کشیدن صورت غیر جراحی راه است – آن را برای شما ؟

[ad_1]

واژه “لیفت صورت” اشاره به یک خانواده بزرگ از روش های طراحی شده برای بهبود ظاهر صورت و آن را جوان به دنبال. دلیل این است که به عنوان یکی از سنین پوست و عضلات خود را از دست یکپارچگی است. این شل شدن بدن سازه منجر به تضعیف از ویژگی های. این شل شدن است که به راحتی دیده می شود در ناحیه صورت و گردن به طور عمده به دلیل این بالاترین امتیاز در بدن و بیشتر تا حد زیادی تحت تاثیر گرانش است. و از آنجا که چهره یکی از اولین چیزهایی است که باعث می شود یکی از اولین برداشت از بسیاری از مردم آگاه هستند از نشانه های پیری در چهره خود را و می خواهید برای معکوس کردن روند پیری.

در سال های اولیه آن چهره آسانسور شد و تنها به صورت بسیار غنی و بسیار معروف است. آنها آنهایی که مصمم به پنهان کردن آثار پیری از ظاهر خود. تحولات اخیر ساخته اند که این روش در دسترس برای طیف گسترده ای از مردم است. در حال حاضر یک چهره آسانسور در نظر گرفته شده است یک حالت عادی اجرا از آسیاب روش به انجام. با وجود محبوبیت خود را, بسیاری از مردم هنوز هم تمایلی به آن انجام می شود. پزشکان با نزدیک شدن این مشکل با توسعه روش برای لیفت صورت است که غیر جراحی در طبیعت است.

لیفت صورت است که غیر جراحی خطاب به مردم که می خواهم به تفریق سال از ظاهر خود را اما نمی خواهم ریسک یک عمل جراحی. این نوع روش استفاده از گرما است که به کارگردانی نسبت به لایه درم پوست است. گرما باعث تولید کلاژن که مسئول افزایش می دهد و ثبات و استحکام پوست است. با این حال باید توجه داشت که این روش نه به عنوان یک جایگزین برای جراحی کشیدن صورت. آنها تنها به تاخیر انداختن نیاز برای یک. آنها تنها برای افرادی که در آنها چهل و پنجاه که فقط باید حداقل چین و چروک و شل شدن پوست است. در برخی از افراد یک جلسه از این روش ندارد هیچ اثر قابل مشاهده. پزشک ممکن است تجویز آینده جلسات قبل از هر گونه اثر می شود. این تنها ترکیبات هزینه از بیمار است.

این روش ممکن است به نظر می رسد که بسیاری از بالقوه, اما آنها همچنین تهدیدات جدی. چرا که این روش برای کشیدن صورت غیر جراحی آنها غیر تهاجمی است. اما هنوز هم وجود دارد خطرات درگیر است. سایت از این روش ممکن است متورم و قرمز است. در مقابل موارد وجود دارد زمانی که پوست می شود blanched و سفید. این ممکن است به طور موقت اما موارد وجود داشته است که این تغییر رنگ را ناپدید می شوند نیست و آنها را تبدیل به دائم. به عنوان این روش را با استفاده از گرما می سوزد و تاول ها ممکن است بر روی پوست است. هنگامی که این ضایعات رفع زخم ممکن است باقی می ماند و خراب کردن چهره. حتی در بیشتر مواقع ممکن است برجستگی و افسردگی است که توسعه. آنها همچنین می تواند گذرا یا دائمی است. در هر صورت هنگامی که هر یک از این عوارض توسعه که آیا آنها به طور موقت یا دائم آنها می تواند آسیب به یک فرد اعتماد به نفس خود. زمانی که این عوارض دائمی است و سپس آن منجر به حتی بیشتر اعمال جراحی و تلاش به دست آوردن مجدد ظاهر جوان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *