کایاک ماهیگیری هیجان انگیز است – اما برنامه ریزی برای اولین سفر خود را

[ad_1]

کایاک ماهیگیری ترکیبی از دو ماجراهای در یک. و اگر شما برنامه ای برای کایاک ماهی به طور منظم برنامه ریزی پیشرفته بسیار مهم است. اولین گام این است که مطمئن شوید که شما درست کایاک دنده ماهیگیری.

اگر شما برنامه ریزی برای خرید خود کایاک آن را ضروری است که شما اطمینان حاصل شود که شما حق انتخاب کایاک برای این نوع از آب می خواهد ماهیگیری در. اگر چه شما می توانید انتخاب کنید تا قایق برای قیمت های بسیار پایین در eBay آنها نمی شود مناسب برای شما بنابراین شما احتمالا بهتر است به گرفتن برخی از مشاوره. شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که شما یک کایاک است که مناسب برای مبتدیان.

هنگامی که شما قایق پارویی اسکیموها خود را شما نیاز به لباس مناسب و تجهیزات ایمنی. تجهیزات ایمنی خود را باید مناسب سیستم لنگر برای شما قایق پارویی اسکیموها. آن را ممکن است به نظر می رسد مثل شما نیاز به یک مقدار زیادی از کایاک ماهیگیری دنده هنگامی که شما در حال تنظیم است. اما قایقرانی می تواند بسیار خطرناک باشد اگر شما به درستی مجهز ضروری کایاک دنده ماهیگیری بنابراین نمی شود وسوسه به ترک کردن هر یک از ملزومات است.

شما قطعا نیاز:

• یک دسته سه تایی دست و پا زدن

• قطب نما

• Bailers

• یدکی مجموعه ای از لباس

آن را نیز ممکن است مفید باشد به سرمایه گذاری در یک سیستم GPS. و فقط در مورد شما را به دردسر مشعل عود و سوت خواهد بود بسیار مفید به عنوان یک کیت کمک های اولیه مراقبت خورشید و یک طرح در مورد همه چیز به اشتباه است. شما ممکن است نیاز به یک چک لیست به عنوان طولانی به عنوان بازوی خود را به اطمینان حاصل شود شما را از دست ندهید هر یک از ملزومات اما تلاش آن طول می کشد می تواند زندگی شما را نجات دهد.

دیگر مفید قطعات کایاک دنده ماهیگیری شامل یک ماهی یاب و یک میله نگهدارنده. شما همچنین می خواهید چیزی برای نگه داشتن همه چیز در جای خود و با دقت پاک CratePakMax راه حل ایده آل است. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که برخی از دنده های گران قیمت رفتن دریا.

قبل از اینکه شما در سفر خود را, شما همچنین نیاز به یک ماشین سقف و رک برای شما قایق پارویی اسکیموها. شما ممکن است بخواهید به این تست قبل از اینکه شما در سفر خود را به مطمئن شوید که آن را نگه می دارد شما قایق پارویی اسکیموها و ایمن. از دست دادن قایق پارویی اسکیموها خود را در یک جاده شلوغ می تواند سفر ماهیگیری خود را به توقف قبل از آن حتی آغاز می شود.

این پوشش می دهد بسیاری از کایاک دنده ماهیگیری شما نیاز به شروع کنید اما بدون شک شما می خواهید برای اضافه کردن چیزهای دیگر که شما بروید. هنگامی که شما در نظر تمام چیزهایی که شما نیاز به سرمایه گذاری در, شما احتمالا خوشحال می دانم که شما موجود تجهیزات ماهیگیری خوب خواهد بود برای استفاده از زمانی که شما در حال ماهیگیری قایق پارویی اسکیموها.

در نهایت مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید جایی برای ماهی است که مناسب برای قایقرانی مبتدیان و شما مطمئن شوید که به یک سفر بزرگ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.