کبرا Autosampler: منافع آن چیست ؟

[ad_1]

یک autosampler خودکار مایع نمونه برداری توسط عامل در برنامه ریزی برنامه زمان یا در رابطه با شرایط که در تفسیر سنسور. در هر صورت autosamplers بهبود بهره وری از دستگاه گاز کروماتوگرافی (GC) نمونه یک فرایند که در آن ورودی های یک بار شد ، امروز دانشمندان می توانید بین چندین سازد و مدل از autosamplers که کبرا L/S مایع نمونه یکی از بهترین. شامل ساده و طراحی بسیار سبک وزن و آسان, روش های عملیاتی, این autosampler ارائه می دهد مزایای زیر را در میان دیگران:

ویژگی های تمام برقی و طراحی است که نیاز به خریداری گاز

تجهیزات تمام الکتریکی طراحی اجازه می دهد تا به آزمایشگاه به منظور کاهش هزینه های عملیاتی با حذف نیاز به خرید یک حامل گاز برای موبایل فاز. برای آزمایشگاه ها و امکانات که شامل چندین آزمایشگاه این می تواند ایجاد معنی دار پس انداز.

دارای متغیر تزریق / سرنگ پر کردن نرخ برای دیدار با الزامات فرآیند

برخی از autosamplers دامنه محدودی از تزریق و سرنگ پر کردن نرخ اما کبرا autosampler دارای طیف وسیعی است که ظرفیت آن بیشتر خواستار فرایند مورد نیاز است. صرف نظر از GC نمونه برداری شما پیاده سازی این autosampler می توانید دیدار با تزریق آن / سرنگ پر کردن نیاز دارد.

با استفاده از استاندارد سرنگ به جای اختصاصی سرنگ

در حالت ایده آل یک autosampler باید از خارج از قفسه-سرنگ و نه اختصاصی ، در علاوه بر این به هزینه بیش از off-the-shelf, سرنگ, اختصاصی, سرنگ, دشوار است برای عرضه به صورت اورژانس.

به RS-232 قابلیت برای داده های خروجی به کامپیوتر

در ابزار علمی و یک RS-232 اتصال – به عنوان مخالف به universal serial bus – روش ارجح برای خروجی داده به کامپیوتر که در آن می توان آن را تجزیه و تحلیل و بایگانی شده.

فراهم می کند هوا gapping برای افزودن امنیت شبکه

هوا gapping اضافه شده است شبکه اقدام امنیتی است که مانع از اطلاعات حساس از دزدیده شدن و repurposed. این که آیا شما GC اطلاعات اختصاصی است یا محرمانه در طبیعت هوا gapping ارائه می دهد حفاظت نهایی توسط جسمی الکترونیکی و electromagnetically جدا از شبکه شما غیر امن در شبکه های.

ارائه می دهد گسترده ای سرنگ محدوده بین 5ul-250ul

گسترده سرنگ محدوده توصیه می شود برای آزمایشگاه است که انجام انواع GC فرآیندهای که نیاز به طیف متفاوتی از سرنگ اندازه. این 5ul-250ul محدوده کبرا autosampler ایده آل است.

می آید با آسان به کنترل رابط کاربر

آسان تر از یک autosampler رابط کاربری به کار کارآمد تر GC فرایند می شود. کبرا autosampler ویژگی های ساده و صفحه کلید طراحی که اجازه می دهد تا شما را به مجموعه ای از تجهیزات خاص خود را GC فرآیند با سهولت. رابط کاربری پارامترهای کنترل به طور کامل توضیح داده شده در کتابچه راهنمای مالک است.

ویژگی های متعدد سینی تنظیمات

در پیش بینی های مختلف GC پارامترهای کبرا autosampler ویژگی های سه سطح سینی تنظیمات: 120 ویال در 1.8 میلی لیتر در ویال 220 ویال در.8میلی لیتر در هر ننگین و 60 ویال در 10 میلی لیتر در هر ناپسندیده.

نتيجه گيری

کبرا autosampler طراحی شده است به طور خودکار در هر GC روند و ادغام یکپارچه با GC تجهیزات. در انجام این کار, آن را ارائه مزایای ذکر شده در بالا, در میان دیگران. اگر شما زمان autosamplers نیاز به جایگزینی تماس با فروشنده تحلیلی تجهیزات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه یک مار کبری autosampler می تواند سود خود را GC نیاز دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.