چیست, سندرم بی قراری پاها?

[ad_1]

آیا شما تا کنون دیده کسی که خوابیده و پاهای خود را در حال حرکت در اطراف به طور مداوم? شاید شما فکر می کنید این بود که چیزی شبیه به راه رفتن در خواب یا “شنا در ssleep”. ما ممکن است پیدا کردن آن خنده دار است اما آنچه که اغلب به اشتباه به عنوان یک شوخی است یک بیماری جدی به نام سندرم پاهای بیقرار. اگر شما را دیده اند این همان وضعیت قبل از خواب نه تنها آن را نادیده گرفت. فرد مبتلا به این بیماری ممکن است آگاه از این حرکات و ممکن است به شدت نیاز به کمک خود را با خواب خود رفتار است. این بیماری به طور معمول ناشی از آن (ریال) یا چیزی است که همچنین به عنوان “جیمی پا”, “متلاطم, پاهای,”, “Heebeejeebees” یا “جیمی مربا”. در بیشتر اصطلاحات علمی این سندرم پاهای بی قرار است, همچنین شناخته شده به عنوان “Ekbom سندرم”, “Wittmaack-Ekbom سندرم” یا “anxietas tibialis”.

این جنبش در ارتباط با سندرم پای بی قرار هستند و گاهی اوقات به عنوان ارکستر, یدکی, پاهای, “ضربات” یا خیاطی و ناشی از یک میل غیرقابل کنترل به حرکت اندام ها به منظور جلوگیری از احساس ناراحت کننده درد و یا احساس غیر معمول در یک فرد بدن است. این رخ می دهد بیشتر از زمان در پاها. حرکت تحت تاثیر بخشی از بدن را تسکین می دهد یک فرد مبتلا به سندرم پای بی قرار اما این احساس تنها به طور موقت متوقف و ممکن است بازگشت بلافاصله. ریال ممکن است شروع به در اوایل دوران کودکی است و یک اختلال پیشرونده به خصوص اگر آن است که داده های پزشکی بلافاصله. آن است که هنوز هم یک خبر خوب برای بسیاری از کسانی که مبتلا به این بیماری که درمان را فراهم می کند نتایج مثبت به عنوان علائم نشان داده شده است به ناپدید می شوند به طور دائم یک بار درمان آغاز می شود.

مهم است بدانید که انواع سندرم پای بی قرار به منظور به آسانی تشخیص آن است. ریال است یا اولیه یا ثانویه. اولیه ریال در نظر گرفته شده است ایدیوپاتیک معنی علل آن هنوز شناخته نشده اند و یا از نظر علمی تعیین شده توسط محققان پزشکی. اولیه ریال آغاز می شود قبل از رسیدن به سن 40 یا 45. آن را حتی می تواند رخ دهد به عنوان اوایل به عنوان سال اول زندگی اما پیشرفت است که اغلب آهسته است و ممکن است مشاهده شود به ناپدید می شوند برای چند ماه یا حتی چند سال. اغلب آن را همچنان به پیشرفت بعد از آن و بدتر به عنوان فرد می رسد و از سن 40 تا 45. از سوی دیگر ریال در میان کودکان شده است که اغلب تشخیص داده به عنوان دردهای در حال رشد است و این منجر به عوارض جدی تر برای رشد نوجوان.

بیشتر از نوع شدید سندرم پای بی قرار است که ثانویه ریال. این مشکل خود را نشان می دهد روزانه و می تواند حمله بسیار ناگهانی شرایط. بیشتر از زمان رخ می دهد پس از سن 40. اما آن را می تواند رخ دهد پیش از آن در زندگی فقط با اولیه ریال. تحقیقات و مطالعات بالینی نشان می دهد که علائم ثانویه ریال ممکن است در ارتباط با شرایط پزشکی خاص مانند کمبود آهن یا استفاده از داروهای خاص. آن را نیز داشت که کسی که کمبود آهن است بیشتر در معرض ابتلا برای به دست آوردن ثانویه ریال. به عنوان یک ماده در واقع آمار نشان داد نرخ بیش از 20 درصد از تمام موارد ریال ناشی از این کمبود. شرایط دیگر که با آن در ارتباط هستند عبارتند از, بارداری, داشتن رگهای واریسی به ویژه در میان زنان کمبود فولات آپنه خواب و دیابت و مشکلات تیروئید ارومیه, پارکینسون,'s بیماری نوروپاتی محیطی و برخی خودکار-اختلالات ایمنی مانند بیماری سلیاک و شوگرن سندرم و آرتریت روماتوئید. دوباره درمان بیماری زمینه ای اغلب حذف ریال.

دانشمندان اذعان دارند که تا به این لحظه هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که دقیق علل ریال. تحقیق در سیستم دوپامینرژیک و کمبود آهن در بدن انسان در حال حاضر ایجاد شده است که در نهایت ممکن است در بر داشت به عنوان یک کوفاکتور ضروری در توسعه ریال. دانشمندان هنوز هم نمی تواند تعیین دقیق توضیح برای این مشکل است.

تغییر شیوه زندگی و دیگر انضباط روش می تواند در کاهش علائم شناخته شده. به عنوان مثال مردم باید زمانی را برای آزمایش در مورد شیوه زندگی خود را و سعی کنید برای تعیین اینکه چه تغییراتی می تواند ساخته شده به خود را از بین بردن سندروم علائم. گاهی اوقات یک تغییر ساده مانند ورزش می تواند تمایل به ایجاد یک تفاوت بزرگ. پیدا کردن مناسب و ورزش بهترین به علاوه حذف کافئین و نیکوتین و الکل ممکن است کمک به از بین بردن سندروم علائم حملات. به هر صورت, آن را خوب است برای آگاهی از این مشکل اگر آن را به شما تاثیر می گذارد و به یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد آن را به طوری که شما ممکن است تلاش برای کاهش آن و بازگشت به یک زندگی عادی در آینده نزدیک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.