کشف تجهیزات رایانه ای قاچاق در جنوب پایتخت

کشف تجهیزات رایانه ای قاچاق در جنوب پایتخت

[ad_1]

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: مأموران کلانتری ۱۷۳ امین آباد در کنترل خودروهای مواصلاتی به شهر تهران و رصدهای اطلاعاتی دریافتند مالک انباری مقادیر فراوانی کالای قاچاق را در انباری اش در جنوب تهران دپو و جمع آوری کرده است.

جانشین پلیس پیشگیری تهران افزود: گشت زنی‌های هدفمند ادامه داشت تا اینکه مأموران کلانتری امین آباد موفق به شناسایی محل انباری در جنوب تهران و هویت مالک آن شدند و مشخص شد که مالک انباری با همکاری نگهبان آن مقدار زیادی تجهیزات و لوازم جانبی رایانه قاچاق در آنجا تخلیه کرده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد، گفت: دستور دستگیری متهمان و بازرسی اخذ و روز گذشته تیمی از مأموران کلانتری ۱۷۳ امین آباد به محل انباری اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه ۲ متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: در بررسی از داخل انباری ۲۰۰ هزار عدد تجهیزات و لوازم جانبی رایانه فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

جانشین پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیش از ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است که متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.