چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر

[ad_1]

من بررسی شده است چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر برای سال های بسیاری است. این است که به دلایل شخصی که من را خسته نمی کند شما با. شش روش در انجام این کار, اما در تجربه من نه همه آنها کار می کنند. این پمپ برانکار قرص وزن عمل جراحی و تمرینات.

بسیاری از مردم بر این باورند عمل جراحی مطمئن است آتش راه چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر. اگر چه مسلما من شده اند نه از طریق عمل جراحی خودم من می توانید تعداد زیادی از خطر درگیر و پاداش کمی. یک دلیل که چرا من نمی خواهد این مسیر است چرا که واقعی خود را راست اندازه طول و مطمئنا این نقطه در بزرگ شدن آلت تناسلی مرد.

یکی دیگر ادعا کرد راه در چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر از طریق وزن. مردان ادعا می کنند این کار به این دلیل که بدن سازگار به فشار با توجه به بافت آلت تناسلی. آنها با استفاده از نمونه ای از قبیله زنان گردن بلند با توجه به قرار دادن حلقه های فلزی در اطراف گردن خود را. من سعی کردم این روش خودم را برای دو ماه با افزایش اندازه من مردانگی. تنها چیزی که افزایش یافته بود درد سوزاننده از وزن.

پمپ های دیگر در نظر گرفته روش چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر. من این روش را برای یک ماه و برای سه روز اول من از حالت سخت به نظر می رسید بسیار قوی تر اما افزایش در اندازه پمپ دستیابی نیست.

این برانکارد به نظر می رسید همان وزن به دلیل همان فشار استفاده شد. نتایج بدون سود در آلت تناسلی اندازه.

بسیاری از مردان ذکر کرده اند قبل از اینکه به من که چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر این است که از طریق ورزش است. در حال اجرا نیست اما تمرینات آلت تناسلی. من Jelqs و دست امتداد دو ماه مذهبی و در واقع به دست آورد 1.5 اینچ در 6 ماه. این روش رایگان است اما نیاز به حدود 1 تا 1.5 ساعت در روز است.

بسیاری از مردان بر این باورند بزرگ شدن آلت تناسلی قرص اومدی. با این حال این مقاله در چگونه می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر نشان می دهد نه همه قرص های یکسان هستند.

ترکیب قرص و آلت تناسلی تمرینات بسیار خوب کار می کند. دستاوردهای بسیار سریعتر خواهد.

برخی از مردم فکر می کنم; چرا کسی ثبت دستاوردهای خود را با استفاده از ویدئو روزمره بنابراین ما می دانیم که اگر بزرگ شدن آلت تناسلی مرد در واقع کار می کند ؟ خوب ما شده اند که به فرد است. با کلیک بر روی نر قرص بزرگ شدن لینک زیر کلیک کنید و شما خواهید دید یک پسر در نظر گرفتن یک ویدیو خاطرات روزمره. او در واقع با استفاده از دی وی دی به آلت تناسلی خود را ورزش شکل صحیح و قرص به دست آوردن 1.5 اینچ در 6 ماه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.