کاهش پستان – یک راه حل برای busty asian, موقرمز

[ad_1]

Busty asian, موقرمز می تواند از نظر پزشکی به عنوان دولت از داشتن بیش از حد سنگین و بزرگ با میانگین اندازه بدن است. حتی یک سینه می تواند نامتناسب و بزرگ با چربی و بافت. راه حل برای این بیماری عمل جراحی کاهش پستان.

Busty asian, موقرمز یا بیش از اندازه سینه می تواند باعث عوارض بسیاری مانند سینه saggy کم, نوک پستان, نامتناسب, سینه کمر-گردن-شانه درد و اسکار با توجه به تیره و تار, سینه بند, تسمه, سینه, پوست نازک شدن و سوزش با توجه به کشش و گردش خون یا تنفس مشکل و محدود فعالیت بدنی با توجه به استقرار فقیر و نوسانی سینه. آن را نیز می تواند تاثیر روانی مانند سنگین بار عاطفی و از دست دادن اعتماد به نفس.

عمل جراحی کاهش پستان است که از لحاظ فنی شناخته شده به عنوان کاهش mammaplasty که شامل برداشتن پوست و بافت اضافی چربی و غده ای بافت پستان نسبت به بدن است. تنها کسانی که مردم باید برای کاهش پستان که از لحاظ جسمی سالم و اجتناب از سیگار کشیدن رنج می برند از محدود فعالیت به علت بزرگی سینه رنج می برند از عوارض ذکر شده و کسانی که باید انتظارات واقع بینانه و در حال تلاش نیست که به تناسب در هر تصویر ایده آل به عنوان این عمل جراحی بسیار فردی تصمیم گیری است.

خطرات یا عوارض در حال حاضر در هر عمل جراحی است. و عوارض درگیر در کاهش mammaplasty هستند عفونت و لخته شدن خون, سینه, عدم تقارن, مداوم, درد, چاق, نکروز, نامطلوب زخم ضعیف زخم تجمع مایع خونریزی و هماتوم بالقوه عدم توانایی در شیر تغییر رنگ پوست, آلرژی به بخیه و نوار و چسب تزریقی عوامل خون و محصولات موضعی بیش از حد استحکام سینه, خطرات بیهوشی موقت یا دائم آسیب به اعصاب و رگ های خونی و عضلات و یا ریه ها امکان revisional عمل جراحی بالقوه پوست و یا بافت از دست دادن موقت یا دائمی تغییرات در پستان یا نوک پستان, احساس بالقوه/جزئی/مجموع دست دادن, نوک پستان یا نوک پستان کانتور و شکل بی نظمی ترومبوز سیاهرگی عمقی ریوی و قلبی و یا دائم تغییر رنگ و تورم و کبودی ممکن است رخ دهد.

با آگاهی تمام به ذکر خطرات و عوارض اگر کسی مایل به رفتن زیر تیغ دیگر جایگزین محصولات پزشکی مانند کاهش پستان قرص است که می تواند به طور طبیعی کاهش سایز سینه بدون عوارض جانبی منفی. این قرص ها هدف زیر جلدی بافت چربی به سادگی قرار دادن به عنوان سلول های چرب در غدد پستانی و کاهش آنها را در اندازه و مقدار. بهترین بخشی از مصرف قرص است که برگ های آن هیچ زخم بر خلاف عمل و توانایی به شیر نیز حفظ کرده. نیز وجود دارد که مکمل های گیاهی پستان که گفت: برای تنظیم خاص هورمون موثر بر رشد پستان. عمل جراحی کاهش پستان یا mammaplasty باید به عنوان بیشتر از یک عمل جراحی اصلاحی برای اهداف عملکردی به جای یک عمل جراحی زیبایی برای درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *