کار بسته-کامی دستگاه (VPD) – آپنه انسدادی خواب (OSA) درمان Part 3

[ad_1]

در طول سال ها دستگاه های خروپف و آپنه خواب آمده است یک راه طولانی است. پس از شناخت وضعیت OSA اختراع CPAP توسط پروفسور کالین سالیوان ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ به میلیون ها زندگی می کند. (با ارزش با تشکر از استاد برای خود پیشگام و تلاش مداوم). پس از معرفی CPAP تحقیقات زیادی رفت و به پیدا کردن ارزان تر و راحت تر قابل حمل دستگاه ها و این منجر به چند معتبر جایگزین بلکه به مقدار زیادی از زباله است که آب گرفتگی بازار برای سال. آن را اغلب به نظر می رسد به من که زمانی که به دنبال آنچه که در پیشنهاد آن است که بیشتر در مورد فروش یک گجت از ارائه یک درمان مناسب و یا دادن اطلاعات کلی در مورد این بیماری است. مبتلا به OSA خودم و تلاش برای پیدا کردن یک راه حل است که احتمالا دلیل اصلی که چرا من این سری است اما من محدود اطلاعات به چند معتبر ماشین آلات و دستگاه های تنها.

بسته / کامی دستگاه و یا VPD's از شرکت در, جدیدترین و تازه ترین نسخه شناخته شده و مورد تایید دستگاه های که در حال استفاده برای هر دو خروپف و OSA شده اند و در حدود 10 سال یا بیشتر. اجازه دهید من توضیح دهید که چگونه کار می کنند. شبیه به فک پایین پیشرفت آتل MAS (نگاه کنید به دستگاه های خوراکی – قسمت 2) VPD نیاز به حرفه ای نصب شده و در دسترس است بیش از شمارنده و یا اینترنت. البته این افزایش هزینه اولیه دستگاه و می تواند به عنوان یک نقطه ضعف برای برخی از اما چه بهتر و بیشتر سازگار و نتیجه رضایت بخش. همانطور که اشاره کردم در قسمت 2 از سری شما معمولا بهتر است با نصب دستگاه به جای “خاموش قفسه” نسخه. حرفه ای می تواند در طول مشاوره به شما اطلاعات به عنوان به چگونه به خوبی این دستگاه برای شما کار خواهد کرد. هزینه های اولیه مبلغ سرمایه گذاری متفاوت است با توجه به نوع دستگاه شما را انتخاب کنید اما معمولا حدود 1500 دلار به صورت دائمی نسخه (ستون روش) و یا 400 دلار برای متحرک (Velumount) نوع.

دائمی VPD نسخه در محل باقی می ماند تا زمانی که شما آن را به حرفه ای حذف شده در صورت دلخواه. آن نیازی به تمیز کردن. که's آن است. قابل جابجایی نسخه با این حال تنها وارد شده قبل از رفتن به خواب و حذف دوباره پس از بیدار شدن. مانند mouthguards مزیت در اینجا این است که آنها کوچک هستند به سختی قابل توجه در هنگام استفاده و می توان در هر نقطه به عنوان برق مورد نیاز است. قطعا یک مزیت اگر شما با توجه به اینکه در جاده های زیادی عشق قایقرانی و یا کمپینگ. VPD's هستند و بنابراین ترجیح داده است.

به دلیل متحرک VPD فرسوده در دهان همه شب, it's طول عمر محدود شده است تا حدودی به عنوان آن نیاز به تمیز پس از هر استفاده و پرتاب کردن بعد از چند ماه یا بیشتر برای دلایل بهداشتی. اما این احتمالا باعث می شود آن را بهداشتی تر از یک MAS است که به طور کلی استفاده می شود تا زمانی که آن را می شکند. استفاده از جابجایی نیز یکبار مصرف VPD است که هیچ بیشتر اتصالات مورد نیاز است زمانی که نیاز به یک دستگاه جدید به عنوان جایگزین صادر شده با توجه به اصلی دستگاه اندازه در کمتر از 20 دلار در هر; این باعث می شود آنها را بطور قابل توجهی ارزان تر از یک MAS.

این بسته / کامی دستگاه ورقه پشت زبان کوچک و نگه می دارد بیش از حد بافت نرم در محل و جلوگیری از آنها را از ارتعاشی اگر شما خروپف و یا از سقوط در مجموع اگر شما OSA. این برای تلفن های موبایل کمی ترسناک به خصوص برای یکی که شما باید برای خود مناسب است اما برای بسیاری از مردم به راحتی پذیرفته شده در عرض چند دقیقه. VPD's ثابت نیست به دندان های خود را و آن را مهم نیست اگر شما می پوشند دندان مصنوعی.

VPD's کار خوبی برای خروپف و OSA که ناشی از کام نرم. چگونه شما می دانید که در آن شما خروپف رخ می دهد ؟ وجود دارد خیلی بیشتر به آن, اما آن را ساده نگه دارید اگر شما تنفس از طریق بینی خود را در طول فعالیت های عادی روزانه و معابر بینی خود را روشن شما باید یک فرصت خوب برای VPD's به خوبی کار می کنند. با این حال اگر شما تنفس از طریق دهان خود را به طور مداوم رنج می برند و از باریک محافظه کار و یا مسدود شدن معابر بینی شما ممکن است بهتر است به دور ماندن از این و سعی کنید یک MAS یا برگرداندن به CPAP به خصوص اگر شما یک زن مبتلا به OSA. دوباره من فراموش استرس اگر شما رنج می برند از کرگی نه ترک آن نشده در غیر این صورت زندگی شما ممکن است در معرض خطر است. یک خواب تست انجام می شود. همچنین نگه داشتن در ذهن خروپف خطرناک است را در خود دارد اما می تواند منجر به OSA.

اجازه دهید's نگاهی به موفقیت VPD's. نتایج اولیه به صورت دائمی ستون و متحرک Velumount نسخه بسیار امیدوار کننده ارائه شده مشکل این است که در کام نرم. مخالف به mouthguards, VPD's هدف گلو بالا در منطقه است. آزمایش های بالینی در حال انجام است اما برای یکبار مصرف دستگاه تست نشان می دهد موفقیت های مشابه به Uvulopharyngopalatoplasty (UPPP) یا Somnoplasty (جراحی برای برداشتن زبان کوچک و سفت شدن کام نرم توسط لیزر و یا رادیوتراپی). اگر شما بسیار آشنا با بالينی اصطلاحات آن را فقط بدان معناست که آنها به طور مشابه به عمل جراحی بدون نیاز به رفتن را از طریق عمل جراحی است.

با داشتن همه این اطلاعات شما ممکن است در نظر یک VPD اما قبل از شما انجام, شما نیاز به دانستن بیشتر در مورد سطح راحتی. داشتن شرح داده شده ممکن است ناراحتی از CPAP و مسعود به VPD's بیش از حد باید به طلبه. هر دو دستگاه از روش ستون یا Velumount را در حدود 20 دقیقه برای اتصالات از دستگاه. در حالی که ستون نسخه انجام شده است تحت یک بی حسی موضعی برای غلبه بر رفلکس عق زدن های Velumount نسخه است “al طبیعی”. از این رو با یکی از اولین بار شما را مجبور به صبر کنید و ببینید به چه راحتی و یا سطح موفقیت است پس از بیهوشی می پوشد شما و شما به خواب رفتن در حالی که با دوم یکبار مصرف گزینه شما بلافاصله می دانم.

همین امر به عنوان با MAS شما باید برای رسیدن به یکی از دو روش بیش از یک حداقل 10 روز قبل از احساس کاملا راحت اما دوباره این فرد است. تنها تفاوت این است که هر دو MAS و متحرک VPD می تواند خود حذف اگر آن را آزار شما را در هر راه است و می تواند تنظیم شود اگر نیاز بود.

آن را می پردازد برای رفتن به انجمن ها یا گروه های بحث برای یادگیری بیشتر در مورد هر یک یا تمام دستگاه های تحت پوشش در این سری است. فقط به یاد داشته باشید خروپف یا OSA است نه یک سوئیچ روشن / خاموش. در حالی که در برخی موارد ممکن است به طور کامل ناپدید می شوند با درمان در دیگران ممکن است به طور قابل توجهی کاهش می یابد. برای بلند مدت یک شیوه زندگی سالم از جمله خوب غذا مقدار زیادی آب و ورزش منظم هنوز هم به نظر می رسد امیدوار کننده راه بهبود و اگر نه حل مشکل. همه ما می تواند احتمالا از دست دادن 5-10 کیلوگرم یا بیشتر برای کمک به از بین بردن خروپف یا OSA. در کوتاه مدت, من امیدوارم که من باید به شما کمک کرد در طول راه با برخی از مشاوره در مورد درمان خروپف یا OSA بلافاصله.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *