چگونه می دانم زمانی که شما نسبت به دوست دختر خود را

[ad_1]

گاهی اوقات یک مرد می تواند احساس فوق العاده حساس به شریک زندگی خود را. در موارد نادر این است که در واقع درست است و می توان گفت که او نسبت به شریک زندگی خود را. پس از مقاربت مردان می تواند به شکستن به خارش و کهیر و خارش که می تواند موضعی و یا بر روی پوست آلت تناسلی و یا در دیگر بخش های مختلف بدن است. برای برخی از مردان این است که جزئی سوزش و دیگران آن را عمده موضوع سلامت. الت مرد-خاص ویتامین ها و مواد معدنی پوست crèmes و تست آلرژی می تواند یک راه طولانی برای بازگرداندن جنسی هماهنگی. در برخی موارد یک مرد ممکن است برای جلوگیری از تماس با شریک زندگی خود را برای مدت زمان طولانی و یا در زمان های خاصی از ماه است. اگر علائم همچنان ادامه دارد و سپس بازدید از پزشک مراقبت های بهداشتی خود را بدون تاخیر.

علائم

علائم تجربه ممکن است متفاوت باشد اما معمولا باید شروع در طول و یا به طور مستقیم پس از تماس شخصی با یک شریک. علائم ممکن است شامل:

  • خارش
  • التهاب
  • تورم
  • درد
  • کهیر

اگر التهاب یا خارش مزمن است آن را نمی ممکن است واکنش های آلرژیک در تمام اما یک بیماری شناخته شده به عنوان balanitis; فرم تماس با درماتیت است که بر آلت تناسلی مرد. در صورت وجود ترشحات از آلت تناسلی مرد و سپس عفونت از باکتری ها, ویروس ها و یا مخمر نیز یک احتمال است. اگر علائم بدتر شده و یا پیشرفت به نقطه که در آن تنفس دشوار می شود و/یا التهاب گسترش می یابد و سپس بلافاصله به دنبال توجه پزشکی.

علل

در سال 2005 Daily Mail منتشر شده یک گزارش خبری در مورد یک مرد که تشخیص داده شد که نسبت به دوست دختر خود را. پس از حکم های مختلف محصولات پوست پزشکان مشخص شد که بدن او تولید آنتی بادی ها به ویژه هورمون در دوست دختر خود را, پوست و مایعات بدن در طی زمان های خاص از ماه زمانی که هورمون ها تغییر بودند. با این حال این نوع آلرژی بسیار نادر است و در اکثر موارد این واکنش ممکن است ناشی از چیز دیگری به طور کامل. گریس مطالعه ژل, لاتکس, محصولات مراقبت از پوست صابون اسپری عطر شامپو و مواد شوینده لباس های شسته شده همه ممکن است حساسیت زا.

این مشکل همچنین ممکن است یک حساسیت غذایی است. پزشکان از St Helier بیمارستان در انگلستان منتشر شده در یک مطالعه موردی در سال 2007 یک زن بود که حساسیت به آجیل برزیل خواهد بود و تجربه واکنش های پوست پس از مقاربت با شریک زندگی خود را. جالب آن بود که نه تنها در مایع منی او در واکنش به, اما همچنین عرق و مو از شریک زندگی خود را. اگر چه این یک مورد یک زن با آلرژی به او شریک زندگی مرد است البته ممکن است برای یک مرد به تجربه آلرژی به پروتئین های غذایی در یک زن شریک مایعات بدن و بافت.

درمان

درمان یک مرد است که نسبت به دوست دختر خود را آسان نیست. اگر مشکل این است که هورمون های مرتبط و در تعامل منفی با دوست دختر خود را در چرخه علائم آلرژی می تواند تقریبا به طور کامل اجتناب شود با کاهش تماس فیزیکی در طول روز از ماه زمانی که هورمون ها در حال نوسان است. با استفاده از پلی اورتان در کاندوم و تعویض به پایین-آلرژی زا در مراقبت از پوست محصولات در نظر گرفته شده برای پوست های حساس نیز ممکن است کمک قابل توجهی.

اما اگر این واکنش ناشی از مواد غذایی این دختر در حال خوردن آن را نمی خواهد هر گونه تفاوت که محصولات خود حذف و یا چه روز از ماه شما صرف با هم. تست آلرژی مانند مو و تحلیل, پوست حقیقتند و EAV الکترو-طب سوزنی تست می تواند بسیار موثر در تشخیص آلرژی غذایی حساسیت و عدم تحمل.

بهداشت کرم

سلامت crèmes محصولات طبیعی است که می تواند کمک به درمان التهاب و خارش و کهیر و واکنش های آلرژیک در پوست آلت تناسلی. حاوی ویتامین های طبیعی, آنتی اکسیدان ها و روغن های که به نفع بافت یکپارچگی و ایمنی بدن, سلامت, سلامت crèmes می توان به سرعت بهبود سلول های پوست و ممکن است آرامش فوق حساسيت بافت. متخصص فرمول (اکثر متخصصان توصیه Man1Man نفت) حاوی ویتامین C به عنوان یک آنتی هیستامین و پشتیبانی از سیستم ایمنی و ویتامین E به عنوان یک ضد التهاب آلفا لیپوئیک اسید برای آلت تناسلی مرد عصب بهداشت و شیاباتر برای ضد التهاب و زخم بهبود خواص.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *