کلیه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل است

کلیه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل است

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، ستاد مقابله با کرونا در ورزش پس از جلسه عصر امروز در وزارت ورزش و جوانان، اطلاعیه شماره ۱۰ خود را درباره فعالیت‌های ورزشی سطح کشور منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: «پیرو بررسی دقیق شرایط همه گیری بیماری کرونا در سطح کشور و برابر استعلام از ستاد ملی مقابله با کرونا کلیه رقابت‌های ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل خواهد بود.

همچنین باشگاه‌های ورزشی دولتی و خصوصی نیز فعلاً تا ۱۵ اردیبهشت ماه تعطیل می‌باشند. بدیهی است تصمیمات آینده در خصوص فعالیت‌های ورزشی پس از بررسی شرایط و استعلام‌های رسمی از ستاد ملی مقابله با کرونا، اعلام خواهد شد.

این ستاد در تصمیم گیری های آینده فرصت لازم را برای پیگیری تمرینات در اختیار باشگاه‌ها قرار خواهد داد.»

در این اطلاعیه در خصوص فعالیت فدراسیون‌های ورزشی در بخش ملی، آمده است: «تمام فدراسیون‌ های ورزشی مکلف هستند مربیان تیم‌های ملی را به تدوین و پیگیری دقیق برنامه‌های آماده سازی از راه دور (مجازی) و تمرین در خانه برای ملی پوشان موظف کنند. ضمن اینکه فعالیت‌های آموزشی و برنامه‌های ترویج ورزش همگانی آنلاین را با جدیت پیگیری کنند.

درباره چگونگی حمایت از باشگاه‌های خصوصی در ستاد ملی مبارزه با کرونا و هیأت وزیران پیگیری و تصمیم گیری لازم به عمل خواهد آمد.»

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *