کدام جاده ها مسدودند؟

کدام جاده ها مسدودند؟

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در محورهای تهران-شمال

وی گفت: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

باران در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای استان های گلستان، اردبیل، مازندران و گیلان، گفت: امروز در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت باران و مه گرفتگی در ارتفاعات داریم؛ در آزادراه تهران-شمال مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

ترافیک سنگین در آزادراه ساوه-تهران و محور شهریار-تهران

محرابی نیا اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه ساوه-تهران محدوده نسیم شهر و در محور شهریار-تهران محدوده باغستان سنگین است.

وی همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران-کرج محدوده گرمدره و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر داد.

جاده هایی که به دلیل کاهش ایمنی مسدود هستند

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: در حال حاضر پنج جاده از جمله جاده فرعی شمشک – دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر و محور قزوین – همدان در کیلومتر 110 همچنین محورهای رامیان – اولنگ – شاهرود و شهداد – نهبندان به دلیل کاهش ایمنی مسیر مسدود است.

سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.5 درصد

محرابی نیا اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد تعداد 2227 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 2.5 درصد کاهش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

وی گفت:‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ ‌کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج، پرترددترین جاده‌های کشور بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *