کمک های اولیه برای کودکان

[ad_1]

“اولین do no harm” یکی از مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید. نگه داشتن یک کیت کمک های اولیه در خانه خود و در ماشین, بهترین راه برای مطمئن شوید که شما ارائه می کنند آنهایی که کمی خود را با کمک آنها ممکن است نیاز به. مطمئن شوید که برای نگه داشتن خود را در کیت کمک های اولیه تا به امروز با چک کردن تاریخ انقضا بر روی سه گانه پماد آنتی بیوتیک چشمی راه حل شور و موارد دیگر شما ممکن است در کیت خود را مانند Benedryl که شما اضافه شده اند پس از صحبت با دکتر خود و گرفتن دوز مناسب.

داشتن آیتم های سمت راست در کیت خود را بیش از حد مهم است. در علاوه بر این به مبانی فوری یخ بسته (کوچک 4 × 6 اینچ) فوق العاده برای بو بوس در خانه و به خصوص دور از آنها نیازی به یخچال قبل از استفاده از. یکی دیگر از آیتم های یک و دو اینچ منطبق با گاز دادن (stretchier به طور منظم از گاز) نیز مهم است که باید در کیت شما. اگر آن را نمی استریل فقط مطمئن شوید که به استفاده از یک گاز استریل پد اول اگر وجود دارد در حال استراحت در پوست و سپس قرار دادن این مصدومیت با گاز بپیچید.

این یک کمک بزرگ به یک کلاس آموزش کمک های اولیه (و CPR) به عنوان بسیاری از چیزها تغییر کرده است در سال های اخیر و تکنیک ها و محصولات ساخته شده اند جهش فوق العاده ای. کلید قادر به فرزندان خود بهترین کمک های اولیه مراقبت از این است که نگاهی به زمان برای رسیدن به می دانم که شما کیت کمک های اولیه و مطمئن شوید که شما می دانید چه باید بکنید با تمام موارد و برای نگه داشتن آن به روز و مجهز با مواردی که شما و دکتر شما احساس می کنید لازم است.

برخی از توقف خون پودر نیز چیز زیادی به اتمام است. ما شده اند با استفاده از یک محصول به نام “تروما دگزامتازون” و آن را ثابت کرده است که کار زیبا و شبیه به پودر خون بند بدون سوختگی و همه طبیعی است. آن را ندارد به خوردنش قبل از رفتن به اتاق اورژانس یا نه. وجود دارد کاملا چند محصول شبیه به این وجود دارد. پیدا کردن یکی از شما دوست دارید و احساس راحتی با و نگه داشتن آن در کیت کمک های اولیه.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم است که با داشتن تمام شماره های اضطراری در یک محل است که هر کس مراقبت از فرزندان خود را می دانید که به کجا نگاه کنند و چه کسی تماس بگیرید. این لیست همچنین باید خود را به آدرس ذکر شده بر روی آن به طوری که هر کسی می تواند به پرسنل اورژانس آدرس صحیح. مطمئن شوید که به یک زمان لیست کامل خود را با سم محلی کنترل تعداد اطفال اطلاعات هر گونه اطلاعات مربوط به حساسیت به منتقل شود. انجام مسخره اضطراری مته است یک راه عالی برای مطمئن شوید که شما همه چیز را پوشش داده و می توان در خانه و یا در یک مهد کودک ارائه دهنده آدرس. دانستن است که شما باید اصول اولیه تحت پوشش را به شما و فرزندان شما دانش بیشتر و راحتی در هنگام ضربه و کبودی رخ می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.