صورتی که شما هیچ گزینه ای دیگر به سمت چپ. فقط به یاد داشته باشید برای استریل کردن آنها را قبل از استفاده از آنها بر روی بدن کسی. رول سنج فوق العاده, چسب کاغذ, چسب, نوار و همچنین برخی از چسب های پارچه ای نیز می توان در این کیت اضطراری, اما نه همه آنها الزامی است. تمام چیزهایی که در بالا نگه داشته می شود باید در کیسه های پلاستیکی به عنوان آنها ممکن است آسیب دیده اگر بسته می شود ،

ایده اصلی خود را با کمک های اولیه لوازم است که آماده دریافت به صورت بدترین شرایط اضطراری از آنچه شما می توانید در یک روز مدرن زندگی عادی. هیچ یک از ما می خواهید یک فوران آتشفشانی یا زلزله. هنوز هم در حال به روز با آخرین اخبار و در حال آماده شدن برای رویارویی با بدترین کلیدی برای بقا در چنین شرایط اضطراری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.