کليات و تفاوت بین Vicryl بخیه Vicryl Rapide و ضد باکتری بخیه

[ad_1]

پوست زخم می تواند بسته با طیف وسیعی از روش های. اگر چه مهارت و روش جراح هستند از اهمیت انتخاب زخم بسته مواد نیز اهمیت زیادی است. منطق از این مواد است که برای کمک به زخم بسته شدن تا زمانی که یک زخم به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر روزانه نیروهای کششی و به بهبود زخم هنگامی که زخم مستعد. بخیه یکی از راه های از دادن قدرت به یک زخم تا بدن's بافت به اندازه کافی قوی به سر می برد. قابل جذب بخیه استفاده می شود اگر زخم انتظار می رود به درمان در عرض یک هفته یا دو مثال زیر جلدی بافت.

Vicryl بخیه برای اولین بار معرفی شد در سال 1974. آنها دومین مصنوعی قابل جذب بخیه مواد در دسترس است. مانند polyglycolic اسید polyglactin بافته و مشابه دست زدن و گره امنیت خواص. Vicryl است که گاهی اوقات پوشش داده شده با یکی دیگر از قالب یک ترکیب به نام Polyglactin 370. این کمک در گره بستن و کاهش بافت کشیدن; این پوشش نیز کاهش گره های امنیتی و ممکن است باعث جراحان به استفاده بیشتر می اندازد. در میان قابل جذب بخیه مواد Vicryl قابل جذب بخیه است فلامنت مواد.

وجود دارد بسیاری از مزایای با استفاده از Vicryl بخیه. اولین مقاومت کششی polyglactin است که کمی بیشتر از polyglycolic اسید و جذب می شود در نرخ بسیار سریع تر. یکی از ویژگی های خاص از Vicryl قابل جذب بخیه است که آن را حفظ شصت درصد از استحکام کششی در چهارده روز پس از کاشت و تنها هشت درصد از آن اصلی قدرت در روز بیست و هشت. آن کاملا هیدرولیز شده در حدود شصت تا نود روز. بافت واکنش با polyglactin کوچک است. اگر چه استفاده می شود در درجه اول به عنوان یک خاک سپرده شد بخیه polyglactin استفاده شده است پوستی از تعطیلی بدون نامطلوب نتایج. این بود که همراه با صرفه جویی در هزینه. Polyglactin در دسترس است به عنوان یک undyed یا بنفش بخیه.

دو اضافی Polyglactin 910 بخیه توسعه یافته اند Ethicon. Vicryl RAPIDE بخیه که تشکیل شده است از Polyglactin 910 شده است که یونیزه شده با اشعه گاما برای افزایش میزان جذب. این محصول بسیار مفید است به عنوان یک به خاک سپرده شد بخیه در زخم نیاز به محدود پوستی پشتیبانی; آن را به طور کامل جذب می شود در سی و پنج روز. جدیدترین مواد ضد باکتری است بخیه است که اساسا Vicryl بخیه اضافی با خواص ضد باکتری است. این عامل ضد باکتری استفاده می شود به کت بخیه شناخته شده است به عنوان triclosan. ضد باکتری پوشش Vicryl را فراهم می کند کاهش کشیدن از طریق بافت. به این دلیل پوشش Vicryl بخیه استفاده می شود توسط برخی از جراحان برای لایه داخلی روده آناستوموز; است که پیوستن به هم از دو ارگان ها معمولا توخالی. سازگاری نسجی و لانه گزینی مطالعات نشان داده اند که این به غیر سمی و nonirritating. مدیریت زخم و جذب ویژگی های مشابه استاندارد به عنوان Vicryl RAPIDE.

چند اطفال بیماران تحت درمان با Vicryl ضد باکتری بخیه درد در روز اول پس از عمل در مقایسه با کسانی که تحت درمان با اصلی Vicryl بخیه. این نشان می دهد به نسبت شصت و هشت تا هشتاد و نه درصد. این بخیه ممکن است مفید در زخم های که در آن وجود دارد بیشتر در معرض خطر عفونت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *