کمک های اولیه درمان

[ad_1]

آموزش کمک های اولیه یک مسئولیت مدنی برای هر شهروند است. به عنوان دانش رشد کرده است, روش های کمک های اولیه را تغییر داده اند و در حال حاضر وجود دارد این است که جهانی درک در دادن کمک های اولیه به افراد مبتلا به انواع مختلف صدمات یا بیماری. بدیهی است که پیاده سازی به کمک های اولیه باید ساده و در دسترس است تقریبا در همه جا و بدون اطلاع قبلی. این نیز نیاز به از اول aider بسیاری از نوآوری و تنوع در استفاده از منابع در دسترس به او باشد.

اول-aider باید اشتباه نیست و در طول بازی وظیفه خود را انجام آنچه که در دامنه خود را. کار او این است که برای نجات و حفظ زندگی و اندام تا یک دکتر می رسد و یا بیمار منتقل شده است به مراقبت های پزشکی. درست است که این روش از دادن کمک های اولیه ممکن است به طور کلی شناخته شده و حتی به درخشان ترین مرد پزشکی مگر اینکه او می آموزد این است. تا حدی که این افسران پزشکی نیز ممکن است وسايلي با روش های کمک های اولیه که بدون این دانش آنها ممکن است پیدا کردن خود را درمانده در برخورد با یک بیمار یا مجروح فرد در خارج از بیمارستان بدون معمول خود متعلقات.

علاوه بر یادگیری کمک های اولیه آن است که این وظیفه مقدس هر یک از اول aider به کشتزارهای این حرکات تا هر شهروند این کشور می آموزد روش های کمک های اولیه. این کار ممکن است او را در منافع خود را به خاطر هیچ کس نمی داند که یکی را مجروح و یا به طور ناگهانی بیمار گرفته شده و ناشناخته دیگر مرد حاضر در این نزدیکی هست می تواند انتظار می رود به ارائه کمک های اولیه. تصور کنید که مقدار امنیتی که شهروند یک کشور خواهد لذت بردن از اگر هر کس در کشور خود آموخته کمک های اولیه.

دفع

قبلی دکتر طول می کشد شارژ بیشتر شانس بهبود می یابند. اول را مصدوم را به نزدیکترین پناهگاه. بهترین و البته بیمارستان. و یا می توان آن را خانه خود و یا نزدیکترین درمانگاه. سریعترین وسیله حمل و نقل باید با استفاده از. یک دقت پیام را به بستگان را به عنوان به وضعیت خود و همچنین به چه محل و او است که گرفته شده باید ارسال شود. برخی از یکی در میان جمعیت به طور کلی در این کمک کند. البته وظیفه پلیس و آنها بیشتر قابل اعتماد است.

قوانین کمک های اولیه

بهترین مشاوره برای اولین Aider است: “عجله را به آرامی”

رسیدن به این نقطه حادثه به سرعت. این کمک خواهد کرد به صرفه جویی در زندگی است.
بود آرام روشمند و سریع است. با انجام بنابراین شما می تواند به کاهش درد و عوارض آسیب های که ممکن است صرفه جویی در زندگی است. دست زدن به مصدوم ناشیانه تنها بهبودی نهایی دشوار است.

برای زیر نگاه کنید:

است که وجود دارد عدم تنفس?

وجود دارد خونریزی شدید?

است شوک یا نور شدید?

شرکت به این و پس از آن درمان به راحتی قابل مشاهده میباشد.

شروع به تنفس مصنوعی اگر مصدوم تنفس است باید آن را شروع در یک بار به عنوان در هر ثانیه به دست آورده است مفید است.

توقف خونریزی با فشار دادن بر روی نقطه فشار و دکمه بصورتی پایدار و محکم در خونریزی منطقه با یک پد نگه دارید تا با فشار دادن بر روی خونریزی منطقه برای حداقل چند دقیقه (حداقل 3 ساعت) توسط سازمان دیده بان. کمک در صورت نیاز.

درمان شوک.

اجتناب از دست زدن به مصدوم بی ارزش.

با استفاده از کمک های اولیه و تجهیزات و اگر در دسترس:

تمام قطارهای مسافربری برخی از ایستگاه های راه آهن و کامیون و اتوبوس آنها را نگه دارید. استفاده از مواد به دست آمده است. در بسیاری از موارد استاندارد کیت کمک های اولیه در دسترس نخواهد بود. شما باید بستگی به مواد در دست و بداهه نوازی آنها را برای نیازهای خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.